2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayırlı olsun kuzum ev yenilenmiş olacak resmen hangi renkler seçtin diğer konuya gelince cidden öyle oluyor ya insanın alıştığı düzen ile de alakalı biraz yatağın diğer tarafını bile garipsiyorsun yer değiştirince. Kendi evinden ayrıldın mı olmuyor aynı şekilde eşim içinde öyle ki ben ilk evlendiğim zaman tatillerde bir aya yakın kalırdım annemlerde şimdi o kadar süre dayanamıyorum çoook istesem de

Aynı düşüncedeyim

Kesinlikle canım ben de hafta içi annemlerde kalıyorum ama yine de evimi arıyorum sanki o evden çıkmadım hala aynı yatağımda yatıyorum ama yine de kendi evi insanın. Ay sonuna kadar sabır diyorum sonra bol bol evdeyim.

Valla size garip gelecek ama ben kendi evimi çok seviyorum 1 günü 2 gün yapamıyorum kendi annemin evi olsa bile

Kızlar merhaba topiginize baktım da bilgi alabilecegimi düşündüm bende inşallah kasim ayı gibi tedaviye baslicam benim tüp bebej tedavisi ile bı oğlum var 4 yaşında şimdi inşallah ikinci bebeği istiyoruz ama bu sefer başka bı sehirdeyiz başka bı doktor da denicez doktor dondurulmuş koyalım dedi ben dondurulmuş transfer nasıl oluyor bilmiyorum taze trasnfer gibi tedavi sonunda değilde embryolar olsuturup iki ay sonra koyacağız dedi bu durum nasıl olacak ikinci adetten sonra mi koyuyolsr nasıl bı tedavi oluyor nasıl bı ilaç kullanılan bitkisi olsn var mı

Merhaba benim dondurulmus oldu, farkli ilaclar degil aslinda yumurta toplama islemi yapildi 5.gun e kadar beklenildi ondan sonra donduruldu. Yumurta toplamadan sonraki ilk adetle benim islemim yapildi doktora gittim yine 3-4 gun de bir ve estrofem ve progestan diye bir ilac kullandim rahim kalinligi icin. En uygun gunde de transfer icin cagiriyor ve sonra ilaclarada devam ediosun on iki gun icinde belli oluyor. Duruma gore kan sulandiricilar da ekleniyor hemen hemen hepimiz hala kullaniyoruz Allahim gonlunuze gore versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…