2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın kızlar.
Allah böyle kaynanaların şerrinden korusun hepimizi.
Siz siz olun, başkasının yanında emzirmeyin.

Eki Görüntüle 2947325
gerçekten bu özel bişey ve ulu orta yapılmamalı bence de odaya çekilip emzirmeye gidiyorum diyebilirim her ne kadr görmediğimiz şey mi denecek olsa da. Ama kmsenin yanında açmak zorunda olmadıgımı düşünüyorum ve saygı duyulmasını bekleyeceğim. Böylece bebeğimle sakince baş başa kaldıgım anlar yakalayabilirim

Herkese günaydınnn

Dün ev boyanmaya başladı (ŞÜKÜR) annemlerde kalıyorum umarım çabuk biter herşey de evime geçerim insanın evi gibisi yok eskiden annemlerin evi yuvamdı burada cok rahattım ama çok ilginç kendi evine gitmek istiyor insan hatta eşimle evimize gidip baktık kalınabilir mi diye ama yok herşey ortaya alınıp üstü jelatinlenmiş kalamadık döndük

Günaydınnnn hadi gozunuz aydinn misler gibi olsun yuvaniz yaa anne evi tabiki cok guzel ama insanin kendi evi gibisi asla yok ben de annemlere gidince bi yerden sonra basiyo evimi ozluyorum esimde ayni sekilde yaniii iste huzurlu yuva olunca boyle oluyo Allah agzimizin tadini bozmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…