2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa nasıl atelin farki var mı biraz kucuk ölcü yap istersen canın cok cektiyse kalmasn aklında olmaz mi
Ben öyle ahım şahım faydasını görmedim daha ama bakalım. Sadece gece sabit tutuyor bükülüp yamulmuyo bilek vücudumun başımın altına almıyorum ama sabah çıkarayım diyorum bir ağrı ki kıtır kıtır ediyo. Allahım inşallahh doğumdan sonra geçer başka bir isteğim yok bunla alakalı valla.
Mobilyaları kuruyorlar şimdi onlar gittikten sonra bi şahlanırsam yaparım bakalım 😊

Ben öyle ahım şahım faydasını görmedim daha ama bakalım. Sadece gece sabit tutuyor bükülüp yamulmuyo bilek vücudumun başımın altına almıyorum ama sabah çıkarayım diyorum bir ağrı ki kıtır kıtır ediyo. Allahım inşallahh doğumdan sonra geçer başka bir isteğim yok bunla alakalı valla.
Mobilyaları kuruyorlar şimdi onlar gittikten sonra bi şahlanırsam yaparım bakalım 😊
Yaa geldi mii bizide fotola😅insallah gececektir merak etme o enerjiyi aliyorum senden suan yapacaksn bnce😅

Benimde öyle çok nadirdir hemen uykuya daldığım eşime çok özeniyorum o konuda uykum gelmiyor yada uykum kaçti diyor iki üç dakika sonra bakıyorum ki uyuyor 😂 bazen gün içerisinde uykum çok geliyo uyumuyorum ki gece uyuyabileyim ama nafile. En azından şimdi uykumu alabilsem diyorum sonrasında zaten koşturmaca bizi beklyor geceler iyice gündüze girer
Ah benim de eşim öyle pat uyur maşallah gündüzde uyur ben gündüz uyuyamam. Ve dediğin gibi sonrası zaten gecemiz gündüzümüze girecek yani. Allah yardımcımız olsun 🤲🏻

Ahanda bebişkoların mobilyaları. Çok şükür. Allahım sağlıklı günlerinde kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻

Eklentiler

• IMG_20211104_170646.jpg
    IMG_20211104_170646.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20211104_170635.jpg
    IMG_20211104_170635.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20211104_170620.jpg
    IMG_20211104_170620.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20211104_170606.jpg
    IMG_20211104_170606.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 39
Mobilyaların gazıyla mı 🤭
Çocuk gibi mutlu oluyorum yaa bişeyler olunca 😊
Daha kuruluyor bakalım odada baza da var şuan arabalar pusetler hobaaaa gel curcunaya😂
Benim odada oyle cocugun odasıni tam anlamiyla kurana kadar öyle kalsn napim yatak aldik bide annem yatsn die iyice karisti oda 1 2 yıl duracak mecbur😅
Ahanda bebişkoların mobilyaları. Çok şükür. Allahım sağlıklı günlerinde kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻
Harika olmus valla cok begendim.bence kulplarıda cok güzel olmus güle güle kullanın insallah🥰🥰

Dönüş oldu kızlar doktordan hiç bir ilacımı kesmedi. Tansiyon takibine devam edip 10 gün sonra yeniden tahlil vermemi istedi. İnşallah artmaz 🤲🏻 Bu süreçte ne iyi gelir ki bilmiyorum hiç yeme içme anlamında. H Hazel9 tiny miracle tiny miracle
Sen güven kuzum doktoruna bakalım on gün sonra ne çıkcak. Yeme içmeyle olsaydı uyarırdı doktor bence

Sen güven kuzum doktoruna bakalım on gün sonra ne çıkcak. Yeme içmeyle olsaydı uyarırdı doktor bence
Yani diyetliyim zaten de ne bileyim. Öyle canım dediği gibi yapacağım mecbur. Bildiğim bir konu değil sonuçta kırmızı et yemeyi azaltırım belki. Beyaz et ve bakliyat ağırlık veririm karaciğeri yormamak adına. Başka da bir şey gelmiyor aklıma zaten 🙄

X