2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba kızlar
Ben doğuma kadar kan sulandırıcı iğne kullanıcam oksapar artık bebekten korkuyrm başka bi tarafa vurmak istyrm koldan vurduk biraz canım acıdı
Ben kullanmaya başladığımdan beri belki 6 sefer ancak göbekten vurmuşumdur sonrasında hep koldan devam ediyorum bazen canım acıyor bazen acımıyor

İnşallah bu süreçte normale döner kuzum değerlerin
İnşallah canım inşallah Tek temennim bu şu an. En azından artmasın Yumurta sadece bir tane yiyorum aslında karaciğere iyi gelmediğini biliyorum bir gün yiyip bir gün yemesem mi. Avokado yerim yerine filan. Ne bileyim küçük etkiler ama

Bana onlar yükseldiğinde rutin günde 2 yumurtam vardı onu kes demişti yerine başka bişey koy. Bir süre yumurta tüketmedim gerçekten, düzelmişti onla mı alakalı oldu bilmiyorum

Kuzum bence yumurtayı ihmal etme hani bir gün yiyip yememen düşmesinde etkili olur mu bilmiyorum. Enginar , yağlı balık , baklagiller , greyfurt gibi yiyeceklerde iyi geliyormuş zaten sen beslenmene oldukça dikkat ediyorsun

Bildiğim bir konu hiç diil kuzum ama on gün bi bak bakalım inşallah düşer zaten dediğin gibi dikkat ediyosun İşte vücut hamilelik hepsi bir arada farklı bi mekanizma akış sır ermiyo

Bana onlar yükseldiğinde rutin günde 2 yumurtam vardı onu kes demişti yerine başka bişey koy. Bir süre yumurta tüketmedim gerçekten, düzelmişti onla mı alakalı oldu bilmiyorum
Nedense öyle yumurta kesiyorlar. Ben hiç iki yemedim ama şu an tek yumurtam var yerine avokado koyacağım dönüşümlü. Kilo almasından daha önemli uzun süre içeride kalması diye düşünüyorum.

Greyfurt cesaret edemem ilaçlarla etkileşime giren bir meyve maalesef enginar da mevsimi değil konserve tüketmek istemiyorum. Balık haftada bir yiyorum fazlası civadan dolayı korkutuyor. Baklagil sebzeler filan onlara ağırlık vereyim madem

Nedense öyle yumurta kesiyorlar. Ben hiç iki yemedim ama şu an tek yumurtam var yerine avokado koyacağım dönüşümlü. Kilo almasından daha önemli uzun süre içeride kalması diye düşünüyorum.
Ya heralde yerine başka bişey koyarsan bişey olmaz şurda az Bi zaman kaldı o süreyi de kısaltmamak lazım

Bildiğim bir konu hiç diil kuzum ama on gün bi bak bakalım inşallah düşer zaten dediğin gibi dikkat ediyosun İşte vücut hamilelik hepsi bir arada farklı bi mekanizma akış sır ermiyo
Öyle kuzucum ya. Çok ilaç alıyoruz zaten gebelik nedeniyle artan yük daha da artıyor. Demir ilacı mesela baya ağır geliyormuş

İnşallah biran önce normale döner kuzum değerlerin Sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim

Benim doktorum 2 hatta 3 kereye öneriyor balığı tabi nerde yiyemiyoruz da. Küçük balıklardan tüketirsen iyi olur. Hamsi istavrit gibi

Öyle kuzucum ya. Çok ilaç alıyoruz zaten gebelik nedeniyle artan yük daha da artıyor. Demir ilacı mesela baya ağır geliyormuş
Hadi ya demir ilacı ama herkese veriyolar vücut tolere edemiyosa niye versinler ki off valla herşey bişeye etki edio inşallah sıkıntı çıkarmaz bu durum sana kuzum bebişler zamanında gelir sen iyiye odaklan

İnşallah biran önce normale döner kuzum değerlerin Sağlıkla sıhhatle zamanında bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim
Amiiin amin canım. Sizlerde ihmal etmeyip doktor istemese bile ayda bir en azından baktırın. Ben en son iki ay önce vermişim her şey normalmiş mesela. Çok hızlı değişiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…