2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet benim de eşimin de ailesinde şişko bebek çok. Ama anne baba olarak biz kilolu insanlar değiliz normalde. Sadece bizden boyu uzun olsa anlarız da şişkoluk çok çıkmazdı normal şartlarda 😁
Ya şişko demeyelim kuzuya. Boyu da uzundur normaldir belki o orantı. Genel anlamda iri bir bebektir. Öyle hikayeler varsa ailede onlar süreci az çok bilir🙂

Yok bence eşim alıştı benim kendi yağında kavruluyor bende gözümü kapatıyorum 😬 kendi işini gördükten sonra kafaya takmam ben. Gelip başıma ekşirse sinir oluyorum gömleğim şöyle pantolonum böyle diye. Param olsa eve robotlardan almayı çok istiyorum ya robot süpürge şimdi değil ama biraz büyüyünce bebekler çok lazım bence.
Benimki alışamadı hele ki anasını alim diyo🙄ya da numara yapıyo.
O robotları hamileliğin başında eşim alalım dedi taksitle falan da. Ben şimdi o masrafa girmeyelim dedim. Çok işimizi görürdü hamilelik boyunca var ya

Evet orda da zam gelmiş bi sürü şeylere 😅 eşimde aralık bekleyelim indirirler falan diyoda vallahi bilmiyorum kii ben de bi an evvel alalım bitsn gitsin istiyorum şimdi de montesorrileri araştırıorum bi yer fiyat verdi sadece yatak 2.400 diye fena gelmedi fiyatı 🤷🏻‍♀️
Bak senin 1 ay da öteleyip aralığı görme şansın var bizim yok 😁
Ama onda da risk var işte indirim diye bekleyip bindirimle karşılaşırsan yazık olur.
İyiymiş. Masif mi boyalı kaplama mı. Ben karyolaları sonra alıcam ya

Bak senin 1 ay da öteleyip aralığı görme şansın var bizim yok 😁
Ama onda da risk var işte indirim diye bekleyip bindirimle karşılaşırsan yazık olur.
İyiymiş. Masif mi boyalı kaplama mı. Ben karyolaları sonra alıcam ya
Valla kurşunsuz boyalı bilmem ne ağacındanmış bu baktığım yer çok detay bakmadım açıkçası kuzum 🤷🏻‍♀️ Sayfasını yolliim bi bak istersen ☺️Login • Instagram

O robotları hamileliğin başında eşim alalım dedi taksitle falan da. Ben şimdi o masrafa girmeyelim dedim. Çok işimizi görürdü hamilelik boyunca var ya
Ikna olmusken alaydn keske valla cok is görür bnce arkadaslarm kullanıyor cok memnun bizimki hayatta almaz artık😅

Valla kurşunsuz boyalı bilmem ne ağacındanmış bu baktığım yer çok detay bakmadım açıkçası kuzum 🤷🏻‍♀️ Sayfasını yolliim bi bak istersen ☺️Login • Instagram
Güzel benim baktığım modeller gibi. Sadece ben ne çatı ne arka ev istiyorum. Ben işte masif olanı istiyorum sağlıklı vernikle vernşkliyolar. Onlar da çam ya da gürgen oluyomuş çok pahalı oluyormuş. O yüzden erteledim. Sadece dolap şifonyer. Onların da kullarını ahşap yaptırıyorum Bi yerden uyum sağlasın ilerde o yataklardan alırsam. Sen de ona göre bak kuzum bence daha ileriye yönelik.

Keşke alsaydın. Benim eşim hiç sıcak bakmıyor. Özellikle çocuklar hareketlendiğin de yerler de kırıntı pamuk filan olmaz biz sürekli takip edemeyiz çocuklar hasta olmasın diye istiyorum. İnşallah biraz ferahlarsak istiyorum 🤲🏻

Keşke alsaydın. Benim eşim hiç sıcak bakmıyor. Özellikle çocuklar hareketlendiğin de yerler de kırıntı pamuk filan olmaz biz sürekli takip edemeyiz çocuklar hasta olmasın diye istiyorum. İnşallah biraz ferahlarsak istiyorum 🤲🏻
Doğru diyosun aslında da. Uzunca süre çok uzak şimdi bana. Onların da çok çeşitleri var silenleri falan da var

Güzel benim baktığım modeller gibi. Sadece ben ne çatı ne arka ev istiyorum. Ben işte masif olanı istiyorum sağlıklı vernikle vernşkliyolar. Onlar da çam ya da gürgen oluyomuş çok pahalı oluyormuş. O yüzden erteledim. Sadece dolap şifonyer. Onların da kullarını ahşap yaptırıyorum Bi yerden uyum sağlasın ilerde o yataklardan alırsam. Sen de ona göre bak kuzum bence daha ileriye yönelik.
Ben de çatı matı öyle şeyler istemiyorum hiç şöyle fotodaki gibi istiyorum sadece 😐 kuzum ben de bi yatak bi çekmeceli dolap yaptırcam o kadar online bakmakla olmuo illa gidip görmek lazım maskoya gitcem o yüzden 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 15148F9E-CD64-4837-A3F8-D1F57B2FAFAC.jpeg
    15148F9E-CD64-4837-A3F8-D1F57B2FAFAC.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 30
Yaa şimdi biz de alamayız da 😁 dyson a çok heveslenmiştim bir ara hafif çok kolay diye Bi de. O yüzden dursun şimdi o işler dedim
Valla ben dyson almıştım pandemi başında elim ayağım yani öyle söliyim ablamlarda var robot mobot ama ben kullanamam sinir oluyorum tıngır tıngır evde bi tekme atarım on dk da süpürüyom on dk da kovasız fısfıslı mop um var bitti gitti tam tembel işi 😂

Doğru diyosun aslında da. Uzunca süre çok uzak şimdi bana. Onların da çok çeşitleri var silenleri falan da var
Süpürsün yeter bence ya. Silenler çok iyi değil imiş diyorlardı ne kadar su alacak ki kiri her yere sürer. Ama sürekli çalışır evi turlarsa kıl toz tüy için çok iyi olur. Bakalım dediğin gibi zor ama nasip olur bir fırsat çıkarsa gözüm var

Valla ben dyson almıştım pandemi başında elim ayağım yani öyle söliyim ablamlarda var robot mobot ama ben kullanamam sinir oluyorum tıngır tıngır evde bi tekme atarım on dk da süpürüyom on dk da kovasız fısfıslı mop um var bitti gitti tam tembel işi 😂
Dolansın kız ne yapcan. Sen yine süpürürsün illa ama sürekli yapamazsın ki yarın bebe olduğunda onun toz tüy yutmasını istemediğim için özellikle mantıklı geliyor bana.

X