2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bakalım nasıl sığışacağız

Yasamademek123 valla ne desem bilemedim ki canım doktorun git diyorsa mutlaka git sorgulama hic bence nerden sifa bulacagın hic belli olmaz gebe oldugun icin muhtemelen sakinlestirici ilac vs kimse bisey yazamıyor ama bebis icin sabret bence eminim cok zordur ama sonuna geldin en azindan 1 ay daha kalsa sanki daha iyi olur esinle bi yere mi gitsen aceba bilemedim ki kendini rahatlacak bunlari.dusunmeye vaktinin kalmayacagi biseyler mi bulsanvalla aklima baska.bisey gelmiyor

Ayyy benim kafam cok karısıyor 5 li 10 lu tulum vs beynim yandı sanki
Dur yanmasın adı öyle onun ben satın alırken 5li 10lu diye aldım diye. 10lu dediğimde battaniye vardı yani alırken bir de ıvır zıvır şeyler.
Bak sana açık anlatıcam umarım anlatabilirim. Hemşireye verilecek diye belirlediğimiz içinde battaniye, alt, üst, yarım kollu zıbın, çorap, şapka eldiven, önlük bunlar var tamam mı. Ama her bebek için ayrıyeten 2 takım daha yaptım. Onlarda da farklı olarak. Battaniye ve çorap yok geri hepsi var.çünkü çorap, ağız mendili bunları yedek olarak alıyorum yanıma ayrıyeten

Anladmm tamamToplam da kac battaniye koydun peki bide uzun kollu zıbında koymalı miyiz

Aminnn kuuzmm ıctım ılacları ama yatısa gecınce yokkkk

Anladmm tamamToplam da kac battaniye koydun peki bide uzun kollu zıbında koymalı miyiz
Tek bebek için söylüyorum yine,penye ve yün battaniye.
2 de müslin. Birini bebeğin kotuna sererim çarşaf niyetine birini de kullanırım diye.
Benim takımlarımdakiler hep yarım kollu zıbın olduğu için ben 1er tane de uzun kollu zıbın koydum. Zaten başka uzun zıbınım yoktu onu da koydum

Hmm anladm canim kaydediym bunlarn hepsini ay sonuna dogru yapıcam insallah bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…