2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Napıosunuz kuzular hepiniz koşturuyosunuz 🥰 Ben de anne bebek dergileri okuyodum çok keyifli ve bilgilendirici geldi emzirme ve uyku düzeni, ebeveynlik ile ilgili doktorların yazıları var uzun uzun kitap okuyamayanlar için tavsiye olsun 😊

Esımın ısrarı ıle sımdı yıne test verdık 😂
Saat 24.00 da 19. Gun olcak artık bana kalsa gerek yok ama adam maskesız oturamıyor yanımda 🙈😂
Negatıfı gormeden rahat edemıyeceek
Insallah da guzel sonuc cıkarda 🤲🤲🤲
Yaa insallah negatofe dönmüstür ama pozitif olursa da üzülme bizim bi abi vardı 1 ay negatife dönmedi nikahı vardı doktorlar artik normal hayatina dön bulastiriciligin yok demislerdi oluyor arada öyle ilginc bi sekilde 🤷‍♀️

Yaa insallah negatofe dönmüstür ama pozitif olursa da üzülme bizim bi abi vardı 1 ay negatife dönmedi nikahı vardı doktorlar artik normal hayatina dön bulastiriciligin yok demislerdi oluyor arada öyle ilginc bi sekilde 🤷‍♀️
Ewet yaa duyuyrouz ama yıne de ici rahat etmedı
Benımde sımdıkı problemım uyuyabıkevek mıyım? 😁 Düşünmeden yatmaya calısıcam ınsallah guzelllll bı uykumu cekerım sonucuum da negatıf cıkar ınsallah bebeggımıde görmeye gıderım beslenemedım bebegım ufak kaldı sanırım en onemlısıde saglıgı 😟 ınsallah bı sıkıntı yoktur 🤲

Ooo 40 fırın ekmek yemen lazım 😂😂😂
Ben 2.3 kılo arası vermısım o kadar normal kı bır suru hastalık yasadım ve mıde bulantısı cektım
Senın sımdı 2 bebe kuzum daha ne olsunnn
Senin normalde ben aynı diyeti yapıyorum çok az arada taviz verdim tabii çok az 😬 Yok almıyordum hep 68.5 idi şimdi birden 70 çıkmam değişik oldu. Biraz ödem var ama olsun 69.5 😬 bir haftada bir kiloyu nasıl aldım ben 🙄

Senin normalde ben aynı diyeti yapıyorum çok az arada taviz verdim tabii çok az 😬 Yok almıyordum hep 68.5 idi şimdi birden 70 çıkmam değişik oldu. Biraz ödem var ama olsun 69.5 😬 bir haftada bir kiloyu nasıl aldım ben 🙄
Alırsın alırsınnnn 😂😂😂😂 ohh sıfa olsun yarasın n

X