2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kızlar iki gündür hiç okuyamadım çok kötüydüm.dün başladım biraz biraz okumaya bugün ancak bitirebildim..
tek tek alıntılayamadım kusura bakmayın hiç dermanım yok..

iyi dileklerini yazan herkese çok teşekkürler..🙏
hasta olanlara çok çok geçmiş olsun..🙏
doktor kontrollerinden çıkıp güzel haber alanların sevinçlerini paylaşıyorum..😍
aldığınız ürünlerin hepsi çok güzelllll,sağlıcakla kullanın inşallah...😍

Önceki günlere nazaran bugün allaha şükürler olsun biraz daha iyiyim..
su bile içsem midem anında gazla doluyor.çok afedersiniz sürekli ağızdan gaz çıkartıyorum ama yine de çok rahatlamıyorum.midem biraz rahatlayınca bu sefer bağırsaklara geçiyor karın ağrısı ile uğraşıyorum.midem ve karın ağrım kalk dolaş diyor ama yatmam gerekiyor.yatakta kıvrandırıyor resmen..lavabo haricinde kalkmıyorum.ağzımın tadı çok kötü ne yesem zehirmiş gibi geliyor.arada kasık ağrılarım oluyor.lekelenmem azıldı ama azda olsa devam ediyor..
inşallah beni bırakmayacak🙏🏼🙏🏼sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum.gerçi ağrılarım kötü düşünceleri düşünmeme çok da izin vermiyor.ağrılar konusunda tek tesellim bu,yoksa ben bütün kötü senaryoları yazmıştım🤭
Kuzucum Allahın izniyle seninle beraber bebeğin sağlıkla devam edicek 🤲🥰 ağrılarda geçicek herşey geçicek iyi düşün kuzum az sabır çok ama çook sevindim maşallah barikallah 🤲🤲🧿

7.5 aylık gebe oldum şimdi 🙈

Bi şey diyim mi? Ben aşırı korkuyorum yaa 🥺 içimdeyken her şey çok güzel, koruyabiliyorum her anını sadece ben hissediyorum 🙏🏻 doğunca kontrolü kaybedicem, biraz da kıskanıyorum sanırım 🙈🙈🙈 sadece bana ait olan Bi insanı başkalarıyla paylaşıcam diye (Allah affetsin 😅) korku kısmı da evde hiç olmayan yeni biri ve tüm düzenin ona göre değişecek olması, bir de onu layıkıyla yetiştirilmek/kendini koruyabilecek ahlakı duruşu kazandırabilmek kısmı... Yaklaştıkça kafalar pırıl pırıl 🤣🤣🤣🤣

kızlar iki gündür hiç okuyamadım çok kötüydüm.dün başladım biraz biraz okumaya bugün ancak bitirebildim..
tek tek alıntılayamadım kusura bakmayın hiç dermanım yok..

iyi dileklerini yazan herkese çok teşekkürler..🙏
hasta olanlara çok çok geçmiş olsun..🙏
doktor kontrollerinden çıkıp güzel haber alanların sevinçlerini paylaşıyorum..😍
aldığınız ürünlerin hepsi çok güzelllll,sağlıcakla kullanın inşallah...😍

Önceki günlere nazaran bugün allaha şükürler olsun biraz daha iyiyim..
su bile içsem midem anında gazla doluyor.çok afedersiniz sürekli ağızdan gaz çıkartıyorum ama yine de çok rahatlamıyorum.midem biraz rahatlayınca bu sefer bağırsaklara geçiyor karın ağrısı ile uğraşıyorum.midem ve karın ağrım kalk dolaş diyor ama yatmam gerekiyor.yatakta kıvrandırıyor resmen..lavabo haricinde kalkmıyorum.ağzımın tadı çok kötü ne yesem zehirmiş gibi geliyor.arada kasık ağrılarım oluyor.lekelenmem azıldı ama azda olsa devam ediyor..
inşallah beni bırakmayacak🙏🏼🙏🏼sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum.gerçi ağrılarım kötü düşünceleri düşünmeme çok da izin vermiyor.ağrılar konusunda tek tesellim bu,yoksa ben bütün kötü senaryoları yazmıştım🤭
Hiç kötü senaryoları falan yazma zaten inşallah herşey yolunda gidecek 🤲🏻☺️
Dediğin şeyler birçok hamilelikte yaşanan şeyler umarım çabucak sıkıntıların geçer ve güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin 🥰

Günaydın günaydın 😊
Hayırlı sabahlar
Hayırlı pazartesiler
Hayırlı ve güzel geçecek bir Kasım ayı olsun güzel annelere ☺😍😘
Bende zaman zaman bebeğime bakabilecek miyim diye endişeleniyorum.Ama sonradan şöyle düşünüyorum bizler savaşçı anneleriz 🧗‍♂️🏋️‍♀️
Geliriz üstesinden evvelAllah 😁😆😄
Bugün bizim doktor randevumuz var , bakalım minnoşum kendini gösterecek mi 👶

7.5 aylık gebe oldum şimdi 🙈

Bi şey diyim mi? Ben aşırı korkuyorum yaa 🥺 içimdeyken her şey çok güzel, koruyabiliyorum her anını sadece ben hissediyorum 🙏🏻 doğunca kontrolü kaybedicem, biraz da kıskanıyorum sanırım 🙈🙈🙈 sadece bana ait olan Bi insanı başkalarıyla paylaşıcam diye (Allah affetsin 😅) korku kısmı da evde hiç olmayan yeni biri ve tüm düzenin ona göre değişecek olması, bir de onu layıkıyla yetiştirilmek/kendini koruyabilecek ahlakı duruşu kazandırabilmek kısmı... Yaklaştıkça kafalar pırıl pırıl 🤣🤣🤣🤣
Aynı korkular duygular bende de var birde günler yaklaştıkça doğum korkusu yaşamaya başladım ☺️

Günaydın günaydın 😊
Hayırlı sabahlar
Hayırlı pazartesiler
Hayırlı ve güzel geçecek bir Kasım ayı olsun güzel annelere ☺😍😘
Bende zaman zaman bebeğime bakabilecek miyim diye endişeleniyorum.Ama sonradan şöyle düşünüyorum bizler savaşçı anneleriz 🧗‍♂️🏋️‍♀️
Geliriz üstesinden evvelAllah 😁😆😄
Bugün bizim doktor randevumuz var , bakalım minnoşum kendini gösterecek mi 👶
Güzel haberlerini bekliyoruz canım ☺️ Benimde bugü randevum vardı ama biraz önce asistanı aradı ameliyatları varmış randevumu cumaya aldı 😔

Kilyacım ayıpsın 1 günde bile o kilo alınır 1 hafta ne mesela dün 70.2 ydm bugun 71.7 ciktim sok oldum ama fena toktum sen sabah ac tartıl yine 68 sindir merak etme😅
Ay açıkçası almak istiyorum sürekli aynı kilo da endişe ettiriyor da bir anda yüksek çıkınca aman ödem mi tuttum suyu mu arttı falan filan bizim için endişe çook 😬😂 ama belki artık bebeler hızlı kilo almaya girmişler ya bu haftalarda ondandır 🤲🏻🌺

Aynı korkular duygular bende de var birde günler yaklaştıkça doğum korkusu yaşamaya başladım ☺️
Bende de vaar 🙄🙂 doğum korkusu bakabilir miyim iyi birer birey olarak yetiştirebilir miyim. Benim noksanlıklarım hatalarım yüzünden onlar sıkıntıya düşer mi her yaş için diyorum bunu vs. uzayıp gidiyor. Bir de yıllardır evliyiz evimiz işe git gel yat yemek ye git modunda idi evi gözüm görmüyordu ama şimdi gerçekten yuva olacak. Düzenli yemek pişen saatli kahvaltı hazırlanan ayy diyorum Veli olacağız 😅😂🤭 o okul bu kurs şu öğretmen tuhaf hissettiriyor 😂 bir de bir daha asla karnımın içinde olmayacaklar. Ben bunu hatırlayacağım ama onlar hatırlamayacak bizlerde olduğu gibi hepsinin kendi hayatı olacak. Bazen ne yaparsan yap üzülmesine engel olmayacaksın oturup onu da izlemen gerekecek bu onun yolu diyeceksin. Kolay şeyler değil. Böyle korumacı sürekli çevresinde bir anne de olmak istemiyorum. Kendilerine yetsinler istiyorum. Hani düşüp kalkmayı da öğrensin ama onu görmek can acıtacak dengeyi bulmak çok zor 🙂 öncelikli hedef sağlıkla doğsunlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Ve sağlıklı bir ömürleri olsun gerisi ama doğru ama yanlış olacak bir şekilde.

Bende de vaar 🙄🙂 doğum korkusu bakabilir miyim iyi birer birey olarak yetiştirebilir miyim. Benim noksanlıklarım hatalarım yüzünden onlar sıkıntıya düşer mi her yaş için diyorum bunu vs. uzayıp gidiyor. Bir de yıllardır evliyiz evimiz işe git gel yat yemek ye git modunda idi evi gözüm görmüyordu ama şimdi gerçekten yuva olacak. Düzenli yemek pişen saatli kahvaltı hazırlanan ayy diyorum Veli olacağız 😅😂🤭 o okul bu kurs şu öğretmen tuhaf hissettiriyor 😂 bir de bir daha asla karnımın içinde olmayacaklar. Ben bunu hatırlayacağım ama onlar hatırlamayacak bizlerde olduğu gibi hepsinin kendi hayatı olacak. Bazen ne yaparsan yap üzülmesine engel olmayacaksın oturup onu da izlemen gerekecek bu onun yolu diyeceksin. Kolay şeyler değil. Böyle korumacı sürekli çevresinde bir anne de olmak istemiyorum. Kendilerine yetsinler istiyorum. Hani düşüp kalkmayı da öğrensin ama onu görmek can acıtacak dengeyi bulmak çok zor 🙂 öncelikli hedef sağlıkla doğsunlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Ve sağlıklı bir ömürleri olsun gerisi ama doğru ama yanlış olacak bir şekilde.
Hepimizin endişeleri, kaygıları bunlar canım, çok güzel özetlemişsin 👍
Yaaa evet bi daha ayni bedende olmayacağız 😔
O minik tekmeleri hissetmeyecegiz☺

Canımm yaa 11.45 te dr uma randevvum var şu gecelerı ıcın bana bısey yapsın yoksa bırgun bayılıcam 😩 bırde Elısamı goreyım 🥰😃🤲
Gecelere yapacak bir şeyi varsa bize de söyle kuzum 😬🙂 hayır sağa sola dönmekte çok zor artık ben sağdan sola dönene kadar dünya kendi etrafında bir tur atar 🤪🤪🤪🤪 güzel kızımız nasıl bakalım annesi bizi de bilgilendir 😘

X