2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben sabahları aç karnına tartılıyorum akşama doğru tartılsam moralim bozulur 😂
Tartı muhabbeti açılınca gidim tartılim banyoda dedim 3 haftadır da tartılmıyorum, sonra dedim saçmalama öküz gibi yiyorum hele akşamdan beri delirme git sabah tartıl 😂
En iyisini yapıyorsun Bi de tuvalete gidip de tabi 😂😂

kızlar iki gündür hiç okuyamadım çok kötüydüm.dün başladım biraz biraz okumaya bugün ancak bitirebildim..
tek tek alıntılayamadım kusura bakmayın hiç dermanım yok..

iyi dileklerini yazan herkese çok teşekkürler..🙏
hasta olanlara çok çok geçmiş olsun..🙏
doktor kontrollerinden çıkıp güzel haber alanların sevinçlerini paylaşıyorum..😍
aldığınız ürünlerin hepsi çok güzelllll,sağlıcakla kullanın inşallah...😍

Önceki günlere nazaran bugün allaha şükürler olsun biraz daha iyiyim..
su bile içsem midem anında gazla doluyor.çok afedersiniz sürekli ağızdan gaz çıkartıyorum ama yine de çok rahatlamıyorum.midem biraz rahatlayınca bu sefer bağırsaklara geçiyor karın ağrısı ile uğraşıyorum.midem ve karın ağrım kalk dolaş diyor ama yatmam gerekiyor.yatakta kıvrandırıyor resmen..lavabo haricinde kalkmıyorum.ağzımın tadı çok kötü ne yesem zehirmiş gibi geliyor.arada kasık ağrılarım oluyor.lekelenmem azıldı ama azda olsa devam ediyor..
inşallah beni bırakmayacak🙏🏼🙏🏼sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum.gerçi ağrılarım kötü düşünceleri düşünmeme çok da izin vermiyor.ağrılar konusunda tek tesellim bu,yoksa ben bütün kötü senaryoları yazmıştım🤭

kızlar iki gündür hiç okuyamadım çok kötüydüm.dün başladım biraz biraz okumaya bugün ancak bitirebildim..

su bile içsem midem anında gazla doluyor.çok afedersiniz sürekli ağızdan gaz çıkartıyorum ama yine de çok rahatlamıyorum.midem biraz rahatlayınca bu sefer bağırsaklara geçiyor karın ağrısı ile uğraşıyorum.midem ve karın ağrım kalk dolaş diyor ama yatmam gerekiyor.yatakta kıvrandırıyor resmen..lavabo haricinde kalkmıyorum.ağzımın tadı çok kötü ne yesem zehirmiş gibi geliyor.arada kasık ağrılarım oluyor.lekelenmem azıldı ama azda olsa devam ediyor..
inşallah beni bırakmayacak🙏🏼🙏🏼sürekli olumlu düşünmeye çalışıyorum.gerçi ağrılarım kötü düşünceleri düşünmeme çok da izin vermiyor.ağrılar konusunda tek tesellim bu,yoksa ben bütün kötü senaryoları yazmıştım🤭
Canımmm iyi olmana çok sevindim. Ağrılarının ara ara olması normal. Bende de aynısı olmuştu. Artmaması önemli. Bir de kanama miktarının artmaması. Bir dahaki kontrolün ne zaman peki?

Tartı muhabbeti açılınca gidim tartılim banyoda dedim 3 haftadır da tartılmıyorum, sonra dedim saçmalama öküz gibi yiyorum hele akşamdan beri delirme git sabah tartıl 😂
En iyisini yapıyorsun Bi de tuvalete gidip de tabi 😂😂
Akşamları tartılınca insanın morali bozuluyo ne gereği var en güzeli sabah tartılmak 😂 Ve tabiki dediğin gibi tartılmak için lavaboya gitmek şart 😂

canım çok geçmiş olsun 💐 daha çok yeni olduğu için vücudun alışmaya çalışıyor gebeliğe 🤰🏻İlk trimester böyle geçiyo, bi kaç hafta daha dişini sık, sonra gerisi daha güzel olacak 🙏🏻 Gaz çıkarman da çok doğal, hep progesteron yüzünden. Hem gaz hem de akıntı yapıyordu bende. Neyse bu da geçici. Unutmuşum bile, sen yazınca hatırladım.
Bu dönemi madem sürekli uzanarak geçiriyorsun, bebek bakım kitapları okuyabilirsin, YouTube videoları izleyebilirsin. Her şey güzel olacak inşallah 🌸

Senin normalde ben aynı diyeti yapıyorum çok az arada taviz verdim tabii çok az 😬 Yok almıyordum hep 68.5 idi şimdi birden 70 çıkmam değişik oldu. Biraz ödem var ama olsun 69.5 😬 bir haftada bir kiloyu nasıl aldım ben 🙄
Kilyacım ayıpsın 1 günde bile o kilo alınır 1 hafta ne mesela dün 70.2 ydm bugun 71.7 ciktim sok oldum ama fena toktum sen sabah ac tartıl yine 68 sindir merak etme😅

X