2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

çok kötü ya gerçekten benimde başı aşağıda bayadır hep baskı var ama artık iyice zorluyor geçen gün dışarıda yürüyemeyecek hale geldim durdum yolun ortasında 🙈 daha 2 ay var napıcam böyle bilmiyorum
Yürüyorum ama bazen toplanıyor o daha da acı veriyor. Dinlene dinlene yürümeye çalışıyorum bende. Valla son aylarda hiç kımıldayamıcaz sanırım böyle giderse

Kız bu kadar olur 3 5 fişi çocukların kıyafetlerinin olduğu yere koymuştum dur bakim dedim gözünü sevdiğim de burda 🤭😂😂
🤣🤣Gene dayanamadın bebelere almışsın
Dur yolluyorum 🙈😂 şöyle travel set olarak indirime girmiş benim istediğim model tek başına 12bin liraydı bunun ikisini 6.500 aldık. Dün baya araştırdım da bu model yurtdışında baya popüler türkiye de çok yokmuş tam istediğm gbi oldu diğer beğendiklerimin de fiyatları uçmuştu çok alamıcaktık zaten 😐
Güzel günlerde kullan cnm bayağı pahalı herşey yapacak bişey yok😔
Kızlarım kuzularım
Geldim evımdeyım
Duş aldım
Yemegımı yedım
Bır. Guzel uzandım dınlendim
Bakalım hayırlısı ınsallah bundan sonra hersey en iyı sekılde gelısır
Bı daha oralara gıtmek zorunda kalmam
🤲🤗❤️🥳 Hepınızden allah razı olsun 🤲
Cnmm okuyunca kendim kadar sevindim👏👏👏👏👏👏👏çok şükür evine gelmek seni daha iyi hissettirecek ins..
kızlar sizede bebek aşağı baskı yapıp idrara sıkışıklık oluyormu ya 2-3gündür sürekli bu haldeyim helede ayaktayken acaba sadece baskıdan mı yoksa enfeksiyon mu oldu kontrolümde 9nda sağlık ocağına gidip tahlil vermekte hiç istemiyorum😏
Benim oluyor cnm hele asagidaysa hem hopp WC koş bol su iciyorsan korkma
Kilya Kilya maşallah hepsi ne güzel dizilmiş güzellikli ve sağlıkli bir şekilde kullansınlar ins

Kızlar bugün bende kendime alışveriş yaptım sonunda emzirme sütyeni 3 tane emzirme atleti 3 tane alt çamaşır 3 tane pijama takımı gecelik sabahlık aldım sonunda bende kendi alacaklarimi tmmladim Allah hepimize sağlıkla kullanmayı nasip etsin..pijama takımı çok rahais hemen giydim🤭🤭🤭

Eklentiler

• IMG_20211031_192333.jpg
    IMG_20211031_192333.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 40

Cnmm okuyunca kendim kadar sevindim👏👏👏👏👏👏👏çok şükür evine gelmek seni daha iyi hissettirecek ins..

Kilya Kilya maşallah hepsi ne güzel dizilmiş güzellikli ve sağlıkli bir şekilde kullansınlar ins
Sanırım görüp göreceği tek düzen bu olur 🤪😂 sağ ol kuzum. Rabbim hepimize sağlıkla kullanmak nasip etsin 🤲🏻

Kızlar bugün bende kendime alışveriş yaptım sonunda emzirme sütyeni 3 tane emzirme atleti 3 tane alt çamaşır 3 tane pijama takımı gecelik sabahlık aldım sonunda bende kendi alacaklarimi tmmladim Allah hepimize sağlıkla kullanmayı nasip etsin..pijama takımı çok rahais hemen giydim🤭🤭🤭
Ama çoook tatlı 🥰 maşallah iyi günlerde kullan kuzum 🌺

Güle güle giy canım benim 🥰

Maşallah, çok yakışmış 🥰
Yeleğine de çok güzel uymuş ❤️
Güzel günlerde kullan canım. 😉

Eki Görüntüle 2943055 Eki Görüntüle 2943056 Eki Görüntüle 2943057 Eki Görüntüle 2943058 Eki Görüntüle 2943059 Eki Görüntüle 2943060
Evet kızlar benimkiler böyle bir de hastaneye götürdüklerim var işte şampuan bez ıslak mendil filan onlar da büyük tekerlekli saklama kaplarında. Gerçekten pek kıyafet almadım ben. Bunlar içerisinde 3-6 ay ve hatta 6-9 ay bile var birer parça. Trikolar çok ama giyemezler o kadar hırka yelek diye annem göndermişti onları hurçla dolapta tutuyorum yıkamadım da bu sene giyemezler büyük oluyor seneye olursa olur olmazsa geri gönderirim kardeşlerimin bebeleri olursa inşallah kullanırlar 🤲🏻 Bir tane çıngırak var sadece bir tane daha alırım oyuncak gibi şeyler de yok yani. Small organizerler boşta kaldı tahmin ettiğim üzere açınca zaten kullanışlı gelmemişti bir tane orta boy alsam daha iyiymiş neyse ben kullanırım olmadı bakalım. Böylece yerleşmeyen bir şeyler kalmadı ortalıkta pek. Tek tük şeyler. Hastane çantasındakiler girerse dolar zaten bu şifonyer küçüleni kaldırır önünden alırım lazım oldukça. Rabbim sağlıkla kullanmak nasip etsin 🤲🏻
Oh tamam işin bitti işte kuzum şimdi otur bekle 😊

Ahh olmaz mıı cok sagolun kızlarr 🥰🧿😘🤲

Sağlıkla giymeyi nasip etsin Rabbim 🤲👍😊

Oyy çok tatlışşş maşallah 🥰

X