2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah kuzum normal der bana da

Görürsün inşallah
Ay nasıl unuttun nasıl hatrlatsak ki sana

Sen iyi sabrediyorsun valla ben evde esimi de diyete sokardm ben ne yiyosam onu yesin oda
Bazen sinir oluyorum ama sonuçta yemese de bana faydası yok kıyamıyorum bari o yesin diyorum. Mecburen yemeklerimden yiyor zaten çoğunlukla abur cuburu da yesin koşturuyor yazık sağa sola eve yemek söyleyince zor oluyor bana bir ona bakıyorum bir önündekine Covid olmasa sen dışarıda ye gel diyeceğim şansa pandemi var ne yapcaz mecbur

Aman atarsın Bi iki ağzına şimdi bebelere zarar olmasın diye okadar diyete istikrarlısın
Aynen öyle yavrum biliyorum çok uyanmam bebelerle ilgili olmazsa. Normalde kolay kolay yapacağım bir şey değil istikrarlı diyet filan hiç yapamam derdim bazen arkadaşlarım yapardı çok katı yapılıyormuş hayatta asla demeyeceksin

Şöyle hazır olanları attım valize kızlar. Poşetlerin içine bez konulacak alayım bir 30 lu sıfır numara da atayım birer tane. Bir de yedek atlet koyacağım bir paketi yani beyaz zıbın. Belki müslin sayısını artırırım şimdilik bunlar. Diğer tarafa da işte bez biberon pişik kremi falan filan koyacağım. Mecbur kendime ayrı valiz olacak ya da el çantası ona da kendi eşyalarımı bırakacağım inşallah yıkayıp. Bim de yetişirsem yarın müslin alacağım bunlar yetmeyecek sanırım iki bebek olarak düşününce baya azmış.

Asla asla demeyeceksin

Vay vayy vayyy tamamlamış bizim kız
Müslin alsam da en gereksiz gelmeyecek şey. Yaşı yok ayı yok kullanım alanı kısıtlı değil
Şu prematüre zıbın takımları neymiş ya

Vay vayy vayyy tamamlamış bizim kız
Müslin alsam da en gereksiz gelmeyecek şey. Yaşı yok ayı yok kullanım alanı kısıtlı değil
Şu prematüre zıbın takımları neymiş ya
Yok kız daha eksik valize koydum olanları inşallah tamamlarım. Ameliyathane prematüre set almıştım onu vereceğim nasip olursa

Yaaa resmen hazırladın kuzum yaa sağlıkla gidip sağlıkla dönün inşallah evinize

İç zıbın dış zıbın pantolon eldiven şapka battaniye kendim ekstra aldım. Alınca bez koyacağım bir de
Sen prematüre olması sebebiyle böyle bişe tercih ettin ozamn dimi yoksa 5 li takımlarda da aynı şeyler var mesela. Nasıl soruyorum yanlız bilmediğimi öğrenmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…