2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Korkma senin kullandığın insülin dozu da çok düşük bir de öyle düşün. Bak güzel güzel gidiyor herşey kan değerleri evet önemli ama normale göre de değerlendirmememiz gerek artık yani örn ast alt aşırı yüksekti en başlarda bile doktor bana beslenme önerilerinde bulunmuştu ilaçlardan yükleniyor demişti. Ama ilerleyen haftalarda da mesela ast alt nin yüksek olmaması bir anormalite, gebeliğe bağlı zaten yükselmesi gerekiyormuş mesela. Çok değişik şeyler var.
Zaten az kaldı Allahım inşallah Bi 1 ay daha sabredeceğiz inşallah. Tansiyonunun da son zamanlar yükselmiyordu sanırım. Pozitif olunca biraz da dikkatle dengeye oturmuştu. O yüzden stres yapmamaya çalış kendine

Çok şükür tansiyon sorun çıkarmadı kuzum İnşallah da olmaz. Bir buçuk ay kadar önce normal çıkmıştı bu değerler o zaman kendi doktorum istemişti bilmiyorum belki dediğin gibi gebelikte parametreler değişiyor bazı konularda. Doktora soracağım artık inşallah olabilir der

Insallah canim yaaa..5 tane inanamıyorum boyle bir sayi hic olmamisti iyi ki havuz yaptik... Rabbim 1 tane daha saglikla bebek verir kucağıma insallah
Maşallah canim benimde 2 toplamada 5 olmuştu 3lü olani açtılar diğer ikili duruyor çözmelerine gerek bile kalmadı sayı olarak iyi bence rabbim denk getirsin inşallah ❤

Ay kızlar bir de ne diyeceğim kalsiyum sınırda çıkmış bende doktor kalsiyum ilacı da ekleyince hiç değerlere bakmadan veriyor demiştim ilaçları varmış adamın bildiği eee doğal olarak yani

Sen sonuclarini kendin mi yorumluyosun acabaa ne doktoruydunuz kilya hanim Doktor en iyi sekilde yonlendirir sen merak etme zaten aile hekimligine guvenmiyorum acikcasi bak beni bir kere aramadilar kaydim olmasina ragmen yillardir test yaptiririm kolestrolum hep yuksek cikar vs halbuki oyle biseyim yok. Sen icini ferah tut son haftalara geliceksiniz allahin izniyle zamaninda gelicek bu bebeler

Valla öyle yavrum haklısın amiiin inşallah Araştırmayayım diyorum yine bakıyorum o ne bu ne diye

Ay kızlar bir de ne diyeceğim kalsiyum sınırda çıkmış bende doktor kalsiyum ilacı da ekleyince hiç değerlere bakmadan veriyor demiştim ilaçları varmış adamın bildiği eee doğal olarak yani
kiz doktorun prof degil mi bosa mi alio o paralariii aaaa doktorun bilgisini sorguluyosun alemsin google amcadan mi bakion napion

Valla öyle yavrum haklısın amiiin inşallah Araştırmayayım diyorum yine bakıyorum o ne bu ne diye
Kiz okumus etmis insansin yapmaa google a bas agrisi yaziosun kanser cikiosun Allah korusun doktorun en dogrusubu bilir yonlendirir insallah sen ona guven yoluna devam et Allahim saglik sorunuyla ugrastirmasin insallah

Kiz okumus etmis insansin yapmaa google a bas agrisi yaziosun kanser cikiosun Allah korusun doktorun en dogrusubu bilir yonlendirir insallah sen ona guven yoluna devam et Allahim saglik sorunuyla ugrastirmasin insallah
Amiin yavrum ya inşallah cümlemizi Google soruyorum ama yine doktor yazılarını okuyorum aşk olsun Onlar öyle yazıyor ne yapayım ama en iyisini takip eden doktor bilir elbette bakalım. Gebelik haftasına bile göre değişir yani sonuçta

Susuyorum yaaaa huylu huyundan vazgecmez tamam ben de arastiririm manyak gibi ama iyi seylerini alirim konunun kötüsüne odaklanmam gebellik haftası çoğul gebelik o bu bir sürü şey vardırr yani ve herkesin Vücudu dengesi herşeyi başka kuzum benim doktora bugün gitmiyomusunn ??

ZEYNEPP5555 kiz hazirlandin mi kocan gelmeden yoksa ciktiniz mi bile yola gec kalmadin insallah
Valla benim yuzumden degil eism yuzunden gec ciktik ve yetisemedik ögle arasina girdiler simdide
Kız arabada telefona bakamam ben midem bulanır önüme bakmazsam yetisemedikte 13.30 a kadar beklicez artik

yok yavrum hak verdim ya sana bugün nasipse inşallah

Valla benim yuzumden degil eism yuzunden gec ciktik ve yetisemedik ögle arasina girdiler simdide

Kız arabada telefona bakamam ben midem bulanır önüme bakmazsam yetisemedikte 13.30 a kadar beklicez artik
Hadi yaaa ee oyle laf soyleyen kocanın basına bu gelir bekleyin bakalım hayırlı haberler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…