2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yokmuş galiba daha önceden hediye ediolarmış ama artık etmiolarmış öyle anladım Babyjem in ki katlanan kuvetlere oluyomus ama ben sunger almayi dusunuyorum birde
Niye sordum biliyomusun. Bimdeki bana 145e gelmişti içinde filede varsa benim de dışardan file aldım 200e geldi zaten kaçırmasın diyecektim.
Ben katlanana küvet almıştım da sünger alan da var çok evet suya temas etsin diye

Aldim bakalim kuveti yirmi tl cuzdanda kazandiklarim vardi indirimdi oldu bana da bim isi zor olcakti bana napiim Bu kuvetlerin icine koyuyolarmis sungeri de nasil oluyo anlamadim bakiciiiz baby Once sizin deneyimleri dinlicem

Hay maşallah günün en güzel haberi. Hepsinden çocukların olsun diyeceğim ama 5 çocuk fazla mı gelirdi birden bilemedim
En çok istediğiniz kadar olsun diyim o zaman

Sen prematüre olması sebebiyle böyle bişe tercih ettin ozamn dimi yoksa 5 li takımlarda da aynı şeyler var mesela. Nasıl soruyorum yanlız bilmediğimi öğrenmem lazım
Aynen öyle bildiğin beşli takım bir tane daha var karılmasın diye prematüre belli ettim

Aldim bakalim kuveti yirmi tl cuzdanda kazandiklarim vardi indirimdi oldu bana da bim isi zor olcakti bana napiim Bu kuvetlerin icine koyuyolarmis sungeri de nasil oluyo anlamadim bakiciiiz baby Once sizin deneyimleri dinlicem
Ohh güle güle kullan yavrucum. Ya bekliyoruz ya gelmiyo ben de reflü yatağını bekledim çok, gelmedi maalesef.
Evet sen şanslı olacaksın o yönden

Kızlar dr den cıktım hersey iyi gelisim güzel fakat suyu daha bol olsun isterdim az diyemem ama bolda degil havuc suyu ic armut ye dedi riske atmak istemiykrum 38 de alalım dedi az canim sıkıldı ama kafana takma dedi suyu bol ic dedi zaten 2500 altina hoc dusmezdim daha artırıcm bakalm

Hay maşallah günün en güzel haberi. Hepsinden çocukların olsun diyeceğim ama 5 çocuk fazla mı gelirdi birden bilemedim
En çok istediğiniz kadar olsun diyim o zaman
Ayy canim ağzından bal damlıyor

Ammaaa 1 tane yeter fazlasını istemem

İnşallah hiç bir sıkıntı yaşamadan zamanında gelir canım hem bak artırılabilir bir durummuş canını sıkma

canım çok geçmiş olsun inşallah atlatırsın bu süreci benim 5.haftadan 11.haftaya kadar hep kanamam oldu kesenin yanındaydı kanama alanı bazen azaldı bazen arttı sonunda geçti sonra 20. hafta bitince ani bir kanamam daha oldu öyle böyle şükür 30haftayı bitirdim bugün bol bol dinlen dua et hiç kalkmadım ben o ara 2ay yattım inşallah geçecek dualarımız seninle

Canim bol sulu sebze ve meyveler ve bol su içmek sıvıyı artırıyormus..armut ozellikle...

İyi yapmışsın içeri verilcekler diye belirtmişsin zaten karışmazdı ama olsun.
Bende de 2 birine 2 birine 5 li takım. 1er tane de 10lu hastane çıkışı var. 1er 5li 1er 10luyu koyarım bende heralde
Bende 2 beşli 1 onlu takım bıraktım ama prematüre takım almadım eşim duruma göre alırız dedi

Aa maşalllah iyi de içermişsin aslında. Ozamn aman havuç suyu ve armuta sen sıkma canını bak başka kötü bişe de yok hamdolsun

Kuzum cok sukur bebegin saglikli biliosun makineden makineye sabahtan aksam a bile degisebilen biseymis su orani sen ne yapman icmen gerektigini biliyosun stres olmaya gerek yok hic 38 gayet iyi bir tarih sez olucaksin yani ona karar vermis oldunuz saglikla gelsin bebegin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…