2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydıın kızlar. Karaciğer enzim değerlerimde çıkmış ve kötü maalesef. Belki testi yenilerim. Özellikle kafama takılan albumin diye bir değer düşük çıkmış bu da ödem yaparmış tansiyon yükseltir gebelik zehirlenmesine neden olabilirmiş. Sizde baktırın diye yazıyorum. Özellikle 30 haftalarında olanlar. Bir tedavisi de doğru düzgün yok göremedim. Kolestrol yüksek çıkmış ona şaşırdım 😂🤭 neyse onlar önemli değilde işte ilk olaya canım sıkıldı zaten birkaç gündür ödem vardı bende bakalım doktor ne diyecek. Alt de yüksek. Sebep aslında kullandığım bir çok ilaç olması. Karaciğer yükü yüksek. Demir ilacına rağmen Demir ile ilgili sorunlar var. Crp normal çıkmış neyse ki enfeksiyon beni endişelendirmişti. Bakalım doktor ne diyecek 🙄
O kadar çok ilaç kullandık ve kullanıyoruz ki canım değerler sürekli oynuyor kolestrol gebelik kaynaklı sanırım yüksek çıkıyor sağlık ocağındaki doktor öyle söylemişti doktor çıkınca yaz kuzum yine ☺️

Ay bakalım yavrum ne diyecek Allah göstermesin de insülin kullananlarda bu enzimler sürekli artıyormuş genelde gebelik kolestazı denilen bir hastalık ortaya çıkarıyormuş ve doğuma alıyorlarmış. Tek yolu doğurmakmış. Ben oradan biraz takılıyorum korkuyorum açıkçası. Allah ım esirgesin 🤲🏻 Bir ay en azından dayansa keşke. Bir de tansiyon sorunum var benim ya o da geriyor beni. Normalde sıkıntı yaşadığım bir konu. Oyy neyse iyi düşünelim belki gebelikte normaldir 🤲🏻
Hiç kötüyü düşünme kuzum herşey güzel ve iyi olacak inşallah 🤲🏻

Valla öyle yavrum haklısın 😂🤭 amiiin inşallah 🤲🏻 Araştırmayayım diyorum yine bakıyorum o ne bu ne diye 😬
Benimde bazı değerler yüksek kendim bakınca sorun var ama doktoruma gönderdim sonuçlarınız normal dedi canım. Tek başına bazı değerler yüksek olsa da onlar başka değerler ile birlikte bakıyorlar.Ki hamilelikte değerler yükseliyor ister istemez.Sıkıntı yapma canım doktorum bilgi verecektir.

Ahh sanayideyiz biz hala araba yapılıyor 1000 tlcik giriverdi bize dostlar sagolsun napalım😭😅
Ayy benimki de şimdi aradı beni erken çıkmış resmi tatilden. Sanayiye gidicem Bi makinaya sokucam arabayı dedi arıza lambası yanıyodu bir süredir Bi de benzin kokuyordu. Dedim aşkım tamam sok ama çok olursa kalsın bu ay 😂😂
1000lira azmı kız gene cana gelmesin tabi de, sizinkinin karın ağrısı neymiş

Ayy benimki de şimdi aradı beni erken çıkmış resmi tatilden. Sanayiye gidicem Bi makinaya sokucam arabayı dedi arıza lambası yanıyodu bir süredir Bi de benzin kokuyordu. Dedim aşkım tamam sok ama çok olursa kalsın bu ay 😂😂
1000lira azmı kız gene cana gelmesin tabi de, sizinkinin karın ağrısı neymiş
Tüpün beynı arzalanmıs 1000 lirayla cıktıgımıza sükrediyorm ama hic hesapta yokken cıktı iste ona az canımız sıkıldı dr ye de daha gidemedik gezme şevkimde kaçtı valla🤪

Tüpün beynı arzalanmıs 1000 lirayla cıktıgımıza sükrediyorm ama hic hesapta yokken cıktı iste ona az canımız sıkıldı dr ye de daha gidemedik gezme şevkimde kaçtı valla🤪
Beyin işin içine girince 😐
Kız aman napcan boşver keyfini kaçırma şimdi gezeceksen de gez yine sanki her zamn gidiyorsun

Beyin işin içine girince 😐
Kız aman napcan boşver keyfini kaçırma şimdi gezeceksen de gez yine sanki her zamn gidiyorsun
Kayseriye herzaman gelemiyorum ya ayda bir e bebekte bizim orda yok alacaklarm vardı ama onlarıda unuttm keske yazsaydm hayirlisi olsun valla ne deyim gidecegi varmis boyle gitsin kazasız belasız bebis iyi olsunda bi göreyim hayırlısıyla

Yok daha gec kaldik canim yetisemedik kendi doktorum zaten 4 de ama baska birine gidecektim kactı o ve araba arıza verdi sanayideyiz 1 saat isi varmıs arabanın kızım bi sanayi köselerine gelmedigi kalmıstı😂
Kıyamam ya güldüm ama lafına güldüm kuzum yine de yolda bırakmamış şükür inşallah hallolur 🤲🏻

X