2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Vallahı gun saya saya bır edıyorum once Elsanın gelecegı gunlerı sonra karantına gunlerı rabbım saglıkla kavustursun
İns geçecek bu günler ins
Geçmiş olsun cnm ins Dr seni rahatlatacak şeyler söyler ..bende baktırdım kan değerlerime pazartesi alacağım sonuçları bu aralar ödem bende de var aslında ayda bir defa baktirmaliyiz değerlere Dr istese de istemese de ..

Sağ ol kuzum. Doktor istememişti sağlık ocağı istedi de. Gerçi onların sonuçlarına çok güvenmiyorum doktor da güvenilirliği konusunda biraz sıkıntılı demişti. Beklettikleri için. Yine de fikir veriyor. Hastanede yenilerim sanırım testlerimi gelecek hafta içi. Sizde ihmal etmeyin valla arada baktırın.

Kuzucum kontrol un bugun degilmiydi senin de ? Bakalim ne dicek doktor insallah onemli bir sey yoktur. Dogumdan sonra vucut kendini toparlar su an sende de herseyx2 ilerliyor icerde cok normal degerler beklememek lazim az kaldi azzz direnin

Kizlar kizlar canlar bitaneler haber geldi şimdi

3 embriyomun 3 u de bugüne de çıktı 5.gun yani bugün ve donduruldular 15 tatile kadar bekleyecekler beni ozamana kadar da 10 kilom gidec ek Allahim cok mutluyum 5 bebisim oldu donduruk 1 tanesi beni bulur saglikla insallah

Kuzucum kontrol un bugun degilmiydi senin de ? Bakalim ne dicek doktor insallah onemli bir sey yoktur. Dogumdan sonra vucut kendini toparlar su an sende de herseyx2 ilerliyor icerde cok normal degerler beklememek lazim az kaldi azzz direnin
Doğumdan sonra toparlıyorda şimdi erken doğuma alma sebebi olabiliyor Allah korusun inşallah karaciğerim dayanır. Aslında insülin yapıyormuş Onca diyete rağmen karaciğerim kendini toparlamakta zorlanıyor demek ki. Hayırlısı bakalım doktor ne diyecek ona göre testlerimi yenileyeceğim

Aysuun çok güzel maşallah. Eminim güzel olacak bunun sonu

Kızlar günaydın. Kontrolü olanlar güzel haberler duysunlar. En sevdiğim günler kontrol günleri
Kilya canım benim aylardır kan sonuçlarımı sana atsam aklın şaşar. Kolesterolünden tut ast alt hematocrit hepsi berbat. Onlar yüksek kanım düşük Ödem durumumu biliyorsun zaten göster gene doktoruna da bu şişlikle ve değerlerle doğursam doğurmuştum çoktan stres yapma kendine. Doktorun ne yapman ya da yapılması gerektiğini söyler zaten
ZEYNEPP5555 sen de çıkmışsındr kesin zalımın kızı yazsana yolda da
aysunayy hadi bakalim canım herşey g
Güzel olacak

Ay bakalım yavrum ne diyecek Allah göstermesin de insülin kullananlarda bu enzimler sürekli artıyormuş genelde gebelik kolestazı denilen bir hastalık ortaya çıkarıyormuş ve doğuma alıyorlarmış. Tek yolu doğurmakmış. Ben oradan biraz takılıyorum korkuyorum açıkçası. Allah ım esirgesin Bir ay en azından dayansa keşke. Bir de tansiyon sorunum var benim ya o da geriyor beni. Normalde sıkıntı yaşadığım bir konu. Oyy neyse iyi düşünelim belki gebelikte normaldir

Gözün aydın canım maşallah bak sabrettin sonucu güzel oldu sonrası daha da güzel olacak hayırlısıyla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…