2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Takvimin doğrumu 29 da mısın. Bak odası bile tamamlandı nerdeyse maşalllah. Hallolur inşallah hepsi
28+3 kuzum ufak tefek eksikler de var tabi hala mesela hala alamadım bebek arabasını gayette güzel düşmüştü 3.042 tlye kocam kandırdı yine kasımda olur indirim diye bakalım göreceğiz artık olacak mı? Kendide diyor olmazsa yandım ben diye

Allahhaamm yaraabbımm
Seker ölcumlerım hep düşük cokıyor ac tok farketmıyor bana herseferınde az mı yemek yiyorsun yetersız mı beslenıyorsun
Hattaa aara öğünlerde Yemen lazım felan dıyorlar
Nerden nereyee hergun yemek cok yıyorum dıe sıkayet eden ben insan hasta olmayı versın herseyı altust,

Gözünüz aydın canım.
Maşallah kızçene.
Azıcık naz yapmış ama yandan da olsa göstermiş yüzünü.

Sen söyleyince bende kendi sonucuma baktım canım benim nötrofil mutlak sayısı bir tık yüksek çıkmıştı kanda enfeksiyon var benim ama onunla alakalı bir durum mu bilmiyorum

Son düzenleme:
Ay indirim zamanı indirim olmadı o arabalarda yaa biz de çok beklemiştik
Halledersin inşallah onu da

Gözün aydın canım benim

İnşallah bir an önce toparlanıp eski haline dönersin canım Allah şifa versin

Ah canım yaaa

Sen söyleyince bende kendi sonucuma baktım canım benim nötrofil mutlak sayısı bir tık yüksek çıkmıştı kanda enfeksiyon var benim ama onunla alakalı bir durum mu bilmiyorum
Enfeksiyon belirtisi imiş kuzum 75 baraj sanırım yanlış hatırlamıyorsam benim 84 çıkmış. Ama belki aşı yapmıştır bilmiyorum ki kafama da takıldı. Yarın doktora sorayım inşallah

Kız bez konusunda sana göre hareket ediyorum haa önce kuşlanılmuyormuş dediler dedin sonra 1 numara büyük geldiği için sızdırıyormuş şimdi gene mi gerek yok diyorlar
İstihbaratın hiç sabit değil hee

Enfeksiyon belirtisi imiş kuzum 75 baraj sanırım yanlış hatırlamıyorsam benim 84 çıkmış. Ama belki aşı yapmıştır bilmiyorum ki kafama da takıldı. Yarın doktora sorayım inşallah
Sor canım ihmal etme benim kandaki enfeksiyon geçmiyor antibiyotikte kullandım ama bir işe yaramadı doktorum tekrardan crp ye birde bir değere daha baktırdı crpde enfeksiyon çıkıyor ama diğer değerde çıkmıyor onun üzerine enfeksiyona gönderdi oda bir sıkıntı görmedi gebelikte görülebilen şeyler dedi diğer değerimde bir sıkıntı çıkmayınca artık crp yi unutuyorsun dedi ama inşallah sende bir sıkıntı yoktur kuzum

Herkesin tecrübesi ayrı yavrum kimi gerek görmüş kimi ancak oldu demiş aynı kiloda bebeler için bir de sanırım fiziksel yapısı etkiliyor sadece kilo değil. tiny miracle dediği olabilir aslında küçük paket almak bir 30 lu paket alıp denemek olmazsa da için acımaz olursa sonra büyük boy alırsın

İki ay önce bakılmış normal mesela o. Crp de bakıldı ama sabah çıkacak onun sonucu hepsini toplayıp götürürüm olmadı

Benim de az biraz yüksekti ama hic onemsemedi dr hatta ben biraz dr dr geziyorum biliyosn iki dr baktı bide aile hekimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…