2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın hepinize güzel annelerim. Bugün 30.haftaya giriş yaptım az korkunçlu
Yasamademek123 evet canım bugün güzel haberlerini alalım hadi artık
Hadi hayırlı olsun yavrum bu gece bacak kasılmaları ile geçti ilk defa bu kadar çok yaşadım ve ağrılı bir de gece wc ye kalktığımda ayaklarım acıyordu karıncalanıp kaşındı sanırım ödemleniyorum

Hadi yaa ne güzel ödemsiz gidiyordun Neyse ki az çekiceksin benim kadar çekmyceksin
Bacak ve bel ağrısı 30 da fix başlıyormuş zaten çekeceğiz onu da el mahkum ne kadar diyetli de gitsen az da olsa ödemin olur sıkma sen canını
Bende 1 haftadır ekstra farkettiğim bişey var. Kaburga ağrım batması yok. Bu da bebeklerin aşağı indiğini gösterir. ZEYNEPP5555 senin de vardı hala devam mı

Valla tuzlu yemeye başladım açıkçası atıyorum artık yemeklere etkisi oldu mu yoksa işte hamilelik kaynaklı mı bilmiyorum inşallah çok olmaz ya Kaburga batmalarım benimde başta vardı sonra kalmadı. Göbeğim de zaten aşağı eğimli eskisi gibi yukarı bakmıyor mesela rahat tabak koyamıyorum

Sen yine de çok artırma tuzu, hep tuzsuz gidiyoduysan birden şaşırır dengen
Evet eli göğüs altında tutuyordum bu yukardalık yok artık
Geliyor gelmekte olan kilyaaaa

Bi de sen reflü yatağı netten aldın heralde hangisini aldın

Sen yine de çok artırma tuzu, hep tuzsuz gidiyoduysan birden şaşırır dengen
Evet eli göğüs altında tutuyordum bu yukardalık yok artık
Geliyor gelmekte olan kilyaaaa
Öyle belki de tuzsuz idi hep şimdi atınca da olabilir gerçekten yine atmamaya çalışıp deneyeyim bir benim referansım tabak öyle kuzum sağlıkla sıkıntısız gelsin inşallah o kadar yorgun hissediyorum ki doğuma da eve gelse ameliyat ekibi ya da bu ağrılar arttıkça ben at gibi koşup gidermişim yine de ameliyat korkum var tabii. En çokta sonda olayından korkuyorum mesela anestezi filan. Neyse bebelerim sağlıkla gelsin olacak hepsi ne yapalım

Doğuma da eve mi gelseler Nirvana
Benim de korkum var ama getirmiyorum aklıma hiç hiç.
Anestezin epidural olcak daa

Yaa ben hala azcık oturuym hemen agrı baslıyor yatınca sorun yok ama.bel.agrısı bendede var ya

Yok alamadım kafama yatan bulamadım açıkçası güya sen bakacaktın haber verecektin filan
Bakmadım ısrarla bimi bekliyorum
Muhtemelen e bebekten alcam 50 tl çek kazandım ya. İndirimli olmuş olur ama işte ne alırım ordan onu bilemem. Sen Sevi bebeninkini alcam gibi bişe yazmıştın sanki de ondan san sordum. Sevi bbe de e bebekte vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…