2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa benim evde şöyle bir sorun var oldu bitti çözemedik. Hepi topu 2 kişiyiz çamaşırımız hiç bitmiyor. Heh diyom beyazı renklisi nevresimi yıkandı kurudu rahatım.çok geçmeden sepet doluyo niye anlamıyom 40 kişiyiz sanki 🙄
Aklıma gelmişken sizde de öyle mi diye sorayım dedim
Öyleee ve hatta her seferinde şey derim e çocuk olunca kaç makine açıcaz bu evde yaa 2 kişi çok iş çıkıyo bu evde diye söylenirim 😅

Valla bizde öyleyiz serme esimde toplama bende yıldım resmen daha bol camasırlı günlerde bizi bekliyor insallah😅
Öyle mi sizde de yaa.Valla yetişemezsek öncelik çocukların dedim aynı giysiyi giy 5 gün dedim benimkine 🤣
Bi de ben çocuklara öyle yedekli falan almadım 03 aylıkları anca yetecek yetişemedik. Yıka yıka giydir 🤭😁

Biz de de oyle iki kisiyiz ama hergune camasir yikio ya ama bu konuda ben fenayim gunde iki uc kiyafet degisirim yemek yaptiktan sonra falan esimin de spor esyalari hergun yikanio 😭 kurutma aldik cok sukur de biraz rahatim asmakla ugrasmiyorum 😅
Kurutma seni rahatlatır baya kuzum hızlandırır yani. Hele kışın kurumuyo çamaşır yaa 🙄

Helllo kuzular napiosunuz keyifler nasil 🥰 ben bugun anne ve ablalarla beraber disarda yemek falan yedik uzun zaman sonra ayni gune denk gelebildik hepimiz hic tel alamadim elime 😊
Oh yavrum yaşıyorsun bu hayatı 🤪 halsizlik vardı bende ya. Miskinlikle geçirdim yemekten arta kalan zamanlarda 😬🙂

Yaaa benim evde şöyle bir sorun var oldu bitti çözemedik. Hepi topu 2 kişiyiz çamaşırımız hiç bitmiyor. Heh diyom beyazı renklisi nevresimi yıkandı kurudu rahatım.çok geçmeden sepet doluyo niye anlamıyom 40 kişiyiz sanki 🙄
Aklıma gelmişken sizde de öyle mi diye sorayım dedim
Off bizim evde öyle 🙄 hele covid ile birlikte iki parça için dahi çalışır oldu sürekli makine çalışıyor bir de eşimle de ayrı yıkadık çamaşırlarımızı her şey tek tek gereksiz bir şekilde ayrılarak yıkanır evde ondan bizim bitmez yani. Sürekli çalışır makineler

Off bizim evde öyle 🙄 hele covid ile birlikte iki parça için dahi çalışır oldu sürekli makine çalışıyor bir de eşimle de ayrı yıkadık çamaşırlarımızı her şey tek tek gereksiz bir şekilde ayrılarak yıkanır evde ondan bizim bitmez yani. Sürekli çalışır makineler
Anaaa m Bi de ayrı ayrı mı yıkıyosunuz. Kız ben öylr yapsam hiç yetiştiremem😐🤭

Kız.niye ayrı yıkıyorsunuzzz🙄

Kurutma seni rahatlatır baya kuzum hızlandırır yani. Hele kışın kurumuyo çamaşır yaa 🙄
Yaa kuzucum giris katiyiz asicakda yerim yok kapilar falan hep camasir oluyodu Allah razi olsun aldida rahatladik baya balkonum olsa asmalik hic ihtiyac degilde iste bu duzende zaman tasarrufu oldu bana 😊

X