2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada dr a dedimki evde wc ye kadar bile giderken aşırı ağırlık hissi oluyor dedim sanki içimde kum torbası var elimle tutuyorum düşmesin diye dedim. Aa Çocuğuma kum torbası deme yaa o ağırlık bebek yani diyo dr 😅 onlar olur tabiki dedi 😇 iyi bari ben sıkıntı sanmıştım Ma bu haftalarda gercekten iş yapılmazmış kızlar 30 a kadar işlerinizi bitirin benim tavsiyemdir. Fellik fellik geziyordum ne kdr rahatmışım şuan iki adım zor yürüyorum
Donmemis dedin dimi kuzum 😐 yaa benim de kesin oyle olcak donmicek sez olcam cok gicik bi kizim var 😂

Donmemis dedin dimi kuzum 😐 yaa benim de kesin oyle olcak donmicek sez olcam cok gicik bi kizim var 😂
Kız dur bakalım, daha senin çok var. 😂
Hem niye doğmamış yavruya gıcık diyosun. 🙈
Hiç belli olmaz, belki de bi çırpıda doğuracaksın hem. 😉

Dönmemiş zalım kız 😅 eve geldim kızdm zaten dedim sen ananı kestircen mi illa ya hem normal doğum daha ucuz kız bez alırız dedm 😅 1 mm oynamadı yeri bak hep aynı yerde ya 🥴🥴🥴
Ben de kiziorum cocuguma 😂aman ne biliyim yaaa hakkimizda hangisi hayirlisiysa o olsun insallah 🤷🏻‍♀️😂 zaten sez de karar kildim ben doguramicam normal 😅

Belim kitlendi resmen sol kasığıma ağrı saplandı şansa hastaneye gidiyorduk uzanma imkanım da yoktu azıcık rahatladım oturup süremin dolmasını bekliyorum. Ağrım aşıdan önce oldu yani aşı ile ilgili değil. Aşı yaparken kolumu çok ağrıttı hemşire
Yaa aman bolca dinlen kuzum ya benimde 2.tetanoz oyle oldu daha yaparken igme cok acıdı 3 ghn gecti hala sis ve kızarık canım acıyor
Bu arada yarınki muayenem iptal oldu canım sıkıldı azıcık. Kendimi şartlamıştım. Perşembe günü gelin dediler ve kendi doktorum yok 😑 Doktorum şehir dışına gitmiş. Başka doktor muayene edecek. İnşallah güzel geçer. Bu doktor da iyi daha önce bakmıştı ama artık son aylar kendi doktorumun olması daha güven veriyordu nasip bakalım.
Benimde persembe beraner gideriz güzel.haberlerle döneriz insallah🥰

Yaa aman bolca dinlen kuzum ya benimde 2.tetanoz oyle oldu daha yaparken igme cok acıdı 3 ghn gecti hala sis ve kızarık canım acıyor

Benimde persembe beraner gideriz güzel.haberlerle döneriz insallah🥰
Amiin inşallah güzel haberlerle döneriz yavrum 🤲🏻❤️ Bakalım inşallah sorun çıkartmaz bana bugünü yatarak geçireceğim ama sinir işte diyet yüzünden eşim işte kalkıp hazırla. Şimdi hazır sipariş verirdim yani artık hele böyle zamanlarda çok zorluyor 😑 sürekli ayaktayım

X