2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ya size anlatayım azıcık gülün. İddaa bayini baklavacı sanıp iç geçirdim geçen gün yeşil renkte diye yeşil olan her şeyi baklava zannediyorum artık durumum iyi değil. Gece de rüyamda baklava gördüm işe dönüşümü bir tepsi baklava alarak kutlamışlar güya. Asla öyle bir iş ortamım yok tabi gelmişim gitmişim kime ne ay bir tepsi baklava öylece önümde idi ah ah. Doğumdan sonra bana baklava takın tamam mı

Bebişler in totişinde baklava lekesi çıkmasın da

Hayır diyecek istersen sor. Bana diyetisyen değil çatslın ucu tırnağının ucu kadar bile olmaz dedi

Hayır diyecek istersen sor. Bana diyetisyen değil çatslın ucu tırnağının ucu kadar bile olmaz dedi
Diyetisyene sormayacağım zaten endokrine soracağım belki ilaç verir ay ne kadar mantıklı ise ilaç alıp yemek neyse kesin hayır derde. Bende diyetisyene demiştim ya dedim hiç mi yiyemem tatlı haftada bir filan. Olmaz dedi eğer şekerin dengeli giderse çok az sütlü tatlı haftada bir olur olur ama önce şekerini gözlemlemek gerek dedi o da olmadı Dengeli gitmiyor maalesef serbestte olmadı dolayısıyla

Aynen kuzum, sor o zaman sen Bi diyetisyen değilse belki umut vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…