2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar hastane için nasıl bir terlik aldınız?annemin süslü lohusa terliği alasi var bana kullanışlı gelmiyor alan varsa paylaşın lutfen

Önlerinde açamam ama doğal bir şey bebeğin emmesi. Üzerime bir şey atar emziririm en kötü ondan çekinmem yani.
Ben doğal değil demedim yavrum doğal ama mahrem bu benim düşüncem. Gözlerini dikip bakacaklar sonra aman şu kadar emdi aman şöyle tut aman az da öbür meme.
Ben utanırım zaten Bi de gerilirim onlar olunca

Yaaaa, ikinize de Allah şifa versin canım.

Ben doğal değil demedim yavrum doğal ama mahrem bu benim düşüncem. Gözlerini dikip bakacaklar sonra aman şu kadar emdi aman şöyle tut aman az da öbür meme.
Ben utanırım zaten Bi de gerilirim onlar olunca
Yaa tabi öyle kim sever bakılsın karışılsın. Ben öyle herkesin içinde verende pek görmedim bakıyorum arkadaşlara akrabalara ben iki dakika emzirip geleyim diyorlar. Yani öyle olur zaten ev ortamında isen

Her gün aklıma geliyorsun kuzum. Allah herkesin yardımcısı olsun. Sağlık bu bir kere psikolojik olarak yıpratıcı hiç bir şey olmasa bile. O yüzden moralini yüksek tutmaya çalış. İyi düşün geçecek inşallah

Daha keyifli olcak inşallah duran çocukta olursa eve tıkalı kalırsan çocuk dışarda hiç durmaz bu seferr ousette durmam bebek arabasında durmaz vs yürüyüşe çıkarsını en basiti yani bilemiyorum tabi herkesin kendi düşüncesi saygı duyuyorum biz kar yağsa bile çıkarcaz hemen çocuk bilsin soğuğu yoksa ilerde çok hasta oluyolar, benim eşim çok muzdarip bu konuda hep sıcakta korumuşlar odadan odaya geçerkne üşüyüp hasta oluyomuş istemiyoruz öyle olsun yeğenlerim ne çorap bilir ne hırka tişört üstüne montla gezerler öyle sıcak sevmiyolar çok şükür hasta da olmazlar kuvvetli dirençli vücutları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…