2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa hic oyle seyler yasamadm bak yıllardır alırım suan hamileyim diye sutu felan ordan almayı bıraktm ilginc olmus

Ama sana helal olsun tek tek hepsine bakıyomuşsun. Ben de indircem bütün uygulamaları

Bilsem sabah atmazdım çöpe. Yoo çokta aktif bulunduğumuz yer millette paramı var herkes oralara gidiyor skt 2024 de bitiyor düşün. Özensizler bence.

Indir bacım indir devir o devire döndü valla tek tek bakıp çıktım hersey aklımda piyasa benden sorulur
Benim rahmetli dedecim 2015 te 90 yasindaydi tek tek butun marketleri gezerdi en uygun ne nerdeyse onu alirdi yaa gelirdi annem e soylerdi sen de ordan al die hic usenmez yururdu yaa

Aaa hic oyle seyler yasamadm bak yıllardır alırım suan hamileyim diye sutu felan ordan almayı bıraktm ilginc olmus
İyi ki bırakmışsın. Yazın çok sıcak olduğu için koruyamamışlar ürünleri belli. Aksine de biz hep oralardan alırız yani yaşamadığımız kalmadı resmen. Yine de alıyoruz

Bilsem sabah atmazdım çöpe. Yoo çokta aktif bulunduğumuz yer millette paramı var herkes oralara gidiyor skt 2024 de bitiyor düşün. Özensizler bence.
Neee 2024 mü. Özensizlermiş.
Valla ben eşimden biliyorum denetimci gelsin Bi tane teneke kola diyelim ki ezik teneke daa resmini çeker iktar alırsın. Aylık puanın düşer. Eşim dikkat ediyor mağazada bunlara ettiriyor da. E tabi gözden kaçan olur belki ama bana hiç denk gelmedi senelerdir ne bilim

Bu arada 29 ekimde gelem küveti alicam ben ya bekledm gelmiyor katlnan internette de cok pahalı isimi gorür bu simdilik filesiyle de berabermis

Bize de gelmiyordu ama bu sene çook yaşadık. Tüh ya peynirde pahalı ha bilsem attırmaz gönderirdim geri sinir oldum.

Ben üsttekinden aldm ama ucuyor felan deyip alttakini tavsiye edenler var ondada cocuk bogulacakmis gibi geliyor bana ben yine de yukardakini alırdm galiba

Bak şimdi bugüne özel çiçek sepetinde 20 tl indirim var kargo da ücretsiz. 150li 0 numara çiçek sepetinde 130 20 tl indirimle 110 a geliyor napsak

Ben üsttekinden aldm ama ucuyor felan deyip alttakini tavsiye edenler var ondada cocuk bogulacakmis gibi geliyor bana ben yine de yukardakini alırdm galiba
Aaa aldın mı bak hiç söylemiyorsun aynen uçuyor demişler diye alttakine baktım da hemen kaldırıp bebeğe bakamamak kötü geldi bana da lastikli olanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…