2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

anladım cnm..
inşallah cnm.beslenemiyorum diye tedirginim.bağışıklığımı yüksek tutmak istiyorum.çok çabuk hastalanırım ben,birde bu pandemi var insan korkuyor beslenemeyince.biraz iyi olsam rahatlayacağım sanırım..
aynen öyle buradan güç alıyor insan,kimseyle konuşamıyorsun burada konuştuklarını..

Bosverrrr bayildim valla yildizli olan cok guzelmis anneme gosteriyim orer belki model olsun

Yani kilo verenler oluyo ilk baslarda Insallah toparlarsin birakma kendini

Canım başlarda kilo verip yeni yeni kendi kilolarına ulaşanlar var sıkıntı yapma sen geçecek Allahın izniyle bunlar. Kefirini içmeye çalış yine de bir dilim ananasını da yemeye çalış çiğ kuruyemişlerin. Bunlar beni ilk aylarda her gün yediğim şeyler. Tatlı yememeye bak işte bolllca su 3ltyi bulsun

zaten kuruyemiş ve meyve ile besleniyorum geneldetatlı sıfır bende canım çekmiyor.bazen kahvaltı yanında içtiğim çaya şeker atıyorum biraz iyi geliyor mideme(normalde şekersiz içerim)
ekmek günde bir dilim ancak yiyebiliyorum..
suyuda güzel 3 lt içiyordum ama mide bulantılarım başlayınca su bile etkiliyor.zorla 2lt ancak içebiliyorum..
doktor da dalga geçer gibi diyor ki kilo almanızı istemiyoruz zaten
geçecek bu günler inşallah..güzel günleri göreceğiz

Kızlar ACİLLLLLL
GECE Uykumum arasında öksürük krızı ile uyandım tıkanmıs gıbı ablam gorevlı cagırdı
Ilaclı maske taktılar ıcerıgı de balgam sokturucu ıle ventolın gıbı seyler vardı
Daha evvel kı alerjı yapan mıde bulantısı olandan koymamıslar
Tedavı basından nee olann ılaclardan koymuslar
Benım vucudum yıne ataga gectı heryerım kabardı
Yıne saglıkcı cagırdık bana dedıgı sey panık yapma sana yenı bısey vermedık dr uma danıstım dgerın etkısı kalklıntısı sürüyor dedı sakin olan uzan burundan aldıgım yöntemle oksıjenını al dedı alerjı ıcıın bısey yapmadı bu sefer
Bende hıc sevmem ama mecbur soguga yakın su ıle anlam yardım etti dus aldım
Saglık bunyesı de olan arkadaslarım neden bama alerjı ılacı uygulamadılar korkuyorum bebege de bısey olur mu lasıntı ıgrencççç bısey

Canım söyle ki dr ne derse onlarda onu yapar ama ilacı verir vermez hemen kabarma yeniden olduysa bnce yine alerjin vardır diye düsünürüm sahsen sen yine belirti bulgularini takip et bakalim artma olacak mı verilenden mi oldu yoksa ömcekinin belirtileri devam mı ediyor alerji icin verilen sey avildir belki gebelerde 1 gündeki kullanim dozu 1 ampuldur onuda yapmislardir etkisi 24 saat devam edebilir o yüzden yenileme geregi görmemis olabilir doktorun

Cok fenalastım banyodan neı yerıme zor getirdiler oksuurk krızıne hırdım tıkandıım alerjı ıgnesı yaptı tekrar tahlıllerım icin kan ıdrar aldılar hıc ıyı degılım carpıntım tutuyor dua edın uatırmıyor benı mefes almam ıyıce zorlasıyor sankı ZEYNEPP5555 ewet aöa fenalasınca tekrar yaptılar ıgne canım
hayrunnisa85 ıgneden sonra ınmeye basladı canım dilenci mısalı hepınızden dua ıstıyorum

Allah yar ve yardımcn olsn canım tahliller nasıl pki enf cok mu yüksek normalde astımın felan var mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…