2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

zaten kuruyemiş ve meyve ile besleniyorum genelde😅tatlı sıfır bende canım çekmiyor.bazen kahvaltı yanında içtiğim çaya şeker atıyorum biraz iyi geliyor mideme(normalde şekersiz içerim)
ekmek günde bir dilim ancak yiyebiliyorum..
suyuda güzel 3 lt içiyordum ama mide bulantılarım başlayınca su bile etkiliyor.zorla 2lt ancak içebiliyorum..
doktor da dalga geçer gibi diyor ki kilo almanızı istemiyoruz zaten🤪
geçecek bu günler inşallah..güzel günleri göreceğiz😍😍
İnşallahhh çok yakında 🤲🏻🤲🏻🤗

Canım bunlar Allah ın izniyle verilen antibiyotiklerle düsecektir insallah alt ast kullandigin ilaclara bagli bile yükselmis olabilir bol bol dinlenmeye calıs beslenmene suyuna dikkat et biliyorum cok zor ama azcık sabır insallah faydasını görmeye biran önce baslarsn bunlarn hepsi gecer gider🙏
Vermiyorlar antibiyotik
Ben anlamadım benım attıklarım neyın sonucu

Vermiyorlar antibiyotik
Sadece bu ücüne mi bakılmıs senin attıklarn karaciger enzim testlerinden bazıları alt ast crp de enf degeri yani bilemiyorm canım nasıl bir tedavi sekilleri var doktorun mutlaka en iyi sekilde takip ediyordur belki gerek görmüyordur ya da bu sonuclara göre sekillendirecektir tedavini yeniden insallah en kısa zamanda gecer hepsi

nurselek nurselek Ben aşımın üzerine 2 hafta geçmesini bekliyorum tam bağışıklığım oluşsun diye. Sonra bende giderim heralde. Ama angelbaby29 kuzucumdan sonra az tırsmadım değil 🙈

Dikkat edin kısslaar 🙄 ben 7 ay boyunca kestim bi kaç kez de jilet yaptm baya bildiği güçlendirme bakımı gibi oldu ama epilasyonlu olmama rağmen hafif kalınlaşmıştı tek avantajım seyrek olmasıydı. Alırken ilk çekimde şiddetli ağrı oldu mesela anlık. Orda ufaktan bi ürkmedim değil. Ama sebep olduysa da iyi ki gitmişim diyorum cunku yatan biri değildim ful hareketliydim devam edecektim öyle olmaya. Kendmi bi tık yormuş olmama bağlıyorum ağda belki uyarıcı oldu bilemiyorum ama her ay düzenli giden hamile arkadaslarım var hiçte bişi olmuyo 🙄 ama hep gitmek istemiştim içimde bi kötü his vardı biraz korkudan biraz bişi olursadan dolayı. Hep randevu aldm kızın işi çıktı yoğunum yer yok dedi. Bi gün tam evden çıkıcam kapıyı açıyorum kız sadece ağda yapılan odayı su bastı canım kmseyi alamıyoruz dedi. Ben de böyle işaretlere inanırım dedm vardır bir hayır bu ay da gitmiyim son haftalarda giderim. İyi ki de bu haftalarda gitmişim diyorm. Şimdi de 37-38 i görürsem ve tarih belli olursa kızı eve çağırıcam o parayı sana veririm dicem zaten ağda benm adam neden kazansın 🙄 erken doğum riski olan gruplarda gezdim bi tık bazılarının dr ları kesnlkle ağda yaştrmayın jilet kullanın demiş bazıları da ağda yapmada sorun yok dmiiş ona göre değerlendirin bence 😊

Kızlarr sıze söylemeyi unuttum 🤩
Elısa kızımız artık dönmus bası asagıda 🤲☺️🥰🙈
Ay cok sevindim darısı başıma inşallah
O gün giyeceğin kıyafetini de koy sen valizin dış üstüne kadar. Ben öyle yapcam. Valla telaştan giyecek bile aranır 🤭😁😁
Allahtan seçeneğimiz az iki tayt var hangisi temizse onu giycem 😂

anladım cnm..
inşallah cnm.beslenemiyorum diye tedirginim.bağışıklığımı yüksek tutmak istiyorum.çok çabuk hastalanırım ben,birde bu pandemi var insan korkuyor beslenemeyince.biraz iyi olsam rahatlayacağım sanırım..
aynen öyle buradan güç alıyor insan,kimseyle konuşamıyorsun burada konuştuklarını..
Canım ben tam 4.5 ay sadece çubuk kraker yedim ve nadiren elma, kaşar, yoğurt suyu bile günde 1 lt içiyordum neredeyse bazen dha az. 10-11 kg verdim ve bebek sağlıklıydı büyüyordu cok şükür. Senin depondan besleniyor. Depon dolu olmasa zaten hamile bile kalamamış olurdun dedi dr. Bebiş uygun ortamı buldugu için tutundu sana dedi 🥰 o yuzden rahat ol canım 5. Aydan sonra yediklerin etkili olmaya başlıyor

Vermiyorlar antibiyotik
Canım antibiyotik normalde verilmiyor virüste. Karaciğer enzimlerin yüksek çıkmış. Fazla ilaç yüklememeleri gerekiyor sana. Sürekli artarsa bu enzimler gebelik kolestazı diye bir hastalığa neden oluyor karaciğerini de korumak zorundalar. Sen kadın doğum doktoruna ilet sonuçlarını muhakkak. Belki bazı ilaçlarını keser.

Kızlar günaydın 🥰

Hastane için üstüme polar sabahlık almıştm ama sabahlık giyen biri değilim öylece elimde kalacaktı iptal ettim bunu aldım 60 a geldi kuponla 🙈

Eklentiler

• DFFD3FA9-CCC3-46F0-BB1A-3C34C7351560.png
    DFFD3FA9-CCC3-46F0-BB1A-3C34C7351560.png
    642 KB · Görüntüleme: 34
Hadi insallah canım benim 🙏🥰

Yaaa süperr haberrr 😍😍😍 maşallah minik canlara ❤️
Cok teşekkür ederim canlar...1 tanesi fire vermiştir belki 2 si diyordum...3 u de dollenmis yaa...1 i gerilese 2 si kalsa...2 de orda var 4 tane bebisim olur🙏🙏🙏 artik 4 ten 1 tanesi de sagliklq doğar insallah🙏🙏 e olmazsa da ben daha ne yapayım elimden geleni yaptım der otururum yerime

X