2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

genetikteki sekreter kağıtları verdi gönderdi.doktorla bir görüşelim dedim.tüp bebek doktorunuza gidin dedi.tüp bebek doktorum da pai ve F5 gebelik için önemli diğerleri çok önemli değil dedi.
riskli gebelik durumu olduğu için genelde perinatoloğa gidin yazıyor bazı forumlarda o yüzden sordum..
inşallah cnm büyük bir sıkıntı yoktur.sağ salim kucağımıza alırız biraz moralim yerine geldi sayenizde

anladım cnm.sağlıkla kucağımıza alalım.hakkımızda hayırlısı olsun

valla ben başladım sonra bıraktım.hematoloji doktoruda dedi araştırma orada çok kötü şeyler yazılıyor.bıraktım bende..

Ben genetik doktoru ile görüştüm o hatta ilaca filan gerek yok dedi. Kendi doktorum her ihtimale karşı sonuna kadar kullan dedi ki 12.haftaya kadar coraspin ile birlikte verdi. Progestan pıhtılaşma yapıyor sanırım ondan o dönemde ikisini de istedi. Oksapar kullanıyorsan kalbini ferah tut ondan pıhtılaşma kaynaklı sorun yaşamayız inşallah hiç birimiz

evet cnm genelde zaten ilaçların pıhtılaşma etkisinden dolayı doktorlar başlatıyorlar 12.hafta kesiyorlar genelde.ama pıhtılaşma çıkınca doktor doğuma kadar kullanacaksın sonrasında da kullanacaksın dedi..
inşallah cnm biraz moral oldu bu konuşmalarınız banasaolun

İnşallah güzel olacak her şey

Kuzucum canını sıkma ben de hiç problem yok genetik yatkınlık vs yok ama önlem amaçlı kullandırtıyor oksapar ve corasprin 35.haftaya kadar kullancaksın dedi zararı yok yararı var dedi oksapar için..
hayrunnisa85 kuzum seni de başlatır belki oksapar a tekrar dediğim gibi genetik bir sıkıntım olmadığı halde kullanıyorum önlem amaçlı inşallah sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz delik deşik olmayı hiç düşünme ne morluk ne acı ne bişey göz görmüyo bebeğin içindeyken

ben razıyım gerekirse günde iki tane bile vurmaya razıyım,içerim yalar yutarımsağlıkla gelsinler de.insan kayıp yaşayınca endişeleri oluyor burada konuştukça rahatlıyorsun biraz daha

Her ihtimale karşı kullansan genelde ben hep kullandırtıldığını görüyorum ama dediğim gibi bazı doktorlar bu testlere güvenmiyor zaten saçma buluyorlar. Yine de başka doktora sor kuzum
Çok haklısın canım, sorucam başka bir doktora.

tupaaaaa ile aynı fikirdeyim canım.
Kayıp yaşayınca endişeler tavan oluyo.
Aynen, dediğin gibi...
Sağlıkla kucağımıza alalım da delik deşik olalım nolacak.

Ben homozigotum cnm doğuma kadar kullanman şart dedi dr.um

ben razıyım gerekirse günde iki tane bile vurmaya razıyım,içerim yalar yutarımsağlıkla gelsinler de.insan kayıp yaşayınca endişeleri oluyor burada konuştukça rahatlıyorsun biraz daha
Haklısın kuzum benim çok hemde ama Allah a sığınıyoruz hepimiz inşallah sağlıkla gelişsin bebişin benim bir arkadaşımda da genetik kan pıhtılaşması var normal hamileydi iki hamilelikte de hem varis çorabı hem de iğne oldu doğuma kadar. Biz bi de o kadar hormon falan aldık alıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…