2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum trendyoldan aldım indirimde blogger kız paylaşmıştı yok ayağım büyümedi kuzum benim ama kalıbı küçük bence 38 giyiyorum 39 tam oldu topuğum tam ucunda, buçuklu ayağım 40 bile olurmuş yani gri bendeki de

Oksparda var mi o durum bilmiyorum ya corasprinde var dedi 32 de kesicem dedi ama okspaara yorum yapmadı
Bazı doktorlar bir hafta kala kesiyor bazıları 2 gün kala kesiyor bazılarıda dediğin gibi 12 saat kala kesiyor oksaparı şimdiye kadar aldığım duyumlar bu yönde o etki sanırsam ecopirin tarzı ilaçlarda var ama benim doktorum birşey söylemedi kafam çok karışık

Oksparda var mi o durum bilmiyorum ya corasprinde var dedi 32 de kesicem dedi ama okspaara yorum yapmadı
Dün detaylıda ki prof a dedm hocam ben kan sulandırıcı kullanıyorum gerek yok yani kan akışın çok iyi dedi hocana söyle dedi bana da keser corasprin i dedi oksapar için bişey demedi 35te kescez demisti igne icinde kuzucum

Aaa büyümedi mi beni sporlarım sıkıyor. Şöyle görünüşte baktığımda ödem hiç yok ayakta ama neden öyle anlamadım
Dur bakayım ben düşüneyim lu terlik konusunu

Aaa büyümedi mi beni sporlarım sıkıyor. Şöyle görünüşte baktığımda ödem hiç yok ayakta ama neden öyle anlamadım
Dur bakayım ben düşüneyim lu terlik konusunu
Crocs ta var ben de ondan da cok memnunum kisin tuylu olmasi bide tabani kalin olusu guzel usumuo ayagin ciplakken icinde de cok hasta oldum idrar yolundan ciplak ayakla gezmekten bu arada crocs muadili de bir terlik yine blogger pylasmisti guvenilir bir kiz ben de babama almistim asiri memnun deniz kenarinda falan kullndi hic kaymadi terletmedi baya hemsirelerin falan tercih ettigi bir markaymis linkliyom bak sen de ZEYNEPP5555 te baksin bi onlara

Valla.bende bilemiyorum artik ne derlerse öyle ilerliyoruz az kaldı bakalim

Benim doktorum 12 saat önce kesenlerden ve doğum sonrası 3 hafta kullanacaksın demişti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…