2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa benim lazer yarida kaldi hemen eskiye döndü ama dedign gibi bacaklarda felan bi dikkat ettim yavaslama geldi tüylerde kendim yapyrm inan daha cok ugrasiyorum yarin gidicem bi insallah pisman olmam
Aynen ben mesela iki muayene öncesi bacakları almıştım yani nerdeyse iki ay olacak tek tük sadece makine ile geçerim. Sıkıntı özel bölgede başka bir yer için aldata ihtiyacım da yok açıkçası şu an ona da jiletle devam edeceğim şimdilik

Olur yavrum bazen iğne uçlarıyla alakalı sorun olabilir. Şu oksapar da Bi bitseydi

Bana arada oluyor iğne uçları sıkıntılı çıkıyor bazı serilerde

Nasıl rahat edeceksen öyle yap canım en iyisi o kendi vucudunu bilirsin simdi Allah korusun gidersn aklinda kalr
Olur yavrum bazen iğne uçlarıyla alakalı sorun olabilir. Şu oksapar da Bi bitseydi
Ayy birinin dogumdan 12 saat önce kesmis dr bana da oksapara tarih vermedi bile

Kızlarr sıze söylemeyi unuttum
Elısa kızımız artık dönmus bası asagıda
Oyy kuzum benim bak kendini vaktinde doğmaya hazırlıyor
Her şey bitmiş sağlıkla ins kullansın hepsini...

Kuzular Bende var indirimde aldım 109 liraya geldi galiba nişantaşı shoes aşırı rahat ve güzel sadece ilk başta biraz plastik kokuyodu oda geçti yumoşş bir no büyük aldım yorumlarda öyle yazıodu RAAT

Nasıl rahat edeceksen öyle yap canım en iyisi o kendi vucudunu bilirsin simdi Allah korusun gidersn aklinda kalr

Ayy birinin dogumdan 12 saat önce kesmis dr bana da oksapara tarih vermedi bile
Benimki de vermedi işte ben de hususi sormadım. Ama kalp kapak durumu var geç kapanmasıyla alakalı, e doktor bunu bilir daa sonuçta

Nişantaşı shose kendi sitesinden mi aldın yoksa trendyolda ki olanından mı. Orda da bazı renkleri 109 da. Çok güzel işte ama.
Biraz daha az olsaydı fiyat iyiydi Bi terliğe okadar vermek istemedim.
Bir de normalde normalde ayağımız büyüdüğü için bir boy büyük alın derler onun için mi yoksa kalıplarının küçük olmasıyla alakalı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…