2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kesinlikle katılıyorum bazısı cok ucuz gercekten esinle orta yolu bulmak önemli siz nasıl anlasıyorsanız en iyisi odur bence

Allah bozmasınnnn
Ucuz duruyor bence de. Geçen arabadayız bir kız bir giyinmiş ama anlatamam bile şuan. Etek 1 karış yok ten rengi file çorap baldırlarda dövmeler ayakta topuklu üst tarafı hiç anlatmim.aşkım az baksana bu ne dedim. Ne ne dedi arıyor neyse gösterdim işte, başladı gülmeye delimisin töbe bana kız niye gösteriyon aşkım diyo gülüyor Bi yandan, yaa normal değildi travestimi Bi bak diye dedim bende
Hiç öyle birini göstermek huyum da değildir adam da şaşırdı

Kesinlikle katılıyorum bazısı cok ucuz gercekten esinle orta yolu bulmak önemli siz nasıl anlasıyorsanız en iyisi odur bence
Öyle bebeğim ya diğer türlü olmazdı zaten ayrılırdık baya farklı çünkü aile yapılarımız falan Allah herkese ağız tadı ve geçim versin inşallah

Ya cidden ama insan göstermek istiyo onu orda kadın diye görmüyosun ki başka bi oluşum yani o yaa bakıcak adam bakar zaten bizim uyarmamızla kontrolümüzde olmaz bu yani Allahım hiçbirimizin ağzının tadını bozmasın böyle iğrenç şeylerden uzak tutsun

Aminnn kuzum valla öyle kıyafete göre insan yargılamak değil bakın bu arkadaşlarım yanlış anlaşılmasın

Labellaaa kuzucum rıza hoca bir tatlı ilgilendi benimle inanamazsın resmen makara muhabbet geçti o kadar korkmuştum ki yaniii saolsun baya iyi ve uzun baktı
Yaa cok sevindim yavrum benm de 2. Gittiğimde baya güleryüzlüydü

Yaa kızlar benim bebiş duruşu makat geliş dedi döner belki dedi ama sanırım sez. Olcam gibi gözüküyor öyle anladım hocanın dediğinden
benmki de öyle hem de haftalardır ama dr 35 e kadar bakıcaz dedi yüzde 97 döner dedi ama bakalım benm arkadasımın doğumdan bir gün önce döndü gece hayırlısı olsun inşallah

Biz aklimizda hep erkek ismi belirlemistikama kız ismi koymak zormus valla 2 kez herkese söyledik degistirdik simdi susuyorum doguma kadar dusunucem
Biz de artık gına geldi millete de eşim şey diyor ne biçim insanız biz ya kıza bi isim koyamadıkk ama kız kesnlkle cokk zorrr ya

Valla tayt ile rahat edenleri tebrik ediyorum benim kan dolaşımım duruyormuş gibi hissediyorum vücuduma yapışınca kaşındırıyor filan ben şalvar insanıyım yaa
Ben evde ful tayt bi tık sexü giyinirim evde kocama karşı pijama modmu düşürür

Yani dogru diyosun biraz pajetli tüketiyorum ne yalan soyleym ama abartmamaya calisiyorm ya bu arada surekli elma dan bahsediliyor anne karninda bebegin bagisikligini kuvvetlendiriyormus cok faydaliymis haberiniz olsun
Dolaptaki elmayı bana her seferinde hatırlatan koca yürekli zeyno

Yok kız hiç vermez takık tayta falan kapalı değilim ama kıskanç çok v yaka kolsuz falan yasak bi de kalça kapalı olcak her şekilde öyle üste yapışan elbise falan asla
Benmki de öyle vücut hatların belli olmayacakk ama tayt üstüne uzun sweat moduna geçirdim onu bu süreçte saldı gibi ya da iş yoğunluundan beni takmıyor

Annem ve kv burdaydı bütün gün. Kv evi pakladı sağolsun düzeni tam istediğim gibi yapıyor kadın ya valla burdan da yazayım sağol anne mesajlarınızı okurken gülüyordm noldu neye gülüyosn dedi dedm bizim bi tüp bebek grubumuz var da aynı haftalarda hamiş kızlr var hepinizin hakkınızda hayırlısı olsun sağlıkla kucagınıza alın inşallah diyerekten size de dua gönderdi yazaym dedim

Ayy sagolsun Allah razi olsun hepimizde cok severiz kayınvalide bizleri öyle tanıtsaka bi yana ne güzel masallah valla Allah bozmasn

Ohh süper kuzum Allah tadınızı bozmasın ve sağolsunn

Kilya bu sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…