2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sporcu taytı ya iyi oluyo diri duruo bacak karın popo falan 😂 bana dışarda yasak evde giyiyom napiim 😂 nasıl rahat ediosan kuzum ya bide çalışıosunuz zaten 🤷🏻‍♀️
Ne yapcam valla evde kendimi görmüyor gözüm soyunduğum gibi rahat şeyler geçirmek istiyorum üzerime taytla uyuyamam mesela hiç. Belki tabii benim bacaklar kalın onunda etkisi olabilir. Efil efil olacak giydiğim şey özellikle evde. Dışarıda giymiyorum bende üzerine uzun bir şey çekersem yürüyüş ya da haftasonu kahvaltı filan çıkacaksak onu da pek yapamıyoruz zaten pandemi de girince binde bir giyerdim yani. Ama dediğim gibi siz zayıfsınızdır. Benim bacaklarım kalın üstün incedir ama alt için aynı şeyi söyleyemem 🤭

Yaa ben ısrarla tekrar test yaptirmanı öneriyorum belkide negatife döndün bunlar hastalıktan kalanlar ve eger öyleyse bir gögüs servisine yatırılirsn herkeste rahatca gelir gider sahsi fikrim bu yönde🤷‍♀️
Screenshot_20211023_190619.jpg

Topuklu ayakkabıyı düğünden düğüne görür ayaklarım benim hep spor 😬 kıyafeti geçtim de ayakkabı olayına tahammül edemem yani 🙄😬
Yaa sorma onu ben de giyemitorum. Önceden daha çok giyerdim bel hastalığım da ortaya çıktı çıkalı hiç giyemiyorum. Rahat edemiyorum hiç dediğin gibi valla. Mesela o topuklular ve minicik eteklerle akşama kadar çalışmak da içler acısı

Ne yapcam valla evde kendimi görmüyor gözüm soyunduğum gibi rahat şeyler geçirmek istiyorum üzerime taytla uyuyamam mesela hiç. Belki tabii benim bacaklar kalın onunda etkisi olabilir. Efil efil olacak giydiğim şey özellikle evde. Dışarıda giymiyorum bende üzerine uzun bir şey çekersem yürüyüş ya da haftasonu kahvaltı filan çıkacaksak onu da pek yapamıyoruz zaten pandemi de girince binde bir giyerdim yani. Ama dediğim gibi siz zayıfsınızdır. Benim bacaklarım kalın üstün incedir ama alt için aynı şeyi söyleyemem 🤭
Ayy taytla ben de yatamam 😂 kuzucuö nasıl rahat ediosan yanii herkesin bi tarzı var ben de pijama sevmem gecelikle yatarım mesela önemli olan Kendinin rahat olmasıı 🤷🏻‍♀️

Yaa sorma onu ben de giyemitorum. Önceden daha çok giyerdim bel hastalığım da ortaya çıktı çıkalı hiç giyemiyorum. Rahat edemiyorum hiç dediğin gibi valla. Mesela o topuklular ve minicik eteklerle akşama kadar çalışmak da içler acısı
Bence de öyle kuzum zor cidden hoş değil

Yok kız hiç vermez takık tayta falan kapalı değilim ama kıskanç çok 😂 v yaka kolsuz falan yasak bi de kalça kapalı olcak her şekilde öyle üste yapışan elbise falan asla 😐
Olsun bazı erkeklerin özellikle taktığı yerler vardır. Ve benim düşüncem kendilerinin kadınlarda dikkatini çeken yerlerdir bence bunlar.
Benim eşim de şu bağır dediğimiz göğüa dekoltesini mesela hiç istemez hiç. Kıyafetlerime asla karışmaz ama orası ayrı 😂
Ve pek tabii çok dar da giyinsem bundan hoşlanmaz. Ben aşırıya çok kaçmadıpımdan bişey demiyor işte 🤭

Özelde bnde hep formayla gider gelirdim biliyomusun ama ünide hiç yapmadım. Ama işe giderkende hiç özenmem çünkü çok saçma çıkarıp beyazları giyiyoruz 😂
Ama ne yalan söyliyim ben isterdim biliyomusun böyle şıkır şıkır giyinip işime gideyim öylr Bi işim olsun 😁😂
Ya calismalarina degilde giyimlerine bende cok özenirim bankacılarn normalde de hayatim hep babet spor ayakkabisi seklindedir valla hic suslu olamadm kızçem nasıl olur bilmiyorum cocuktan once hep formahla gidip geliyorduk esimle simdi degisir cesaret edemem formayla eve gelmeye hemen yıkarm ay formalarda olmaz hepsi s ydi insan s beden olurmuymus diyorum esime🤣🤣

Olsun bazı erkeklerin özellikle taktığı yerler vardır. Ve benim düşüncem kendilerinin kadınlarda dikkatini çeken yerlerdir bence bunlar.
Benim eşim de şu bağır dediğimiz göğüa dekoltesini mesela hiç istemez hiç. Kıyafetlerime asla karışmaz ama orası ayrı 😂
Ve pek tabii çok dar da giyinsem bundan hoşlanmaz. Ben aşırıya çok kaçmadıpımdan bişey demiyor işte 🤭
Valla iyi ki evlenmeden önce istediğim gibi giyinmişim çok sevmesem asla kabul etmezdim çünkü ben açık biriyim yani beni de öyle tanıdı vs ama işte saygı duydum o da benim istemediğim şeylerden uzaklaştı gül gibi geçiniyoz 😂 erkekler sana giyme makyaj yapma bilmem ne der dışarda tv de full bakarlar klasik yani artık ben eşime gösteriyorum ama hatunlar bakalım diye giyiyo cidden ama ucuz duruo bazı çıplaklıklar 🤷🏻‍♀️

Ya calismalarina degilde giyimlerine bende cok özenirim bankacılarn normalde de hayatim hep babet spor ayakkabisi seklindedir valla hic suslu olamadm kızçem nasıl olur bilmiyorum cocuktan once hep formahla gidip geliyorduk esimle simdi degisir cesaret edemem formayla eve gelmeye hemen yıkarm ay formalarda olmaz hepsi s ydi insan s beden olurmuymus diyorum esime🤣🤣
Aaa Bi de o sorunsal😂😂
Kız s nee s diye beden mi var 😂😂

X