2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa tek değilmişim. O zaman kürtaja giderken giydiğim şeyleri giymeye elim gitmedi biliyor musun. Bir daha hiç giymedim onları.

Ah kuzum öyle insanın çok elinde olmuyor ama Allah a güven inşallah hiç bir sorun olmayacak

Allah razı olsun sağ olsun amiiin

Kesinlikle katılıyorum bazısı cok ucuz gercekten esinle orta yolu bulmak önemli siz nasıl anlasıyorsanız en iyisi odur bence
Giyim asla konu bile olmadı bizde ya açığım ama askılı kısa filan giymem zaten. O yüzden onun söylediği ya da yapma dediği bir şey olmuyor. Ben zaten öyle giyinmediğim için

Valla yavrum burası İzmir kızları meşhur güzel bir de baya açıklar bazen ben bile dalıyorum neyse yapacak bir şey yok

Hayırlısıyla göz açıp kapayıncaya kadar gelse o günler Allah’ın izniyle.
Şu 3 hafta biraz sancılı geçecek benim için.
Aklıma getirmicem bi öncekini diyordum ama geliyo bi şekilde.
o korku gerçekten bitmiyor bende çarşamba gününe randevu aldım.kalp atışının devam edip etmediğini öğreneceğiz.diğerinde bu muayanede öğrenmiştim gebeliğin sonlandığını bu da benim eşiğimhayırlısıyla bir atlatsam tabi yine korkular bitmeyecek ama biraz olsun rahatlayacağım..rabbim aratmasın sağlıkla kucağımıza versin

Çok haklısın canım benim, cidden her bebek kendine özel.
Ben de başından beri çok rahattım da işte 9’a yaklaştıkça tuhaf olmaya başladım.
Bi şekilde ayarlayıp 9.haftayı atlayıp 10’da gitmek istiyorum kontrole.

Cnm gönderdiği de negatif falan yazmıyor son durumun ne cnm
Hayırlısıyla göz açıp kapayıncaya kadar gelse o günler Allah’ın izniyle.
Şu 3 hafta biraz sancılı geçecek benim için.
Aklıma getirmicem bi öncekini diyordum ama geliyo bi şekilde.
Aklına gelmez olur mu gelir tabi hala negatif aldıklarım aklıma geliyor bazen huzunleniyorum senin yaşadığın daha zordu ama düşünmemeye calis aklından at ins bu sefer bebeğin kucağına sağlıkla gelecek

Kızlar ben hala bitiremedim alacaklarını bana sadece pompa süt saklama poşeti ve göğüs pedi aldık daha hala eksik var bebisinde eksikleri var önümüzdeki Çarşamba kontrol peşine ince mobilyaciyi arayıp bir kaç haftaya yataklar falan gelmeli gelince herşeyi yıkayıp hepsini çantayı hazır etmek lazım gerçi benim sezeryan ama ne olur ne olmaz riske girmemek lazim

Amiiiiiiin canım, inşallah.
İnşallah çok güzel haberle döneceksin Çarşamba günü.
Benim de haftaya Cumartesi kontrolüm.
İnşallah bu sefer gümbür gümbür duyarız kalp atışını.

Siz bence simdiden arayın anca getirirler genelde sürüyor baya cünkü bizimki bi besikti o bile 1 ayda geldi

İnşallah kuzum, inşallah.
Rabbim kimseye yaşatmasın, zordu cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…