2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa cok sevindim yavrum benm de 2. Gittiğimde baya güleryüzlüydü 😍

benmki de öyle hem de haftalardır ama dr 35 e kadar bakıcaz dedi yüzde 97 döner dedi ama bakalım benm arkadasımın doğumdan bir gün önce döndü gece 🙈 hayırlısı olsun inşallah

Biz de artık gına geldi millete de 😅 eşim şey diyor ne biçim insanız biz ya kıza bi isim koyamadıkk 😅 ama kız kesnlkle cokk zorrr ya

Ben evde ful tayt bi tık sexü giyinirim evde kocama karşı 🙈 pijama modmu düşürür 🙄

Dolaptaki elmayı bana her seferinde hatırlatan koca yürekli zeyno ❤️

Benmki de öyle vücut hatların belli olmayacakk 😬 ama tayt üstüne uzun sweat moduna geçirdim onu bu süreçte saldı gibi 😅 ya da iş yoğunluundan beni takmıyor 😅
Ooo kocalarınız şanslı kızlar 🙂😬 zaten modum düşmüş geldiğim için eve pijama olmuş çuval olmuş gözüm görmüyor😬

Kilya Kilya bu sana 😂
Valla mod olarak aynı ben 😂😂 kapıda soyunmaya başlıyorum 🤭😬 bir dakika bile durmam.

Kızlar inanmıyorum 1 hafta önce baktığım bebek arabasının fiyatı 1000 lira artmış ve hala inidirimde gösterio güya şoktayım yaaa offf kesin euro dolar endeksli bunlar yaa hemen alıp koymak gerekcek sanırım 😐
Malesef öyle canım eminim daha da artar gibi görünüyor hersey en azindan pahalı olanları almakta fayda var ozellikle araba besik

Kızlar inanmıyorum 1 hafta önce baktığım bebek arabasının fiyatı 1000 lira artmış ve hala inidirimde gösterio güya şoktayım yaaa offf kesin euro dolar endeksli bunlar yaa hemen alıp koymak gerekcek sanırım 😐
Hiç şaşırmadım bugün eşim bavul sormuş. Adam demiş elimdekiler bitince yenileri 160 TL zamlı olacak. Bu dolar filan zaten o kısmı ortada. Çok zor zamanlardan geçiyoruz daha da gümbür gümbür enflasyon. Her şeyin fiyatı hep yukarı doğru

Hadi yaaa😐
Durum daha da kötüye gidiyo kızlar Pahada ağır şeylerini almaya çalışın da sonra çok zorlar

Malesef öyle canım eminim daha da artar gibi görünüyor hersey en azindan pahalı olanları almakta fayda var ozellikle araba besik

Hiç şaşırmadım bugün eşim bavul sormuş. Adam demiş elimdekiler bitince yenileri 160 TL zamlı olacak. Bu dolar filan zaten o kısmı ortada. Çok zor zamanlardan geçiyoruz daha da gümbür gümbür enflasyon. Her şeyin fiyatı hep yukarı doğru

Hadi yaaa😐
Durum daha da kötüye gidiyo kızlar Pahada ağır şeylerini almaya çalışın da sonra çok zorlar
Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar 😔😐

Bizim alisverisler biteli heyecan kalmadı foto istiyorum foto biran önce @tupaaaaa ve hayrunnisa85 hayrunnisa85 bebisleri büyüsün sıfırdan baslansn fotolar atılmaya bizim kartlar doldu malum😂😂
Hayırlısıyla göz açıp kapayıncaya kadar gelse o günler Allah’ın izniyle. 🙏
Şu 3 hafta biraz sancılı geçecek benim için.
Aklıma getirmicem bi öncekini diyordum ama geliyo bi şekilde. 😔

Hiç aklına getirme haklsn tabi sende ama kendini oyalamaya çalış Allah ın izniyle hicbirsey olmayacak hersey güzel olacak bu sefer🙏

Aklına getirmemeye çalış kuzum biliyorum zor ama dene. bende senin gibiydim düşünüyordum hatta o haberi aldığım andaki ne pantolonu ne çantayı ne tshirt ü kullandım hamileliğim boyunca.
Düşündükçe kendi kendime stres yapıyordum bunun bana bir yararı yok diyip hep kendimi herşeyin güzel olacağına inandırdım.

İnşallah herşey senin içinde çok güzel ilerleyecek Allah’ın izniyle 🤲🏻🥰

Aklına getirmemeye çalış kuzum biliyorum zor ama dene. bende senin gibiydim düşünüyordum hatta o haberi aldığım andaki ne pantolonu ne çantayı ne tshirt ü kullandım hamileliğim boyunca.
Düşündükçe kendi kendime stres yapıyordum bunun bana bir yararı yok diyip hep kendimi herşeyin güzel olacağına inandırdım.

İnşallah herşey senin içinde çok güzel ilerleyecek Allah’ın izniyle 🤲🏻🥰
İnşallah canım, ben de öyle ümit ediyorum. 🙏

İlk başlarda bu kadar aklıma gelmiyordu, her şey bambaşka olacak diye motive ediyordum kendimi.
9.haftaya yaklaştıkça işler değişti.
Yine aynı şey olur mu diye düşünüp duruyorum.
Bi atlatsaydık o eşiği hayırlısıyla.
Ondan sonrası da garanti değil tabii ama en azından diğerini düşünüp durmam belki.

Acil olarak pijama kaldı kuzum. İşte hareket etmeye de korkuyorum. Annem bu cuma gelecekti sonraki hafta gel dedim ama bir korktum ufaktan da inşallah erken gelmez bebeler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 36 yı beklerler. Az önce ikizler grubunda biri eşi bile olmadan doğum yapmışta tırstım biraz. Gerçi 35.haftada imiş ama olsun
Kuzum ben elimde olanları koyup kapağı açık bıraktım, eksik olanları da aldıkça eklicem içine, sen de öyle yapsan? Elindekilerle doldur ilk etapta

Kilya Kilya kuzum koyacağım kıyafetleri yıkananların arasından seçtim oturduğum yerden ütüledim, çıtçıtlı poşete koydum attım valize. 1 Müslin, 1 penye, 1 triko, 1 owli koydum kıyafetlerin dışında. Valiz açık dediğim gibi... Hala eksiklerim var çünkü. Yük etme aklına başlayınca bitiyor.

Yasamademek123 Yasamademek123 kuzum baktın mı e nabıza sonuç ne çıkmış? Kartalda benim de tanıdığım yok, Sancaktepe kadın kabul ediyor demiştin oraya geçsen?

nurselek nurselek okumak istemeyen atlaya atlaya gelsin yavrum 🤞🏻 3 saat giremedim çok sayfa olmuş nasıl mutlu oldum ohh şimdi okurum bissürü diye 🤣

@angelbaby29 öyle kv can kurban be 😅 maşallah diyim Allah bozmasın 🙏🏻

İnşallah canım, ben de öyle ümit ediyorum. 🙏

İlk başlarda bu kadar aklıma gelmiyordu, her şey bambaşka olacak diye motive ediyordum kendimi.
9.haftaya yaklaştıkça işler değişti.
Yine aynı şey olur mu diye düşünüp duruyorum.
Bi atlatsaydık o eşiği hayırlısıyla.
Ondan sonrası da garanti değil tabii ama en azından diğerini düşünüp durmam belki.
Güzel enerjiyle güzeli çağıralım kuzum. Her gebelik kendine özel, her bebek de öyle... Transferinden beri benim içim çok rahat 🙏🏻 hcg takibinde de öyleydi. Allahın izniyle her şey yolunda gidecek sen yüreğine vesvese verme

Kuzum ben elimde olanları koyup kapağı açık bıraktım, eksik olanları da aldıkça eklicem içine, sen de öyle yapsan? Elindekilerle doldur ilk etapta
Haklısın kuzum. Poşetlemeye kıyamadım ama bir şey olmaz heralde ya poşetleyip atayım içine ufak ufak ütüleyip ancak olur çünkü

Kilya Kilya kuzum koyacağım kıyafetleri yıkananların arasından seçtim oturduğum yerden ütüledim, çıtçıtlı poşete koydum attım valize. 1 Müslin, 1 penye, 1 triko, 1 owli koydum kıyafetlerin dışında. Valiz açık dediğim gibi... Hala eksiklerim var çünkü. Yük etme aklına başlayınca bitiyor.

Yasamademek123 Yasamademek123 kuzum baktın mı e nabıza sonuç ne çıkmış? Kartalda benim de tanıdığım yok, Sancaktepe kadın kabul ediyor demiştin oraya geçsen?

nurselek nurselek okumak istemeyen atlaya atlaya gelsin yavrum 🤞🏻 3 saat giremedim çok sayfa olmuş nasıl mutlu oldum ohh şimdi okurum bissürü diye 🤣

@angelbaby29 öyle kv can kurban be 😅 maşallah diyim Allah bozmasın 🙏🏻
Kuşum koyduklarınızı paylaşında bize de fikir olsun madem 🙄🙂

X