2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ne ediyorsunuz kızlar bakim. İyisiniz heralde sizler Allah bozmasın
hayrunnisa85 canım gözün aydın tekrardan olsun çok şükür Rabbim tamamına erdirsin inşallah kucağınıza da almak nasip olsun.
Kilya cım hazırsa herşeyin neyi bekliyorsun ki ben olsam beklemezdim oturarak bile yapabilirsin çantanı hadi biraz gazla kendini. Ağzı açık kalır Bi pijamayı alınca yıkar atarsın içinr bitti gitti.

Kımseyı kabul etmiyorlar
Benım kapımı kapattrıyorlar dısardannyemek almıyorlar
Cıldırıcaömmmmm
Diğer hastaneye mi dönsen acaba onlar kadın alıyordu ya. İşte ne bileyim hemşireler sürekli gelip ilgilensinler o zaman yani anlamadım. Hamile olmasan sorun değilde hamile olarak zor olur lavaboya gitmek filan

Ne bileyim ya iş ciddiye binince ne koyacağım sanki her şey eksik gibi geliyor anlamadım valla bir de sıfır numara bez var mı indirim filan vereyim siparişini onunda

Sen nerelerdesin yoksun yavrum

Ne bileyim ya iş ciddiye binince ne koyacağım sanki her şey eksik gibi geliyor anlamadım valla bir de sıfır numara bez var mı indirim filan vereyim siparişini onunda
Hastane çantası videosu listesi falan aç izle yavrum. Açık da kalsın düzenlediğin koyduğun kârdır.
Yok indirim görmedim ben de alıcam çok değil ama. Görürsem söylerim sen de görürsen haber edersin olur mu

Hic panik olma simdilik bir sıkıntın yok kontrol zamanında geliyoe zaten Allah korusun bisey olsa belli olur siparisini verir kalanları halledersn annen gelincede ütüyü yaparsınız gerisi 5 dk lik is zaten al yerlestir bavula

İnzivadayım. Hem çok yazılınca yetişemeyenler oluyormuş gereksiz konuşmalar olmasın
Ayy bosversene gereksiz bulan okumaz arkadasm biz burda bastan beri her zaman icin yan yana olduk birbirimizi tanıdam yeri gelir geyik yaparız yeri gelir ciddi konusuruz kimse icin kendimi kasamam sende grubumuzun nese kaynaklarindansn ayrıca

Kilya bak ben bunu almayı planlıyorm bide baska bi rengini instagramdan yazdm beden konusununda da fikir verdiler fiyatta uygun zaten kac kere giyicem ki diye dusunuyorm acıkcası esofman olarakta alt üst lc den almıstm oda 120 tlydi onu kullanıcam

Canım Zeynep canım Elbette ki yan yanayız ben biraz geç katılmıştım aranıza ama Hep diyorum yine diyeceğim kimseyle paylaşamadığım şeyleri içime attığım şeyleri yeri geldi burada paylaştım. Uzaktan ama ailelerimizin içindeyiz hep. Bu çok güzel bişey ve bunu yakalamak da büyük şans

Canım bnmmKız vallahi oyle hepiniz yeri cok ayrı ben esime de diyorum kimseye anlatamadigim seyleri anlatiyorum rahatliyorum arkadaslarmda cok burayla konusuyorm hepimiz iyi ki varız okumak istemeyen okumasn kendisi bilir atlasn sayfaları

Ben arkadaşlarımla hiç konuşmuyorum az bile değil
Aynen öyle iyi ki varsınız

Olur tabii söylerim kuzum. İnşallah yakın zamanda olur çok video izledim aslında da ne bileyim

Annemi beklemeden yapayım diyorum ütüyü. Eli sıkıntılı doktor ameliyat dedi. En baştan bıktırmayayım başka kimsem yok yardımcı olabilecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…