2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız delirtme beni okumak istemeyen atlayabilir burda herşeyimizi paylaşıyoruz seviçn üzüntü korku mutluluk heyecan Sen demirbaşsın kızım senin sayende herkes neler neler aldı
Boynuzlar kulağı geçti
Şimdi beni Bi koltuktan diğerine atana aşk olsun

İc göstermez yazıyor insallah göstermez zor gercekten daha biz isme karar veremedik cocuk dogacak alinacaklar dahil olmak uzere herseyde ikilemdeyiz
Ay bizim daha portakal ağacında vitamin iken belli idi çok tuhaf ama çook önce seçmiştik isim şimdi başka isimler cazip gelsede ikimizde kararımızdan dönmek istemiyoruz herkese de söyledik bilen

Ay bizim daha portakal ağacında vitamin iken belli idi çok tuhaf ama çook önce seçmiştik isim şimdi başka isimler cazip gelsede ikimizde kararımızdan dönmek istemiyoruz herkese de söyledik bilen
Biz aklimizda hep erkek ismi belirlemistikama kız ismi koymak zormus valla 2 kez herkese söyledik degistirdik simdi susuyorum doguma kadar dusunucem

İç gösterecek bişeye benzemiyor bu kızlar çok çok odanızdan çıkarken polar takarsınız üstünüze. İdare edeceğiz işte ev boşalında sütyen le de geçeriz sağa sola
İşte benim ev boşalmayacak gibi. Ev boşalınca ben annemlere gitmiş olacağım. Eşim yoğun çalışıyor mecburum.

Ya herkese söylemeyi geçtim kendi arasında insan netleştirirnce bile aralarında verilmiş bir söz olarak görüyor ve sözünden dönmek istemiyo bence.

İşte benim ev boşalmayacak gibi. Ev boşalınca ben annemlere gitmiş olacağım. Eşim yoğun çalışıyor mecburum.
Hmm doğru ya sen annene geçicektin. Sen ortamına göre ayarla ozamn kuzum. Üstüne şipşak atacak Bi poların bişeyin oldumu hallolur bu iş bence

Ya herkese söylemeyi geçtim kendi arasında insan netleştirirnce bile aralarında verilmiş bir söz olarak görüyor ve sözünden dönmek istemiyo bence.
Aynen bir ara yağız ismine döndüm eşim dediki kafamda böyle kodlandı artık değişmeyelim iyi dedim hem ğ harfi olmasın yurtdışında sıkıntı diyor sanki ne olacaksa

Hmm doğru ya sen annene geçicektin. Sen ortamına göre ayarla ozamn kuzum. Üstüne şipşak atacak Bi poların bişeyin oldumu hallolur bu iş bence
O polarlarla ben duramam evde hiç almadım almayı da düşünmüyorum hastaneye de normal triko hırka götüreceğim. Üzerimde ruhum daralır sürekli ya. Ben ev giyimi şeyler bakacağım gecelik formundan çok daha çok kullanırım diye ama bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…