2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar İstanbul kartal da refakatcı pronlemım var yıne
Esım bı taraftan da ozel de arastıryor
Kartalla hıc alakası olan veya naska hastanelerde baglantısı olan varmı
Nolur hızlıca yardım edermısınjz
Benım kendım ıdare edemediğimi biliyorsunuz refakatcı sart bana nolurr acil yardım beklıyorum stresten panık atagım tuttu😭😭😭

Benım kendım ıdare edemediğimi biliyorsunuz refakatcı sart bana nolurr acil yardım beklıyorum stresten panık atagım tuttu😭😭😭
Hiç yok kuzum İstanbul ile o şekilde bağlantım ☹️🥺 ne olur sakin olmaya çalış ne olur.

Pijema mı eksik sadece neler var eksik olan bencede hazırla ufaktan
Acil olarak pijama kaldı kuzum. İşte hareket etmeye de korkuyorum. Annem bu cuma gelecekti sonraki hafta gel dedim ama bir korktum ufaktan da inşallah erken gelmez bebeler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 36 yı beklerler. Az önce ikizler grubunda biri eşi bile olmadan doğum yapmışta tırstım biraz. Gerçi 35.haftada imiş ama olsun

Acaba ablanlardan biri gelse kuzum hiç olmamasından iyidir. Lütfen kendine eziyet etme

Acil olarak pijama kaldı kuzum. İşte hareket etmeye de korkuyorum. Annem bu cuma gelecekti sonraki hafta gel dedim ama bir korktum ufaktan da inşallah erken gelmez bebeler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 36 yı beklerler. Az önce ikizler grubunda biri eşi bile olmadan doğum yapmışta tırstım biraz. Gerçi 35.haftada imiş ama olsun
Ayy canım aklina kötüyü getirme dur ama bence sen pijemalarn siparisini ver zaten dısarda dolasan biri degilsin her halukarda internetten alcan biran önce gelsin bebisin kiyafetleri yikadin galiba ütü mü kaldı

Ah canım yaa, yanındaki hasta kadın diye mi almıyorlar eşini yine? 🥺
Seni erkeklerin olduğu odaya koysunlar, olmaz mı öyle?
Ne saçma bi sistem yaa. 😡
Kadın veya erkek, eşi refakatçı olamayacak mı yani?

Ayy canım aklina kötüyü getirme dur ama bence sen pijemalarn siparisini ver zaten dısarda dolasan biri degilsin her halukarda internetten alcan biran önce gelsin bebisin kiyafetleri yikadin galiba ütü mü kaldı
Aynen ütü kaldı tek tük yıkanacak şeyler varda artık acil değil. Vereyim ucuzlayacağı yok. İki gün sonra kartım dönüyor dönsün öyle yapayım geceliklerle yıkayayım niyeyse panik oldum. Anneme erken gel mi deseydim diyorum. Şimdi ne bileyim gelip geri dönmesin diye bir hafta daha sonra gel dedim bende.

X