2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kesinlikle sana katılıyorum herşeyden hormonlar sorumlu bizim elimizde olan birşey değil birde benim artık eski gücümde kalmamış ya bir insan kavanoz kapağını nasıl açamaz

Değerin yükselmesini bilemeyiz gene ilaçlara deavm etsin yukselmezse de bir daha dener ins Allah yüzünü güldürsün..
Çok şükür kızlar, bebeği ve kalp atışını gördük.
Çok küçük henüz, 6+3 bugün.
Dinletmedi o yüzden ama gördük pıt pıt atıyordu.
İnşallah sağlıkla devam eder.
Bir nazarlık koyalım masaallah gozunaydin cnm gördüm duydun gerisi doğuma kadar mutlulukla devam etsin.

beni arayıp yemeğe çağıranlar oldu toplu yemek doğumdan önce son kez flan diye ben direk net cevap veriyorum. Aa canım ben aşı olmadım dr da kmseyle görüşmememi söyledi kırılmaca darılmaca olmasın lütfen ama zaten bebek konusnda cok ugrastım beni anlayacagnızu düşünüyorm diyorum. Yok biz aşılıyız belirtimiz flan yok diyenler oluyor. Ben de belirti olmasına gerek yok böyle bir durumda ben evden cıkmayı tercih etmiyorm ve eve de kmseyi kabul edemiyorum zaten az kaldı sonra inşallah görürşrz diyorm konu kapanıyor. Alınan darılan olursa güle güle ben onca uğraşayım sonra insanların keyfini yapcam diye kendi cocugma zarar veremem ayrıca artık kendmızı değil bebeğimizi düşünüyoruz analık damarıma basmasınlar

Çok şükür kızlar, bebeği ve kalp atışını gördük.
Çok küçük henüz, 6+3 bugün.
Dinletmedi o yüzden ama gördük pıt pıt atıyordu.
İnşallah sağlıkla devam eder.
Gününn en güzelll haberiiiii
Minik kalbi gümbür gümbür atsın annesinin kollarına geldiği günü göstersin rabbim inşallah
Yavaş hareket ediyordum ama sanırım oturmak gerek ayakta yapmamaya dikkat etmeliyiz
Evt ben eğil kalk cok hareketliydim şimdiki aklım olsa umrmda olmazmıs b.k götrsn gerçekten sonra cıkarıcam bu ev işlerinin hıncını şimdi sabrediyorum düşen düşsün yerde bi ip var kmse almıyor onu mesela nasıl batıyor bana ama batsın yani evin düzenini bi ben umursuyomusum onu anladım bu süreçte ben de saldm kim toplarsa artık şuan sonra bakıcam düzenime insallah

Sizi fotileyeyim taytımla birlikte siparişini vermiştim penye yelek. Trikodan daha rahat olur dedim kundağını açınca arada hemen üzerine geçirmek için minik yıldızlarıma tayt xl almıştım bu da bol neyse bol olsun öyle giyeceğim artık iade yapamam Allah dan çok ince değil orta bir şey. Lastiği göğüs altıma kadar çıkmadı ama baya bol şükür sonuna kadar iyi olur heralde inşallah

Benim evi zaten bir şeyler götürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…