2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi günler hanımlar kardeşim yeni transfer oldu bugün 10.gun dün dayanamayıp kan testi vermiş 2cikmis değeri dondurulmuş embriyo idi tutmadı diye ağlıyor doktor ilaçlarına ignelerine devam etmesini ve 12.ginde tekrar kan vermesini istemiş bu değer artarmi başına gelen varmı acaba

Yaa kızlar dün buraya yazacaktım tam acayip sakar oldum. Her şey elimden düşüyor eğilmekte işkence zaten. Bugün gebelik takviminde kendinizi sakar hissedebilirsiniz hormonlardan filan diyor
O bende de var Bi de karnımı oraya buraya çarpma durumu çıktı dengemi ayarlayamıyorum yere bi şey düşse mecburen dizlerimi kırarak eğiliyorum, eşimden de isteyemiyorum, çünkü onun da bel fıtığı var

Yaa kızlar dün buraya yazacaktım tam acayip sakar oldum. Her şey elimden düşüyor eğilmekte işkence zaten. Bugün gebelik takviminde kendinizi sakar hissedebilirsiniz hormonlardan filan diyor
Ben ne düşürsem onu orada bırakıyorum eşim arkadan topluyor bazen o kadar sık düşürüyorum ki söylenmeye başlıyo ee diyorum sende düşürüyorsun arada ben topluyorum diyo

bencede sağlık sonucta hiç riske atmaya gerek yok böyle bir hassas dönemde bu yüzden bozulanda bozulsun boşver canım

Eşimin bu bel fıtığı/bel ağrısı şikayeti de bebek bezi siparişi vermemle başladı Hepsiburada’da sleepy bezlerde 2.si 1 TL kampanyası vardı, ben de 2 numara bez sipariş vermesini istedim. Normalde eve gelirdi paketler, eşim sipariş verdiğinde iş yerine gitmiş. İş yerinden otoparka kadar koliyi taşıdıktan sonra bel ağrısı başladı. Doktora böyle anlattı, o da hak verdi Cidden artık bi şey istemek istemiyorum, sonra cefasını kat ve kat ben çekiyorum

Ay o uygulamalarda insanı takip ediyoe gibi neyin varsa hemen biliyor bazen süpheleniyorum
Yaa inan önce yaşamasam diyeceğim psikolojik ama kaç gündür her şey elimden düşüyor sinir oluyorum çünkü eğilemiyorum. Bir kerede üzerimi değişirken düşecektim sırt üstü ona korktum baya . Aman dikkat edelim

Benimde eşim evde değil eğiliyorum gına geldi yani. Göbek çarpma önce vardı bende şimdi o kadar değil özümsedi beynim galiba

Aman elinden geldigi kadar dikkat et yavas hareket et

Ben ne düşürsem onu orada bırakıyorum eşim arkadan topluyor bazen o kadar sık düşürüyorum ki söylenmeye başlıyo ee diyorum sende düşürüyorsun arada ben topluyorum diyo
Valla bende öyle yapayım bari gelsin toplasın kız ama şişe kapağı ne bileyim peçete her şey o an almam gereken şeyler oluyor artık korkar oldum. Telefonu yüzüme düşürdüm yatarken burnum kırıldı dedim her şeyden gebelik hormonları sorumlu

İyi günler canım sen yine doktorunu dinle inşallah Rabbim hayırlısı ile gönlüne göre versin. Bu olmasa bile tez vakitte inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…