2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kızlarrr midem çok kötü.
sabah kafamı kaldırdığım anda mide bulantım başlıyor..12 ye kadar kahvaltıyı zor hazırlıyorum.kahvaltı tabağını bitirmem tam 1 saat sürüyor😭😭
progetanı ağızdan alıyorum kahvaltıdan sonra.bir saat sonra da onun etkisi başlıyor ilk hafif midemi ağırtıyor sonrasında yatırıyor beni.uyandığımda çok kötü bir mide ağrısıyla uyanıyorum.sanki taş oturmuş üstüne,akşam yemeği yemek de çok zor benim için açımmmmm yaa aççç yemek istiyorum ama yiyemiyorum🤪🤪🤪 doktor rennie ve prilam verdi.
aranızda kullanan olmuş muydu iyi geldi mi sizlere..

kızlarrr midem çok kötü.
sabah kafamı kaldırdığım anda mide bulantım başlıyor..12 ye kadar kahvaltıyı zor hazırlıyorum.kahvaltı tabağını bitirmem tam 1 saat sürüyor😭😭
progetanı ağızdan alıyorum kahvaltıdan sonra.bir saat sonra da onun etkisi başlıyor ilk hafif midemi ağırtıyor sonrasında yatırıyor beni.uyandığımda çok kötü bir mide ağrısıyla uyanıyorum.sanki taş oturmuş üstüne,akşam yemeği yemek de çok zor benim için açımmmmm yaa aççç yemek istiyorum ama yiyemiyorum🤪🤪🤪 doktor rennie ve prilam verdi.
Progestanı akşam yatmadan önce al, o zaman yan etkisi hissedilmiyor. Rennie hiç denemedim ama iyi geldiğini çok duydum.

kızlarrr midem çok kötü.
Kuzucum yaa geçmişler olsun inşallah üç ay böyle geçmez 😂 prilam çok kullanan var baya iyi gelen günde iki üç alan vardı yani bildiğim ben kullanmadım ama kuzum

Bu da benim beğendiğim kapı süsü sonrasında odasına koycam süs diye inşallah 💕🌸 başka beğenmiştim yakın bi arkadaşımız eşimin arkadaşı doğum yaptı bi baktım bu kapı süs ü şimdi der benden gördü yaptırdı hiç giremem o işlere o da ikinci foto belki fikir olur size de 😂

Eklentiler

• 46796D1C-8EF0-4BB2-BEF5-2CE15495404E.png
    46796D1C-8EF0-4BB2-BEF5-2CE15495404E.png
    390,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 7EA066ED-61D5-4790-AEF7-D0007DAC1E7F.png
    7EA066ED-61D5-4790-AEF7-D0007DAC1E7F.png
    538,1 KB · Görüntüleme: 39
Kuzucum yaa geçmişler olsun inşallah üç ay böyle geçmez 😂 prilam çok kullanan var baya iyi gelen günde iki üç alan vardı yani bildiğim ben kullanmadım ama kuzum
inşallah cnm yaa..hiç bir şeyden tat alamıyorum.ekmek bile ağzımın tadını bozuyor.allah yardım edecek elbet🙏

Doğumda da oda süslicez mi falan onu sorcam hastane durumuna göre gelen giden oluyo çünkü alıyolar odaya 🤷🏻‍♀️ Onda da çikolata değil d ebelki şöyle macaronlar çok hoşuma gitti pinterestte gördüm bir de kolonya işte daha önce de yollamıştım 🌸

Eklentiler

• 915EDCEC-F59B-4108-B437-5EAF7F329F6D.png
    915EDCEC-F59B-4108-B437-5EAF7F329F6D.png
    444,4 KB · Görüntüleme: 34
  • FC052B74-AC45-44EA-BB97-6E9F4E9FCAAF.jpeg
    FC052B74-AC45-44EA-BB97-6E9F4E9FCAAF.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 38
günde iki kez alıyorum cnm.sabah akşam.akşam olanı yatarken alıyorum ki etkisini hissetmeyeyim diye..saol cnm😘
Doktorunla konuş da, ikisini de akşam aynı anda alabilirsin. Olmadı 1 saat arayla falan. Öyle iç diyen doktorlar da var çünkü.

X