2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Boyu kilosu iri olduğu halde 40 haftayı geçirip doğuranlar da var canım. Sadece bebek büyüdükçe erken doğmak isteyebilir. Arkadaşımın bebeğine de iri demiş doktorlar, 37 haftalıkken 3300 g doğmuş, kendiliğinden. Bunun gibi. Tabii annenin tansiyonu da yükselir ve düşmezse de hemen sezeryana almak isterler. O yüzden benim doktorum en son cumartesi gittiğimde bundanmsonra 3-4 günde bir tansiyonunu ölçtür, 14'ü geçerse hemen haber ver dedi. Öyle işte. Hiç belli olmuyor yine de ne zaman doğacağı
Sağlıkla zamanında gelsinler inşallah kuzucum ya ben de sez olursa 38 i geçiririz inşallah diyorum bakalım Allah büyük biz ne desek boş 🤲 sen öndeymişsin zaten en doğru zamanda alalım haberini inşallah kuzucum ya 🥰🧿

Ay valla sağlık olsun inşallah Rabbim bebelerimi sağlıkla kucağıma alıp eve dönmemi nasip etsin bakacağız artık doğumdan sonra 🤤 öyle de düşünmeye çalıştım ama bir ay sürüyor akşam iftarda her şeyi yiyorsun 🤭 ama ömür boyu buna mahkum olan hastalıklar var onları düşündükçe Rabbime şükredip dua ediyorum. Tüm hastaların yardımcısı olsun 🤲🏻
Evet kuzum gercekten Allah korusun şeker hastaları için durum cok zor boğaz çok önemli 🥺 inşallah kısa süre sonra kurtulcaksınz sen de

Ben kapı süsü yaptırmayacağım ya süslemede yapmadım yaptırmayacağım 🙄 çikolata melodiden almayı düşünüyorum. Bir de ufak bir hediye yaptırabilsem diyorum ama ona da imkan kalacak mı soru işareti 😬
Ben de kapı süsünü odasına koycam diye yaptırıyorum sırf yoksa hastanede kimse olmıcak en kötü bi foto çekerim hastane kapısını 😅

Kızlar malesef kendi ıstegım ıle cıkıs verdık cıkıyrouz
Esım yanımda refakatcıydı
Yanımızda kımse yoktun2 kısılık oda da
Sımdı baska hasta gelıcekmıs esımın gımesını istiyorlar bayan refakatcı dıyorlar yada tek kalcak dıyorlar
2. Sıde olamayacaggj ıcın ben kendım ımza atıp cıkıyorum
Praol ve oksıjen gunde 3 kere verıuoalr vıtamın takviye vs de yok
Kendım aldıklarımı kullanıylrum evdede parol kullanıyorum oksıjende yıne daralırsam mecbur baska hastaneye gıder alırım
Bırde dıyorlar siz tek kalın sıze bız bakarız hemsıreler var burda tek kalmazsınız ben ılacım bitse kendım cokarıyorum bırde gece gunduz kıvrandııgıım zamanalr esım koluma gırıyor vc ye gıdıyorum oturuyor zorla yemek verıyor bana kım bakcak öyle konusuyorlar ıste neyse bakalım mevlam neylerse guzel eyler hayırlısı 🤲

Sımdı baska hasta gelıcekmıs esımın gımesını istiyorlar bayan refakatcı dıyorlar yada tek kalcak dıyorlar
Kendım aldıklarımı kullanıylrum evdede parol kullanıyorum oksıjende yıne daralırsam mecbur baska hastaneye gıder alırım
Bırde dıyorlar siz tek kalın sıze bız bakarız hemsıreler var burda tek kalmazsınız ben ılacım bitse kendım cokarıyorum bırde gece gunduz kıvrandııgıım zamanalr esım koluma gırıyor vc ye gıdıyorum oturuyor zorla yemek verıyor bana kım bakcak öyle konusuyorlar ıste neyse bakalım mevlam neylerse guzel eyler hayırlısı 🤲
Hayırlısı olsun canım tek olmakta güzel bişi olmazdı moral motivasyon da önemli hastalık pskolojisinden cıkmak için. Böylesi daha iyi olur insallah

Canım covitte mi yatıyorsun test yapıldı mı tekrsr belki negatife dönmüssündür eger ilaclı veriyorlarsa eve de bir nebulizatör alıp kendin kullanabilirsin aslında insallah daha iyi olursn canım benim Allah yardimciniz olsun

Ben de kapı süsünü odasına koycam diye yaptırıyorum sırf yoksa hastanede kimse olmıcak en kötü bi foto çekerim hastane kapısını 😅
Odasına da düşünmüyorum asmayı bir de temizliği filan düşündürüyor nedense çok uzum ömürlü gelmiyorlar 🙄😅 normalde titiz biri değilim sadece ne bileyim gereksiz geliyor ama bakalım 🙄

Evet kuzum gercekten Allah korusun şeker hastaları için durum cok zor boğaz çok önemli 🥺 inşallah kısa süre sonra kurtulcaksınz sen de
Amiin kuzum. Dedem de filanda var şeker hastalığı ama onlar yine yiyor beyaz un tatlı türü şeyler abartmadan yani. Ama daha ağır durumda olanlar vardır tabii çok kötü bir hastalık ☹️

Odasına da düşünmüyorum asmayı bir de temizliği filan düşündürüyor nedense çok uzum ömürlü gelmiyorlar 🙄😅 normalde titiz biri değilim sadece ne bileyim gereksiz geliyor ama bakalım 🙄
Pff bende dusunmuyorm zaten odada yapmiycam simdilik hediye de esim sagolsun vazgecirdi kendine yaptiriyosan yaptir da millet bizim cocugumuzun adıni niye saklasn biz simdiye kadar hep attik diyor mantikli geldi bi cikolata kaldi onuda gelen olursa ikram ederm die alicam😂

Allah şifa versin canım inşallah biran önce toparlarsın dualarımız seninle 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Geldim geldim😅ya bugün tetanoza gidince kalp atisi dinledik icim rahatladi gecen agrim felan olmustu ya onun mutlulugu var icimde Allah kimseyi korktuguna ugrtmasn ama bugün nurselek nurselek te bi arazı bi isler ceviriyor sanki😂
Oh maşallah kuzum benim aminn tabi ki iyi annesi korkmaaa ❤️ şu kağan kocatepeyi izle ağrılar için bilgi veriyor haftalarımıza göre braxton hicks kasılmaları diye bişey varmış rahim kasılması ile ilgili daha bilinçlendim bende bir sebebi yok diyor ağrıların 🤷🏻‍♀️ Hee vallaa neler yapıo bilmem 😂

Sağol canım 🌸 kapı süsünü buraya yaptırcam.

Çikolata için de melodinin fabrika satışı var bizim burada pembeli ayakkabılı süslü kare madlenler var böyleli bişi zaten gelen giden olmayacak çok süslü bi çikolata masrafına gerek yok gibi biz yeriz muhtemelen 😅
Kapı süsüüin güzelmiş 🤗 bakalım ben yapamaz olursam alırım yapcak bişe yok. Hastane odası değil çocuklarımın kapısına hazır olsun oda hazır değil ama kapı süsü olsun 😂
Çikolata da bilindik markayı böylr almak çok mantıklı. Ben de bulabilsem böyle yaparım

Pff bende dusunmuyorm zaten odada yapmiycam simdilik hediye de esim sagolsun vazgecirdi kendine yaptiriyosan yaptir da millet bizim cocugumuzun adıni niye saklasn biz simdiye kadar hep attik diyor mantikli geldi bi cikolata kaldi onuda gelen olursa ikram ederm die alicam😂
Bencede haklıda ben hediyeyi öyle isimli bir şey düşünmedim magnet vs hiç düşünmedim kolonya anahtarlık gibi kullanıma yönelik düşündüm ama hiç masraf yapasım yok açıkçası 🙄

X