2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa kıyamam sana ama nasıl insanlık bu ya aklım almıyo hamilesin yani bir de oğullarının çocuğu olcak hem ikiz ekstra ilgi göstermeleri gerekiyo anam sana da Allah dört görümce vermiş dolduruyolardır analarını kesin ya boşver ya soğuk savaş en iyisi kendileri pişman olur göremezler çocukları olcak olan o sen huzursuz olma sen de bir annenin evladısın saygı ya sevgiye ihtiyacın var maalesef biz idareci oluyoruz aile arasında aman huzur kaçmasın diye ama herkesin bir karakteri var sen haklısın bu konularda.. bence eşinde hatalı ama o dengeyi eşin kurcak anne hayırdır abla hayırdır siz niye aramıosunuz benim karımı dicek noluyo yanii ? Neyse kuzum benim boşver ya napsakta el kızıyız biz yaranamayız en iyide olsak iyi demezler

Yok cıgerlerden sorun gıdene kadar burdasın dedıler
Anlık krız nöbetleri okuyor tıkanma lar agrılar istiyoruz ek destek agrı kesıcı oksıjen
Cnm orda olman sanki daha iyi her an yanindalar kontrol altında olman daha iyi ins sorunsuz sağlıkla çıkacaksın bir kaç güne evladinla

Bizim bi masraf daha cikti yaa simdi onu arastirmadayim bi yatak almamiz lazim benim salondakiler acilmiyor bi tek oturma odamda tek koltu aciliyor iki anne de gelecek baza bakiyoruz bakalim
Aa hadi yaa
E benimkini satim sana yepisyeni kargo nakliye alıcıya ait
Şaka Bi yana kötü olmuş şimdi durduk yerde yaa valla. Salonlarınızı bilerek mi açılmayan aldınız yoksa ileriyi mi düşünmediniz Kilya da demişti sanki benimkiler de açılmıyor diye

Yaa aslında koltuklar cok hosumuza gitti satan adamda da dil cok iyiydi zaten bunda bir kisi rahat yatar felan tipine aldandmannemde bel fıtıgı var yatiramam kaynanada önce gelirse.acılandan sen kalk.annem yatsin diyemem tabi ay dusunsene dedigimio yüzden uygun bisey bakiyorum simdilik cok uzun süreli olmaz yatak bebisin odasima.koyucam simdilik odasi ayrilana kadar dursun sonraı Allah kerim

Eşimde hiç yok olmaz öyle bişe ablaları Bi tane kardeşleri de onların gözünde. Bak ne kadar deseler de sen de bizim kızımızsın o öylr olmuyor bence gerçekten.el kızısın bitti.
Ne kötü görümceler var gerçi, eminim, benimkilerden bizzqti öyle bişe görmesem de illaki birbirlerini fitlerler buna eminim. Bi evin tek oğlu eşim. Kalktı benim memleketimde yaşıyoruz o konuda bile dolular bana hep eminim

Ama sana da helal olsun nasıl kendi memleketine getirdin kızzz tek oglanıbenimki 4 oglan ama tek hayalo burdan gitmek biran önce memleketine ki bizim oraya da 3 saat uzakliktayiz

Ay tövbe de kız o da denilirmi demezsin zaten sen de
Ozamn temiz Bi 2.el denk getirsenz kısa süreli de olcak

Ama sana da helal olsun nasıl kendi memleketine getirdin kızzz tek oglanıbenimki 4 oglan ama tek hayalo burdan gitmek biran önce memleketine ki bizim oraya da 3 saat uzakliktayiz

Herkes öyle diyor.
İşte diyorum ya sırf bu bile bilenme sebepleri. Ama ilerde bir gün gitmek ister memleketine zaman zman söylüyor bunu

Ay tövbe de kız o da denilirmi demezsin zaten sen de
Ozamn temiz Bi 2.el denk getirsenz kısa süreli de olcak
Yok ay diyemem denir mi temiz ikinci elde ortalama 300 400 tl dösegini 2.el alamam onu sıfır alırım oda 300 lira ortalma 2.ele onu verecegime trendyoldan felan demonte biseyler bakıyorum bi kac sene idare etsin yeter

Yok ay diyemem denir mi temiz ikinci elde ortalama 300 400 tl dösegini 2.el alamam onu sıfır alırım oda 300 lira ortalma 2.ele onu verecegime trendyoldan felan demonte biseyler bakıyorum bi kac sene idare etsin yeter
Benimki 1300 letgoda hele ondan satamıyorum. Vivenseye baksana Bi de oraya da indirim oluyor bazen

Herkes öyle diyor.
İşte diyorum ya sırf bu bile bilenme sebepleri. Ama ilerde bir gün gitmek ister memleketine zaman zman söylüyor bunu
İsterler ya benim esim burdan ev aldk felan ama borcu bitsin gitmek istiyor yani ne bilim coluk cocuk olursa benimde fikrim degisir belki 2 tarafa uzak olmak vok zor izinler bolunuyor hersey karisiyor cocuk olmadigi icin gitmeyi istemiyordum hic simdi ne bilim o benim dunyam diyorum kimseyi umursamam heraldebide bizde ki en buyuk sorun ben hicbiseye cevap vermiyorum yani hoc ses edemem yapim degil galiba utanirim o yüzdende ben yokmusum gibi davraniyorlar ozellikle maddiyatta beni yoran bitiren sey bu nede olsa zeynep bisey demez ki esim mesela yok dediginde zeynep degil sen yok diyosn derler esim senin yuzunden ben kotu oluyorm derazcik bende yuz yuze gelince belki cevap vermeye baslarm

Ama bu sefer eşin ailesine yakın kendi ailene uzak alışmadım ya düşüncesi bile değişik bu konuda bencil düşünüyorum sanırım. O benim dünyam mıı ayyy
Sen eşine konuşuyon ama onlar konuştuğunu bilmiyo uyanık seni
İllaki yaa uzak olduğumuzdan yüzgöz değiliz ama ben böyle severim işte tstlı gel, mesafe. Üff ne bilim yaa

Aynen esim diyo zaten ici beni dışı sizi yakar diye ama kimse inanmıyorya onların orasıda bize 3 saat ama böyle cat kapı gelmelerini istemem aman ne bilim hele o zaman gelsin belki.vazgecer esimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…