2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

@
K
Kendim için evet canım
Himm mantıklı mama için bende öle yapayim
Canim ben kendime aldim pelus aldim trendyoldan cok guzel uzun baya su an oysho da pentide olanlardan baya guzel link atiyim yorumlara falan bak istersen

Bu arada benim boyum 178 baya uzun dizimin biraz altinda ama oyle soyliyim

Off ya ben de oyle duydum gercekten benim daa subatta ama aralikta ocak basinda indirimlerden yararlanicam herhalde Hastane fiyatlarida artcakmis biz de cumartesi dogum paketleri icin goruscez
Paket icin görüssekte yeni yıla kalırsak yine zamdan etkilenir bence

Ya oyle biseyler duyduk biz de arkadasimiz esime soylemiste belki bir ihtimal paketi simdi alirsak faydalanabiliriz Yani bu gidisle sez. Dogurcam uc bucuk atiyorum cok fenalardayim dogum konusu acilinca giremicem bu strese
Zaman yaklasinca öyle oluyormus bende diyordhm ne var canım o kadar seye katlandm normalde dogururum ama artık cok tırsıyorum

Zaman yaklasinca öyle oluyormus bende diyordhm ne var canım o kadar seye katlandm normalde dogururum ama artık cok tırsıyorum
Ayy cok fenalardayim yani stres simdiden basiyo bi sekilde cikicakta iste arkadasimla konustum gayet rahat diyoki 1 kasima aldim sez. Gunu iste sanki tatile gidio ohh dedim ya ne stres var ne bisey

Ayy cok fenalardayim yani stres simdiden basiyo bi sekilde cikicakta iste arkadasimla konustum gayet rahat diyoki 1 kasima aldim sez. Gunu iste sanki tatile gidio ohh dedim ya ne stres var ne bisey
Bosver düsünme ben düsünmemeye calısıyorm artik gelir bi sekilde diyorum yoksa fena stresleniyorm

aminn cnm inşallah..ewt biraz üzüdüm ilk duyuncca ama sağlıklı olsun da tek olsun benimle olsun

Sağol canım bakayım bi

di mi..sağlıklı olsun da bir olsun.transerde ikiz olursa nasıl yaparım diye tırsıyordum ama tek kese görünce içimde bir burkulmadı değil
Cnm öyle düşünme senin korkuların vardı ama olursa da kabulundu nasipte tekmis senin demenle tek çift olmuyor sende biliyorsun cnm ins sağlıkla gelsin düşünme hiç öyle gönlün ferah tut artık

Perdenin de çocuk odası perdesi olduğunu düşünüyorum
Kadına bak ya annesi kahınvalidesiyle gezip duruyo
Bi de kayınvalideciğim demiş kaç tanesiniz böyle anlaşan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…