2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Perdenin de çocuk odası perdesi olduğunu düşünüyorum
Kadına bak ya annesi kahınvalidesiyle gezip duruyo
Bi de kayınvalideciğim demiş kaç tanesiniz böyle anlaşan
Sorma ben erken gelecek diye stresleniyorum o kayınvidecim diyor hayır az kalsn kendimde sorun var diycem ama neyse ki azınlıkts olan H Hazel9

Sorma ben erken gelecek diye stresleniyorum o kayınvidecim diyor hayır az kalsn kendimde sorun var diycem ama neyse ki azınlıkts olan H Hazel9
Ay benimki de 2 gün önce dedi almaya giderim bi dahaki ay. Sen mi gitcen dedim e nasıl gelcek dedi. Sonra dedim erken daha çok dedim aralıkta doğursam Kasım bile erken. Ben rahat edemem. İdare ediyorum ben. Yok rahat edemem yani yatıp yuvarlanıyom ben asla rahat edemem

Ahh hepimizde dert aynı yaavalla rahat edemyiz yeri geliyor pijemalarımı cıkarmıyorum kremleniyorum öyle dolanıyorum evde ne bilim iste ne kadar olursa olsun rahat edemem bnde bence geleceklerse asıl dogumdan sonra gelmeliler ben önce gelmelerini hic anlamıyorum dogum yapmak icin stres kaynağı

Yaaa sizi yerim cok komiksiniz nurselek cok yakiniz bizim ama evlerimiz ona ragmen haftada bir iki gorurum oyle hayatta çağırmadan falan gelmez benim ki saolsun bir de genç kendisi o yüzden anlaşıyoruz çünkü ben de cevap veriyom
Stres olmayın yaa evde yalnız olmanızda iyi değilir son haftalarda acil bişi olur falan Allah korusun yanınızda oluversin iştee bir nefes boşverin

Yaa yanliz olmak iyidir bosverbelkide hic birarada kalmadk onunda verdigi birsey vardir ama ben inatla dogum sonrasi gelmesini isterdm tabi söylenmiyor da

Bakalım biz sezeryan olacağız ya. Günümüz belli olsun 3 5 gün kala alırsın dicem eşime Bi daha konu açılırsa

Ah canım genç ne güzel sohbet edersiniz bol bol
Neyse daha fazla bişe deniyim ben durduk yere kadının da yaptığı bişey yok. Sadece hamileliğim boyunca aramadı

Ah canım genç ne güzel sohbet edersiniz bol bol
Neyse daha fazla bişe deniyim ben durduk yere kadının da yaptığı bişey yok. Sadece hamileliğim boyunca aramadı
Nasıl aramaz aklım almıyor yaaa kuzucum eşin bi ayar verememiş mi haklısın ama yani de işte ne desem boş yaşayan biliyo bizim adımız gelin onların adı kaynana ne yapsak olmaz işte en iyisi bile olsa

Nasıl aramaz aklım almıyor yaaa kuzucum eşin bi ayar verememiş mi haklısın ama yani de işte ne desem boş yaşayan biliyo bizim adımız gelin onların adı kaynana ne yapsak olmaz işte en iyisi bile olsa
Biraz değişik olay. Koluna sıcak su döküldü kayınvalidemin yandı tamam mı. Eşim görüntülü konuşurken ben de oradaydım hususi geçmiş olsun da demedim.
Sonraki gün mü ne yine aradım kapalıydı kayınvalidemin teli, eşime de dedim akşamına o da telefonu bozuk dedi. Ablamı arasaydın dedi. Ablası da evli ona yakın oturuyor akşama kadar hep orda yeme içme bir diyim. Onu niye ariyim ki dedim. Neyse Velhasıl kelam inatlaşıldı. Hatta o Görümcem geçenlerde aradı napyon hiç aramıyosun sormuyosun dedi abla beni kim aradı dedim çat diye. Normalde sürtüşmeye girmem hiç. Yok ne bileyim annem yandı gene aramadın dedi ben de telefon durumunu söyledim kapalıydı diye e bizi beni arasaydın diyo. biz seni bizden ayrı bilmedik falan filan damardan girdi. Ağlaya ağlaya konuştum ben ne haldeyim beni kim Soruyor beni günlerim nasıl geçiyor kim biliyor. Ben hanginizin hastalığında sakatlığında Bi geçmiş olsunu eksik ettim bana bir Allahın kulu sadece nasılsın diyecek yaa bunu bile demediniz dedim. 4 Görümcem var bu arada. Ben yazdım arada, öbürlerini bilmem dedi. Bilirisin niye bilmezsin dedim. Sanki kardeşiniz doğuracak onunla mesajlaşmanız benim yerime mi geçiyo dedim, ozaman ben de annemi eşime sordum aynı hesap olsun dedim. İşte gene tatlı konuşmaya başladı sonra dolmuşun sen bunaltma kendini tamam diye. Çok kötüysen annem erken gelsin söylim de dedi dedim yok ben işimi görüyorum kendim mevzu bu değil.
Arada saygıyı bozmuyoruz ama soğukluk var. Buna da yapıcak bişe yok. Kendi aileme bile zırt pırt arayıp yazamam ben ben böyleyim yani

Son düzenleme:
Cnm öyle düşünme senin korkuların vardı ama olursa da kabulundu nasipte tekmis senin demenle tek çift olmuyor sende biliyorsun cnm ins sağlıkla gelsin düşünme hiç öyle gönlün ferah tut artık
Aynen öyle cnm.sağlıklı olsun da tek çift farketmez.hep hayırlı olanı dua ettim başından beri,hayırlısı buymuş rabbim sağlıkla devam ettirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…