2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Amann boşver düşün düşün işin içinden çıkılmaz kuzum benim ya sen eşinle mutlu musun huzurlu musun önemli olan o kapıyı kapayınca herkes dışarda kalıo o kadar basit… yani senin memleketinde diye zorla getirmedin adami seviyo seni ki kalmis ya da baska konular sizden baska kimse bilemez yani anasi bacilari ne dusunurse dusun cokta fifi Ohh catlayin patlayin aldim adami yamacima diye sevin sen

Kiz ne demek cevap vermiyorum ver allah allah begenmeyen begenmesin kiz evlatlar anasina yakin oturmali bence ya oyle olsun ya ikisinede uzak olsun arasi yok bu isin ( keske oyle bi hayat olsa)

Kiz ne demek cevap vermiyorum ver allah allah begenmeyen begenmesin kiz evlatlar anasina yakin oturmali bence ya oyle olsun ya ikisinede uzak olsun arasi yok bu isin ( keske oyle bi hayat olsa)
Ya biz ikisine de uzagız ama böyle de olmuyor inan ha en güzel yanı kimse kapımı calmıyor miss valla gonul isterdi yakin olmak ama olmuyor malesef cevap meselesi de ya ben onlarla cok konusmam biraz ondan kaynakli izinde 2 gun kalirim sadece annemgile giderim o yuzden de kimseyi kırmak istemem ama son bi kac senedir ben boyle sustukca maddi olarak.cok ustumuze geldiler bende tepkimi gitmemekle koydum ama anlamiyorlar zeynep boyle mesafelidir diyorlar cok anlamsiz gercekte ben olsam gelin bize gelmiyor derdim

Aynen öyle orası kuzum. Hep derim önemli olan çekirdek. Biz içerde mutlu olalım. Ve hep şunu savunurum kadına da erkeğe de aynı evlendikten sonra birincil aileniz eşiniz ve çocuklarınızdır. Bi tane evlilik danışmanının yazıları var bunlarla ilgili. Ve bence de böyle. Atmıcak ama öncelik burası olucak

Tabii. Ki. Her türlü anesteziden bahsediyorum. Anestezinin bayılması gerekmiyor. Vücuda girmesi yetiyor yan etki bırakmak için. Yani epidural ve spinal için de geçerli bu dediklerim

Ah canım genç ne güzel sohbet edersiniz bol bol
Neyse daha fazla bişe deniyim ben durduk yere kadının da yaptığı bişey yok. Sadece hamileliğim boyunca aramadı
Benm kv her gün arar kahvaltı ettin mi yapılacak bişi var mı canın bişi çekiyor mu hele bulantı dönemimde deterjan kokusundan flan tiksindiğim için kirli çamaşırları poşede koyup eve taşıyıp yıkayıp katlayıp getirmişliği vardır. Benm kv aşırı merhametli ve vefakar çok destek bir kadındır sağolsun ama yine de doğumdan sonra annem kalsın isterm mesela hehhee ah bu gelinler herkes iyi olsun ama çok karışılması beni rahatsız ediyor öyle olunca geri çekilme durumu oluyor bende. annem de çok karışınca lafımı ederim yani cnkü içimde tutamam ben

Herkese günaydınn hayırlı cumalar olsunn kızlar benim bebişin tüm kıyafetleri yıkandı ütülendi dolaba kondu üzerleri geleceği güne kadar örtüldü acil bir doğum olursa diye de annem zaten bavula koncakları biliyor hemen toparlar dedim. Onun haricinde ben sürekli yat otur su iç yemek ye modundayım ama bebişkonun işlerini kendim yapmak isterdim yine de annemle kardeşim ütüledi ben dolap düzenime göre oturdugum yerden katladım buna da şükür diyelim. Bebişko sürekli aşağı baskı yaptıgından wc ile yakın temastayız durumla böyle

Ne güzel canım maşallah Allah tadınızı bozmasn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…