2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar alacaklarimizi hizlandiralim en iyisi herseye zaman geliyormus

Eklentiler

• Screenshot_20211021-163726_Instagram.jpg
    Screenshot_20211021-163726_Instagram.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 39
Kahve çekirdeği zaten insanlığa verilmiş en büyük hediye ☕🤎 ama ameliyattan sonra bu şekilde bi etkisi olduğunu bilmiyordum. Bu arada siz sanırım genel anesteziden bahsediyorsunuz. Spinal veya epidural gibi bölgesel anestezi yapıldığında da baş ağrısı oluyor mu?
Evet özellikle spinalden sonra da oluyor kuzum 🤗

Kahve çekirdeği zaten insanlığa verilmiş en büyük hediye ☕🤎 ama ameliyattan sonra bu şekilde bi etkisi olduğunu bilmiyordum. Bu arada siz sanırım genel anesteziden bahsediyorsunuz. Spinal veya epidural gibi bölgesel anestezi yapıldığında da baş ağrısı oluyor mu?
Ablamın ilk doğumunda bir hafta on gün kadar sürdü canım baş ağrısı ama ikincisinde baş ağrısı falan olmadı durum belki anesteziciyle alakalıda olabilir

Çok halsizim, uyuyup uyanıyorum 🙄
Ve çoğu yıkama yerleştirme yaptınız bn ne yapacağım bilemiyorum
Yapmadm bende daha hic bugun bende oyleyim aslinda oyle yatiyorum esimde yok ay sonu insallah esim hepsini hallederiz dedi 3 gun arasi var dün halimi görünce tırstı biraz icine de nasıl dert olduysa gece gelmis pijemani da al artik biran önce diyor😂

Geçen haberlerde gördüm gıda ve tekstilede %30 zam geliyormul geçen eşime diyorum yine Allah’a şükür var harcıyoruz Allah olmayanın yardımcısı olsun insanlar neye yetişsinler
Valla öyle kimsenin biseye hali kalmadı gercekten Allahtan pahalı olan seylerin bircogunu hallettik ama bu pahalılıkta ücretsiz izin iyice hayal oldu

Yapmadm bende daha hic bugun bende oyleyim aslinda oyle yatiyorum esimde yok ay sonu insallah esim hepsini hallederiz dedi 3 gun arasi var dün halimi görünce tırstı biraz icine de nasıl dert olduysa gece gelmis pijemani da al artik biran önce diyor😂
Yaa görüyomusun 😊😊 doktor randevum ne zamn sen ozamn bakıcaktın

tupaaaaa tupaaaaa kuzucum cok ama cok sevindim hayirli olsun insallah saglikla kucaginizi almayi nasip etsin 🤲 ben de iki tane olmayinca once uzulmustum sonra ya hic olmasaydi diye cook ama cook sukrettim kuzum allahim saglikla tamamlamayi nasip etsin kardesi olur insallah 🤲❤️

X