2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydıııınnn 🤗🤗🤗

Asırlardır giremiyorum, bütün yazdıklarınızı okudum ama 😎 pozitif negatif haberlerinden alışveriş haberlerine geleceğimizi kim derdi de inanırdık... Çok şükür 🙏🏻 ben hala alışverişe başlamadım. Sağdan soldan dayanamayanların aldıklarıyla duruyorum 😅

Bime geldiğinde 6 tane tek katlı Müslin, 20 tane ağız bezi, katlanan küvet-kova-maşrapa almıştım sadece. İnanılmaz ucuz olduğu için burda da konuşulmuş zaten 😍

5 tulum (eldiven şapkalarıyla) , 10 çıtçıtlı badi, 6 çorap gelmiş şimdiye kadar 🤣 bakıp bakıp onları seviyorum 🙏🏻
gunaydınnnn
Ooo sende parcalar ıyı varmıs elınde devamıda gelirr 🙃😉

Yok canım bakmadım. Açıkçası bilmiyorum nasıldı ama zaten hiç çocuğumuz yoktu ve tedavi ile filan olunca cinsiyet konusunu çok düşünmedim. Doktorum 12.haftada tahmin etmişti ama 🙂
Bana 12 haftalıkken kız demisti doktr. Ama 12 haftalıkken net biseler belli olmuyor ki. 16 haftalk oldum şimdi. Covid falan derken kaldı. Gidemedik bi türlü☺️

Bana 12 haftalıkken kız demisti doktr. Ama 12 haftalıkken net biseler belli olmuyor ki. 16 haftalk oldum şimdi. Covid falan derken kaldı. Gidemedik bi türlü☺️
Evet 12 hafta çok erken zaten kuzum. 16 da bile net konuşmadı aslında. Ben 21 hafta da detaylı da net olarak öğrendim 😬 yine de Allah biliyor tabii 😊 Hasta mı oldunuz ☹️ Çok geçmiş olsun 🍀

Evet 12 hafta çok erken zaten kuzum. 16 da bile net konuşmadı aslında. Ben 21 hafta da detaylı da net olarak öğrendim 😬 yine de Allah biliyor tabii 😊 Hasta mı oldunuz ☹️ Çok geçmiş olsun 🍀
Cok sağol. İnan kendimden değilde bebekten korktm. Bise olursa falan diye. Saolsun cevrede felaket tellalı gibi. Yok karnında ölür yok şöyle olur. Vah vah tüh tüh diye diye iyice sinirlerimi hoplattılar 🤦🏻‍♀️

Cok sağol. İnan kendimden değilde bebekten korktm. Bise olursa falan diye. Saolsun cevrede felaket tellalı gibi. Yok karnında ölür yok şöyle olur. Vah vah tüh tüh diye diye iyice sinirlerimi hoplattılar 🤦🏻‍♀️
Gelmiş geçmiş olsun hamilelik zaten zor bir psikoloji bu tarz şeyler daha da kötü yapıyor. Çevredekiler maalesef genelde öyle kuzum ☹️ Allah korusun esirgesin herkesin yavrusunu 🤲🏻

X