2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Korkuyoruz tabi biseyler almaya ama keske baslarda biraz daha ıvır zıvır alsaymısım suan hicbirsey yetismiyor
Ortaya yazmışın heralde kuzum gireyim lafına olsun öyle de düşünme aslında ıvır zıvır da olsa şimdi alınmasa e Bi sonra da onlar alıncaktı aslında değişen bişe olmuyor. Sadece endişe ediyoruz işte alamıycaz yetişemiycez diye hallolur olduğu kadar inşallah napalım Allah büyüktür

Tahine de iyi diyorlar hamilelikte tam bilmiyorum ama duydum öyle bişe. Vücuttan civa da atıyormuş onu da öğrendim ama ben tahinin bulantı yapabileceğini düşünmüyorum nedense.
Dolma yaptıysan çok büyük iş haketmişsin valla aferin

He attm kendimi ortaya vallaazcık hesap kitap yaptık esimle simdide fena dagılmısız sizde de öyle miydi bizim ilk 3 ay 3000 lira tutuyordu ilaclar sonradan normale döndü biz onu hic hesaba katmamistik valla Allah büyük aslinda derine girip ilk iste hersey istedigimiz gibi olsun diye böyle diyoruz yoksa hallolur tabi yeter

Geçen kontrol sonrası girdim e-bebek mağazasına eşimle girdiğimiz gibi çıktı. Ne gerek varmış şimdi erkenden alıyorsun nereye koyacaksın diye sinir oldum. Beni online paklar anca ohh rahat rahat yaparım. Valla adamlar sıkıntı. Garibimin hiç bir şeyi yok 1-2 hediyelik o kadar

Yoğurt ile biraz enteresan olmuş olabilir ya da aşıdan oldu bilemiyorum. Öyle valla evde vardı kötü olacak bir de yemeğim olsun dedim sonra uğraşamam. Cidden de öyle oldu kolum ağrıyor

Balıkçılarda tatlı olarak tahin helvası getirirler. Varlığın içindeki civaya ilaçların içindeki toksik maddelere iyi geldiğini duymuştum ondan artık doğru yalan neyse sonuçta faydalı besin yemiş oldum

Erkende degil aslında onlar ne alınacagının farkında degiller hemen biter sanıyorlar ama inan e bebek civil gezdim magazada pek bisey kalmıyor yoruldugumla kaldm bulmak icin en iyisi internet

He yaa sorma Bi de gebelik şekeri var çok kontrollü gitti ama. Acaba biz toplamda kaç kilo almış olcaz sonunda
15 geçmem diye düşünmüştüm ama bu gidişle zor. Eşime soruyorum geçen 7 kilo daha alır mıyım diye insafsız fazla bile alırsın dedi. Alıştıra alıştıra söylesene

Doğru canım çok faydalı tahin pekmez
Ben haftasonu kahvaltılarında yerim pekmezini az koyuyorum çok tatlı sevmediğim için güzel gidiyor

Sana bişe söylim mi o ilaçlara dair hiç bişe hatrlamıyorum vallahi hatrlamamam şuan daha iyi olur zaten ama ben fişlerini sakladım gırgırına, eşim sakla bunları herşeyi mendil sattırırız çocuklara dedi tüp bebek parasını kenara para atmıştım Bi sebepten bağımsız biraz ordan biraz kartlardan hallettik. Kenarda ki olmasa daha çok içeri girerdik. Tek maaş nerdeyse ev krediye gidiyo bizde
Şimdi de ne alıyorsak kredi kartıyla. Ay zeynebim biz bu konulara girince çıkamıyoz yaa

Valla cıkamıyoruz bacımesim diyo ki bu cocuk bize borcunu ödemeden evlenemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…