2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada kızlar sigorta şirketim yüzünden Doktor ve hastane değiştirmeye karar verdim. Şuan doktorumdan ve hastaneden çok memnunum ama para her şeyi değiştiriyor maalesef. Kontrolde hastane ile görüştüm doğum için 8,000 tl dediler. Epidural olursa 500 daha eklenecekmiş.
Sigorta şirketimde şöyle yazmış ;
  1. VIP planı için; Florence Nightingale Hastanesi ve Acıbadem Sağlık Grubu Kurumları’nda kadrolu uzman hekimleri tarafından gerçekleştirilen ; hamilelik takibi (periyodik doktor muayeneleri, tetkikler) normal doğum, sezaryen, sadece Florence Nightingale Hastanesi ve Acıbadem Sağlık Grubu Kurumları’nda (Acıbadem Maslak Hastanesi hariç) özel şartlar dahilinde limitsiz olarak karşılanacaktır.
  2. Ancak, hamilelik ve doğum ile ilgili işlemlerde bir kez bile Acıbadem Sigorta’nın Limitsiz Doğum anlaşması olmayan bir kurumun kullanılması halinde, Hamilelik, doğum ile ilgili tüm giderleri (aşağıda belirtilen özel durumlar, komplikasyon vb dahil) teminat tablosunda belirtilen limit 5.000 TL devreye girer. Siz olsaydınız ne yapardınız? Böyle bir imkan varken yapmamakta biraz aptallık olur.

Ya beb 2 haftadir hızlı kilo alıyorum 67 olmak üzereyim 70 le dogururum sanıyordummm
20 den sonrası böyle imiş ben 68 çıktım bugün sağlık ocağında bir kilo normal fazlası var dedi kadın bundan bir şey olmaz ama dikkat et açılmasın dedi. Aksine yeme isteğim arttı Bakalım doktor ne diyecek.

Valla içine sinen bir doktor bulursan değişmek iyi gibi

Niye bilmiyorum ama ben bişe anlamadım bu yazıdan kusura bakmayın
Ne demek istiyor yani işin özü bu. Kaça geliyor burda doğumun

Cemrekemerin yorumunu gördm silverettede ya şu gümüş kapakta paraya kıyacagım sanırım bir de neye göre xl onu anlamadm ben ya

Eklentiler

• 3BFAC7C3-5618-456F-A08A-483A09EC5F74.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 28
Aynen yeme istegi de artti esimde diyo ki demekki cocugun ihtiyaci var vucut istiyor bu cocuk degil pis bogazlık dedim

Cemrekemerin yorumunu gördm silverettede ya şu gümüş kapakta paraya kıyacagım sanırım bir de neye göre xl onu anlamadm ben ya
Ya ama bu kapakların yeterimce hava aldırmadıgı icin bunların bile yara yaptigini söylüyor bazıları dogumdan bi kacgun once zeytinyagi sürmek faydaliymis sonrasinda da tabi kullanmak gerekirmis havalandirmak gerekirmis

Ya ama bu kapakların yeterimce hava aldırmadıgı icin bunların bile yara yaptigini söylüyor bazıları dogumdan bi kacgun once zeytinyagi sürmek faydaliymis sonrasinda da tabi kullanmak gerekirmis havalandirmak gerekirmis
Evet zeytinyağını ben de duydum onu şimdiden uyguluyorum aslında ama bu kapakların da aksine hava aldırdıgı için yara yapmadıgnı duydum yine mi kafalar karıştı

Aynen yeme istegi de artti esimde diyo ki demekki cocugun ihtiyaci var vucut istiyor bu cocuk degil pis bogazlık dedim
Bence son aylar istesekte yiyemeyeceğiz. Mideye baskı olacağından öyle düşünüyorum. En hızlı alınan bu ikinci trimester. Genelde ikinci tirimester de 7-8 kilo alıyorlar. İlk ve sonra birkaç kilo alıyorlar. Ben ilkte dörde yakın aldığım için çok oldu. Aslında ilkte almasak gayet normal bu alım kendi içinde.

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebeğe başlamak istiyorum polikistik overliyim fakat kist varken tüp bebeğe başlanmıyor diye duydum benim son kontrolde 18 mm bir kistim görüldü bir yumurtam çatlamayıp kist olmuş bu durumda tüp bebeğe başlayamaz mıyım anlamadım ?

Valla içine sinen bir doktor bulursan değişmek iyi gibi
Niye bilmiyorum ama ben bişe anlamadım bu yazıdan kusura bakmayın
Ne demek istiyor yani işin özü bu. Kaça geliyor burda doğumun
Şuan gittiğim hastanede 8.000 TL
5.000 limitim var şuan 4.000 kaldı ve doğuma kadar limit bitecek. Yani cepten 8.000 ödemiş olacağım.
Ama acıbadem hastanesinde limit yok ne kadar olursa olsun ücret ödemeyeceğim.

Yoğurt ile biraz enteresan olmuş olabilir ya da aşıdan oldu bilemiyorum. Öyle valla evde vardı kötü olacak bir de yemeğim olsun dedim sonra uğraşamam. Cidden de öyle oldu kolum ağrıyor
Bıraz buz kompleks uygula canım ağrısını dindirir sifa olsun yarasın ınsallahh

Valla cıkamıyoruz bacımesim diyo ki bu cocuk bize borcunu ödemeden evlenemez
Hahaha yaa bızımde gun parası ıle aldıgıımız arsa vardı yatırım amaclı ortak esım hakkı olanı devretrı tedavıye basladık sımdı bı arkadasım var dogum yapan oglu oldu oda dıyorkı bız sızın kızıda alamayız babası derkı bem bı tarla harcasım kızıma baslık ısterım en az 4 tarla parası dıe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…