2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada o aldıgım kahve tayt aman allahım nasıl sıkııı iade edicem direk denerken bile bebek içerde büzüştü yani bacaklarımdan zor geçti m/l si iade etcem şmdi haberin olsn canm alırken ona göre al 😂 nurselek nurselek
Yaa. M l mi almıştın. Peki l xl da Olmaz ozamn. Bu bu kadar sıkıysa. Sağol valla canım. Ben anlamadım kadın doğuracak gayet rahat giyiyor

Bu arada o aldıgım kahve tayt aman allahım nasıl sıkııı iade edicem direk denerken bile bebek içerde büzüştü yani bacaklarımdan zor geçti m/l si iade etcem şmdi haberin olsn canm alırken ona göre al 😂 nurselek nurselek
Hamile için olmayan tayt sıkıntı bence ya. Zaten tayt yani adı üstünde sıkan saran bir şey. Normalde bile giymeyi sevmem dolaşımı zorlaştırıyor diye. Hamilelikte sırf rahat olur doktora giderken diye bir tane ya da iki tane almayı düşünüyorum o da havaların azıcık soğumasını bekliyorum. Şu an yine elbise filan giyiliyor giderken diye.

Hamile için olmayan tayt sıkıntı bence ya. Zaten tayt yani adı üstünde sıkan saran bir şey. Normalde bile giymeyi sevmem dolaşımı zorlaştırıyor diye. Hamilelikte sırf rahat olur doktora giderken diye bir tane ya da iki tane almayı düşünüyorum o da havaların azıcık soğumasını bekliyorum. Şu an yine elbise filan giyiliyor giderken diye.
Benim penti ve 101 taytlarım çok rahat valla kuzum yok gibi inan. Napcan elbise zamanları da geçiyo taytı çekip çıkcam mecbur

Valla sürekli yenidgan bakım.videosu felan izlemeye basladm hayır öyle degil diyebilmek ocin kimse karısmasn bebegime kac yıl sonra bulmus olucaz insallah biraksinlar da nasil istiyorsak öyle büyütelim

Benim penti ve 101 taytlarım çok rahat valla kuzum yok gibi inan. Napcan elbise zamanları da geçiyo taytı çekip çıkcam mecbur
Benim kotondan aldığım vardı. Denedim hiç rahat edemedim 😬 normalde de kullanmıyorum kuzum ben. Aynen mecbur çekip gideceğiz artık 😬 ay tetanozdan geldim kolum aşağıya çekiliyor resmen 🙄 yoğurt yedim midem bulandı nedense.

Benim kotondan aldığım vardı. Denedim hiç rahat edemedim 😬 normalde de kullanmıyorum kuzum ben. Aynen mecbur çekip gideceğiz artık 😬 ay tetanozdan geldim kolum aşağıya çekiliyor resmen 🙄 yoğurt yedim midem bulandı nedense.
Ay penti demişim ben penti den tayt almadım ha yanlış olmasın e bebek🙊
Yeni mi vurundun hadi geçmiş olsun. İnşallah geçer uzun sürmez yaa.
Aç mı gitmiştin?

Ay penti demişim ben penti den tayt almadım ha yanlış olmasın e bebek🙊
Yeni mi vurundun hadi geçmiş olsun. İnşallah geçer uzun sürmez yaa.
Aç mı gitmiştin?
2 saati bulacak kuzum. Yok aç değildim aslında şimdi midem kazındı yoğurt yulaf koydum yemek pişene kadar. Heralde sağlıklı olduğu için 🤪 midem bulandı. Kolumda ilkinden daha çok ağrıyor. Bebekler hareket ettiler ilk şimdi durgunlar bakalım. İnşallah çabuk geçer😊

Hadi ya oda ağrıtıyor desene tüh

2 saati bulacak kuzum. Yok aç değildim aslında şimdi midem kazındı yoğurt yulaf koydum yemek pişene kadar. Heralde sağlıklı olduğu için 🤪 midem bulandı. Kolumda ilkinden daha çok ağrıyor. Bebekler hareket ettiler ilk şimdi durgunlar bakalım. İnşallah çabuk geçer😊
Bişey olmaz inşallah Allahın izniyle. Sen korkar stres yaparsan da algılıyolar hareketleri duruluyor. Güzel yemene içmene bak sen afiyet şifa olsun. Ne yrmeeği yaptın 😬
Benim de bugün yemek yok da hiç de yapasım da yok

Tamam canım sağol 🥰 görselini de atarmısın aldıgının bir ara ya da alacagının
Aldığım bu canım. Alacağımı da nette bir büyük bir küçük şeklinde gördüm ikisi 260lık yok. Bi yerden bulup alınca atarım onu da 😊

Eklentiler

• IMG_20210906_151747.jpg
    IMG_20210906_151747.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 27
Ben hıc dusunme dım banada atarmısın gorsel
Bu benim evdeki canm. En son resimdeki o süngeri kısma da uçucu yağlardan koyabiliyosun doğal kokulu bir buhar istersen

Eklentiler

• IMG_20210906_151647.jpg
    IMG_20210906_151647.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210906_151613.jpg
    IMG_20210906_151613.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210906_151606.jpg
    IMG_20210906_151606.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 28
Bişey olmaz inşallah Allahın izniyle. Sen korkar stres yaparsan da algılıyolar hareketleri duruluyor. Güzel yemene içmene bak sen afiyet şifa olsun. Ne yrmeeği yaptın 😬
Benim de bugün yemek yok da hiç de yapasım da yok
Bir kaşık tahin kattım o mu acaba midemi bulandırdı. Tahinin vücuttan civa vs. Atma özelliği var diye özellikle katayım dedim. Yemeği de gitmeden yaptım kol ağrım olur diye dolma yaptım insan yemek bulamıyor artık ya hem halsizlik oluyor hem ne yapsam derdi

X