2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

nurselek nurselek listelerimiz aynı aşko buna sevindim ben de ekstra şey de var ama sanırm sen de yazmıssn onu bebek bezi için çöp kutusu 😅 ama ona doğumdan sonra karar vericem 😅 bir de sudocream yazmıssn ama onun içinde bebeğe zararlı bir kimyasal varmıs bilgin olsun canım

Off bi de bu sıkıntı var degil mi?akraba eş dost gelecek sıkıntısı... biz eşimin yengesiyle ayni apartmandayiz o gelmek ister karşı komşum acayip merakli gelmek ister ne diyeceğim ben bunlara ya kendi kuzenim işinden izin alacam doğumda dedi .bebek korumasiz bizler aşısız ne yapacağız?k.valide simdiden oda duzenleme pesinde gelen odasina bakar diyor!!!!pardon kim bu gelenler diyecektim
Aynı sorunu ben de yaşıcam sanırım ve nett gelen olcak of acilen tek kalmak istiyorum bebikoyla kimse karışmasın ya 🤦‍♀️ Zaten 2 haftadan sonra bana gelirler dellenemeye laf sokmaya başlarım 😅 sonra eşimle kavga püfff şimdiden bunları düşünüyorum 🥲🔫

Küvetin içine bundan alıcam ben kızlar file yerine bu daha kullanıslı diyolar. Bir de buhar makinesi ne alacakasınız veya aldınız

Eklentiler

• D3FB3DBE-743A-4096-AB92-37D2E1AE7A06.jpeg
    D3FB3DBE-743A-4096-AB92-37D2E1AE7A06.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 23
nurselek nurselek listelerimiz aynı aşko buna sevindim ben de ekstra şey de var ama sanırm sen de yazmıssn onu bebek bezi için çöp kutusu 😅 ama ona doğumdan sonra karar vericem 😅 bir de sudocream yazmıssn ama onun içinde bebeğe zararlı bir kimyasal varmıs bilgin olsun canım
Çöp kovası çok ekstra geldi bana yaa Bi de pahalıydı o baktığım normal düz kova alırsam alırım belki 🤪. O yüzden ihtiyaç listemde değil. Sudocremi çok fazla anne öneriyor. Ben yalan sötlemiyim içeriğini araştırmadım. Araştırınca kararım değişirse ona göre karar veririm olmadı canım.

Küvetin içine bundan alıcam ben kızlar file yerine bu daha kullanıslı diyolar. Bir de buhar makinesi ne alacakasınız veya aldınız
Ben bundan aldım canım bebegı tam ıcıne yatırabılmek ıcın hava da durmasın dıe ama bunuda kullanırken kurumasına ekstra ozen gerekır haberın olsun ıslak kalmamaıs lazım bakterı uretmemesı ıcın

Ben bundan aldım canım bebegı tam ıcıne yatırabılmek ıcın hava da durmasın dıe ama bunuda kullanırken kurumasına ekstra ozen gerekır haberın olsun ıslak kalmamaıs lazım bakterı uretmemesı ıcın
Evet canım doğru diyosun kışın kurutabilirz inşallah kalorifer yanında

Bismillah dedim ve şunları aldım şimdi 🥰 benim de tikim olsun dedim gaza geldim nurselek nurselek 😅 evde bazanın altına saklayabileceğim şeyleri almaya çalışıyorum anneler görürse erkeennn moduna girip canımı sıkarlar diye 🙄

Eklentiler

• 20A65B59-1821-41B9-92AD-F3B0453AC9DB.jpeg
    20A65B59-1821-41B9-92AD-F3B0453AC9DB.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 508B5BAD-6D52-4AC7-BEC3-239F8A328A13.jpeg
    508B5BAD-6D52-4AC7-BEC3-239F8A328A13.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 5E48B72C-FB0F-4066-B64B-45D2D750FA57.jpeg
    5E48B72C-FB0F-4066-B64B-45D2D750FA57.jpeg
    84,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 3F5B8D36-3114-436F-93B0-070530F89DCB.jpeg
    3F5B8D36-3114-436F-93B0-070530F89DCB.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 29
Valla aşı olsa da hastalık taşıma riski var. Keşke biraz toparlayınca gelseler ama bunu da söyleyemezsin işte 🙄
Kimse kusura bakmasın biz ne zorlukla yaptık bu bebeleri ben instagramda paylaşırım uygun bir dille. Benim arkadaşım bu yıl başında yaptı doğum kendi annesi bile bebeği 3 ay sonra görebilmiş. O zaman şehirlerarası da yasaktı ya. Gerçi şimdi kapanmada yok kendi ailem dışında kimseyi kabul edemem.Onlarda sadece aşılı olanlar .

Bismillah dedim ve şunları aldım şimdi 🥰 benim de tikim olsun dedim gaza geldim nurselek nurselek 😅 evde bazanın altına saklayabileceğim şeyleri almaya çalışıyorum anneler görürse erkeennn moduna girip canımı sıkarlar diye 🙄
Bunlarıın hıc bırı yok bak bende 😑 gogus ucu kremını ozellıkle bırde kanama ıcın ozel pedler i gorduum ama kulot seklınde rahat edebılırmıyım dıe dusunuyorum organızeyı de seffaf paketlerle ıdare ederım dıe dusundum butce kısılıyor 😬 yetısmıyor anacım bı yerden kıs bı yerden harca oluyor bendede 🙈

En cokta bunu düşünüyorum 😬 yapabılır mıyım dıe 🤣
Valla hüppp diye icine cek beniii🤣🤣

Kızzz 2 zeynep inde profılı mı aynı sen isim yanındakı rakamları mı degıstırrdın benım aklım karıstı bıede @ZEYNEP5844 vardı galiba o sen mısın? 😂
Ayni aynı sifremi sürekli yanlıs girdim kitlemisim hesabı isim degisikligi uyarısi geldi bende rakam degistirm🤣

Bunlarıın hıc bırı yok bak bende 😑 gogus ucu kremını ozellıkle bırde kanama ıcın ozel pedler i gorduum ama kulot seklınde rahat edebılırmıyım dıe dusunuyorum organızeyı de seffaf paketlerle ıdare ederım dıe dusundum butce kısılıyor 😬 yetısmıyor anacım bı yerden kıs bı yerden harca oluyor bendede 🙈
Valla şimdi böyle ara ara alınca parası gözüme batmaz gibi geldi 2 set bavul içi aldm 58 tl. Organizer her türlü bi yerde kullanılır diye düşündm bakalm hayırlısı ile kullanmak nasip olsn da 🥰🥰🥰🙏

X