2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya 3 4 yıl önce yenidoğandaydım. Elbet bilgilerim köreldi. Ama elbet elimden geleni aklıma geleni fikrimi düşüncemi oradayken yaptıklarımızı nacizane paylaşırım sizinle. Ki inan ben kendimin çok acemi olacağını düşünüyorum iş kendi bebeğin olunca çok farklı olacak eminim
Bi çok şeyi yeri gelcek ben size sorcam herşey olabilir hele Bi gelsin ozmanlarımız da Allahın izniyle

Aman yavrum dur hayırlısı olsun bebecikler sağlıkla gelsin kendimizden kısıp bazı şeyleri de almayacağız artık ne yapalım yalnız liste gerdi beni bir şeyciğim yok diye
Anne bölümünü gördün mü ordan sadece göğüs kremi almışım. Valla listeyi açığa çıkarıp netleştirince ben de gerildim. Ama napim yapmışken size de paylaştım daa fikir olsun diye
Neyi ne marka nereden alayım Bi karar versem Bi kaç parça daha alıp gircem yine karta napim. Bi yarım daha ohh çekerm

Olsun sen bir lisan bir insan demişler bşr bilgide bilgidir sen bızımle paylas ben sahsım adıma cok ısterım belkı ben 2 tane buyuttum ama en son 15 yıl gectı jenerasyon farkı bırde unuttumm hersey cok degıstı saglık olarak sen hem egıtım hem twcrube konusunda benden daha da ıyısın emınım oyuzden severek beklıyor olacagım

Canım benim sağol gelsin ozmanlarımız inşallah. Alalım sağlıkla kucaklarımıza hep burdayız merak etme. Destek oluruz birbirimize

Kızlarrr ben bugun aksam üstü ne yaptım yarım saate gıdıp geldım ama o bıle benı mahvettı desem yerıdır cok ıstıyordum hamıle ıken resım cekınmek eşim ile bız yapmaya calıstık elımızdekı makıne ıle ama karttan aktarılması lazım sonra da ınsallah hastane odasında cekılenlerle bı album ıstıyorum nasıp olursa cok kötu oldum ama cok ta mutlu oldum geldım ahrı kesıcı kahve mı ıctım duşumu da aldım dinleniyorum napim

Canım benim sağol gelsin ozmanlarımız inşallah. Alalım sağlıkla kucaklarımıza hep burdayız merak etme. Destek oluruz birbirimize
Inaallahh kuzumm ama olmadan baslayalım bız olur mu? Mesela vernık tabakasını ne kadar tutulması daha iyi hastanede mudahale edebılır mıyız oncesınde soyleyıp
Bırde ben bısey duydum bebege ılk dogdugunda tabıkı asidi gıtmıs maden suyu verırsen hıc gaz problemı olmazmıa boyle bıseye şahıt oldun mu duydun mu nana cok akıl karı gibi gelmedı ama

Bnde sadece depend almısım ne alakaysa bide gögüs pedi

Kızlar sordum ama arada kaynadı galiba. Ben dolabımı letgoya koydum ya 2500 den koymuştum. Hani pazarlıkta düşüyoduö 2250 ye. Ses çıkan olmadı. Ama bir iki alıcı 2000 e verirsen kesin alacağım diyo. Siz piyasayı biliyomusunuz çok yok paraya mı olmuş olur. Yoksa satim de kurtulayım Bi yerden gelir mi gelsin
Kilya ZEYNEPP5555 Yasamademek123

Ne dolabı kuzum orayı kacırmısım ben

Bence elınden cıkar gıtsın satılmazsa üzülürsün istikbalin dolabını arkadasım sırf elınden cıkarmak ıcın 900 e verdi

Vernik tabakası ne kız ne bilim ben onu
Ben kesinlikle anne sütü harici su bile verilmesini uygun görmüyorum. Bebenin hali hazırda bütün ihtiyaçları anne sütünde mevcut. Allah nasip eder de gelirse ilk 6 ay yalnızca anne sütü

İyi yaptın valla çok iyi oldu bizim içinde sağ ol canım işte karar vermek zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…