2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Vernik tabakası ne kız ne bilim ben onu 😂😂
Ben kesinlikle anne sütü harici su bile verilmesini uygun görmüyorum. Bebenin hali hazırda bütün ihtiyaçları anne sütünde mevcut. Allah nasip eder de gelirse ilk 6 ay yalnızca anne sütü
Verniks kazeoza dan bahsediyor galiba özelde silip temizleyip veriyorlar ya ben onu anladm valla

Kızlar sordum ama arada kaynadı galiba. Ben dolabımı letgoya koydum ya 2500 den koymuştum. Hani pazarlıkta düşüyoduö 2250 ye. Ses çıkan olmadı. Ama bir iki alıcı 2000 e verirsen kesin alacağım diyo. Siz piyasayı biliyomusunuz çok yok paraya mı olmuş olur. Yoksa satim de kurtulayım Bi yerden gelir mi gelsin
Kilya Kilya ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 Yasamademek123 Yasamademek123
Görmemiştim kuzum. 2250 teklif ettin mi ortası olsun diye 🙄😬 ay işte her şeyin fiyatı da artıyor kesin alıcı ise düzgünse trink veriyorlarsa ver diyeceğim insanın içine sinmiyor uydurduktan iki çekmece bile kaç para valla zor karar yavrum ama 2500 demişsin zaten 2000 olabilir bence

Görmemiştim kuzum. 2250 teklif ettin mi ortası olsun diye 🙄😬 ay işte her şeyin fiyatı da artıyor kesin alıcı ise düzgünse trink veriyorlarsa ver diyeceğim insanın içine sinmiyor uydurduktan iki çekmece bile kaç para valla zor karar yavrum ama 2500 demişsin zaten 2000 olabilir bence
Evet 2250 demiştim de. Kadın şimdi yazmış taşıma parasını ayarladım anca 2000 olursa alayım diye de. Bi de nakliye de onlara ait demiştim zaten. Ay valla bilemedim. Çok modern son moda değil ama komple mdf bide dolap. Ama satılsa biyeri kapatacak bilemedim yaa uff

Evet 2250 demiştim de. Kadın şimdi yazmış taşıma parasını ayarladım anca 2000 olursa alayım diye de. Bi de nakliye de onlara ait demiştim zaten. Ay valla bilemedim. Çok modern son moda değil ama komple mdf bide dolap. Ama satılsa biyeri kapatacak bilemedim yaa uff
İnsan kıyamıyorda canım haklısın valla

Vernik tabakası ne kız ne bilim ben onu 😂😂
Ben kesinlikle anne sütü harici su bile verilmesini uygun görmüyorum. Bebenin hali hazırda bütün ihtiyaçları anne sütünde mevcut. Allah nasip eder de gelirse ilk 6 ay yalnızca anne sütü
Dogarken vucudlarında kaplı olan kremsı yapıda vernıks tabakası benım duydugum 24 saat onunla kalması bagısıklıkları acısından iyiymiş kuzum ne bilim dogan bebelerle ilgili ne gerekırse araştıralım 🤩

Nakliyeyi de senden çıkarmaya çalışıyor 😅 moderni ne olacak temizse de işte sonra da alıcı çıkmazsa sana da para şu ara lazım daha çok sen biliyorsun yavrum acelen yoksa bekle. Ama lazım diyorsan ver

Dogarken vucudlarında kaplı olan kremsı yapıda vernıks tabakası benım duydugum 24 saat onunla kalması bagısıklıkları acısından iyiymiş kuzum ne bilim dogan bebelerle ilgili ne gerekırse araştıralım 🤩
Kimi de göbeği düşüne kadar diyor ama bilemiyorum annem temizleyip veriyorlar hastane de diyor 😬

Kimi de göbeği düşüne kadar diyor ama bilemiyorum annem temizleyip veriyorlar hastane de diyor 😬
Kuzum bebek bızde hergun yıkanır 2 bebegımıde oyle yaptım 1 hafta en gec 10 gunde gobek düşüyor tabı gobek bakımlarını ıyı yapmak lazım yanıı bekletemem 1 hafta hastanede yıkıyorlar sa dıyeyım yıkamasınlar ozaman dıe dedım 😂 onemlı oldugunu duydum 🥰

Kuzum bebek bızde hergun yıkanır 2 bebegımıde oyle yaptım 1 hafta en gec 10 gunde gobek düşüyor tabı gobek bakımlarını ıyı yapmak lazım yanıı bekletemem 1 hafta hastanede yıkıyorlar sa dıyeyım yıkamasınlar ozaman dıe dedım 😂 onemlı oldugunu duydum 🥰
Valla doktor ne derse öyle yaparım bilmiyorum bizler hemen yıkanmışız annem öyle dedi tuzlamışlar bile 😅

Benim bebeler “altınların vardı bitti mi” diye doğacak 😅 bu ne furyadır arkadaş. İnsta da bir keşfette baktık sürekli önüme düşüyor midem bulandı 😬

Evet ben algılayamıştım yazdığını da Zeynep cim beni aydınlattı 😂
O verniks var yaa şifa şifa 🤣 kız krem yapıyolar ondan o öyle Bi nemlendirici ki.
Zaten dopumhaneden geliyorsa bebek bize öyle çok da silinmez kabalama silinirdi. Biz de ellemezdik. Ha bazıları verniks ten zengin doğuya bazılarınınsa neredeyse olmuyo. Bu da olası😊
Bi de doğumla gelen bişey var. Siyah tüycükler 😍lanuga. Yumuşacık. Bazılarının çok tüyü oluyo ama zamanla dökülüyo😁

X